Prześlij tego mema komuś, kto jest dla Ciebie ważny
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Angielskie śmieszki
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Hobby dla faceta
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 lipca 2024, 20:23
Odpisz
Edytowano - 16 stycznia 2019, 00:46
ma ktoś szablon?
Odpisz
16 stycznia 2019, 20:36
@ruchamzebryikojoty123: Masz niżej
Odpisz
22 grudnia 2018, 19:07
Też Cię kocham~
Odpisz
15 stycznia 2019, 16:06
@lorax12: ~<3
Odpisz
15 stycznia 2019, 16:09
@R3V3NG3: uwu
Odpisz
15 stycznia 2019, 17:18
@lorax12: owo
Odpisz
15 stycznia 2019, 21:43
@R3V3NG3:
Odpisz
15 stycznia 2019, 23:39
@Polski_Ziemniok: 6
3
6
Odpisz
15 stycznia 2019, 12:55
Jakbym wysłał to kumplowi, to on by mi przysłał zdjęcie kolesia z wiatrówką i podpisem "A to ja".
Odpisz
Edytowano - 15 stycznia 2019, 12:23
jeżeli już, to Ja jako "Ty" bym był ręką trzymającą szpilkę
Odpisz
22 grudnia 2018, 20:07
przepraszam bardzo, ale co ja mam związek z OP
Odpisz
22 grudnia 2018, 20:08
@jacekpoz: Jak do tego doszło nie wiem
Odpisz
Edytowano - 22 grudnia 2018, 19:22
To słodkie, gdyby usunąć memy i gry
Odpisz
22 grudnia 2018, 19:23
@Jarzebina5: Miał byx efekt zaskoczenia
Odpisz
22 grudnia 2018, 19:24
@Polski_Ziemniok: Wolałbym bez memy i gry
Odpisz
22 grudnia 2018, 19:26
@Jarzebina5: U mnie tak to wygląda wliczając to co pisałem niżej, czyli bez balonów z podpisami memy i gry pies dalej by latał
Odpisz
22 grudnia 2018, 19:27
@Polski_Ziemniok: Już sobie sam zrobiłem, i fajen meme
Odpisz
22 grudnia 2018, 17:23
Proszę zauważyć że pęk balonów z podpisem "ty" jest największy więc bez niego pies zleciałby na ziemię
Odpisz
22 grudnia 2018, 18:57
@Polski_Ziemniok: Podasz na pv szablon? (proszę na pv, bo nie chcę spamu na Jeja, a sam nie chcę zrobić z tego mema)
Odpisz
22 grudnia 2018, 19:17
@Jarzebina5: Ryzyk fizyk
Odpisz
22 grudnia 2018, 19:18
@Polski_Ziemniok: Ehh ok dziękuję
Odpisz
22 grudnia 2018, 17:04
Kto dodał?
Odpisz
22 grudnia 2018, 17:08
@rozwalgo: Ziemniok
Odpisz
22 grudnia 2018, 17:09
Odpisz
22 grudnia 2018, 17:19
@Polski_Ziemniok: nieźle się bawisz
Odpisz
22 grudnia 2018, 17:21
Life is fun
Odpisz
22 grudnia 2018, 17:21
@Polski_Ziemniok: jej w końcu nie masz tych głupich myśli
Odpisz
22 grudnia 2018, 17:22
Odpisz
22 grudnia 2018, 17:22
@Polski_Ziemniok: co to jest
Odpisz
22 grudnia 2018, 17:25
Fred
Odpisz
22 grudnia 2018, 17:30
@Polski_Ziemniok: po co on tu
Odpisz
22 grudnia 2018, 17:31
Przedstawia moją reakcję
Odpisz
22 grudnia 2018, 17:33
@Polski_Ziemniok: której nie rozumiem
walić
Odpisz
22 grudnia 2018, 17:19
Odpisz
22 grudnia 2018, 17:12
Ej tylko mi się spie**olił YT ?
Odpisz
22 grudnia 2018, 19:46
@matiExtreme: tak
Odpisz
22 grudnia 2018, 17:10
Ja ciebie też
Oczywiście jeśli jesteś facetem to nohomo
Odpisz