Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Można, tylko trzeba wstawać rano
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Co za przypadek
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 września 2021, 06:58
To pokazuje jak spływa hajs
Odpisz
7 stycznia 2019, 22:47
tam so dwa niemcy
Odpisz
25 maja 2020, 11:08
@Rollecoster0: rzeczywiście
Odpisz
22 lutego 2020, 12:57
Brexit w tym roku
Odpisz
25 sierpnia 2011, 14:27
Jakby Francja i Anglia nam pomogły w II WW,bylibyśmy o jedną żerdź wyżej
Odpisz
15 lutego 2012, 08:49
@Sauron: P.S. Sauron U.S.A nam pomogło!
Odpisz
15 lutego 2012, 16:55
pomogło nam sprzedając Polskę ZSRR?
Odpisz
6 czerwca 2012, 15:48
@Sauron: prawda
Odpisz
13 września 2017, 16:00
@Sauron: co miało zrobić? ty wiesz ile ruskie miały atomówek potem? nawet gdyby nas nie jak ty to de**lnie nazywasz ''sprzedali'' to by sobie ruskie same wzięły
Odpisz
13 września 2017, 16:00
Po 1 CZEMU 2 RAZY NIEMCY?
PO 2 WB JUŻ NIE MA W UNII
PO 3 POLSKA MA NA UNIĘ WYWALONE WIĘC NIE POWINNA BYĆ OBSRYWANA
Odpisz
1 maja 2014, 21:26
dalczego sa dwa raz Niemcy
Odpisz
13 sierpnia 2014, 10:07
@Sebo90: Faktycznie...
Odpisz
11 stycznia 2016, 20:38
@Sebo90: No, bo Merkel sra na Niemców.
Odpisz
5 października 2013, 22:26
Moim zdaniem Grecja nie powinna być na samym dole
Odpisz
11 stycznia 2016, 13:44
@Koteczek199: a długi
Odpisz
9 sierpnia 2011, 18:04
FAIL zauważcie że niemcy są na miejscu 1 i 2
Odpisz
24 sierpnia 2011, 08:13
bo niemcy czasami maja rez przesraane ocen moje zdjecia
Odpisz
9 sierpnia 2011, 18:06
* na miejscu 1 i 3
Odpisz
22 sierpnia 2011, 10:42
Szwaby są wszędzie!
Odpisz
23 sierpnia 2011, 21:07
@miszcz: no!
Odpisz
22 sierpnia 2011, 14:32
dobrze, że Polska nie na ostatnim 4/5
Odpisz
5 sierpnia 2011, 10:12
***a niemcy strzeszcie się mnie bo was zabije
Odpisz
10 lipca 2011, 15:29
fałsz! POLSKA pierwsza !!
Odpisz
9 kwietnia 2011, 10:47
"niemcy są na 1 i na 3" oto chodzi że one na siebie same wypróżniają..:D
Odpisz
2 kwietnia 2011, 12:07
dlaczego Niemcy są na górze i tam gdzie jest po 3
Odpisz
1 marca 2011, 10:47
tak troche mam korzenie i dlatego
Odpisz