Nienawidzę tego obcałowywania...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Lekko nie będzie
Rel
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 grudnia 2018, 16:37
corczne ślinienie i smarowanie szminką ♥ piękne
Odpisz
26 grudnia 2018, 00:15
w ogóle nie lubię dzielić się opłatkiem XD
Odpisz
26 grudnia 2018, 00:12
Przeslij ktos oryginał potrzebuje go zeby pokonac zordaxa
Odpisz
25 grudnia 2018, 23:21
Obcałowywanie to nic w porównaniu ze składaniem życzeń...
Odpisz
25 grudnia 2018, 12:21
Nawet jeszcze na główną nie weszło, a tytuł już zmieniony XD
Odpisz
25 grudnia 2018, 18:18
@iTzSt4lk3R: Tak jest w większości przypadków
Odpisz
24 grudnia 2018, 00:37
Da ktoś szablon bez watermarka?
Odpisz
23 grudnia 2018, 19:57
Nawzajem
Odpisz
23 grudnia 2018, 19:58
@ewelkapl: Wzajemnie
Odpisz
23 grudnia 2018, 20:05
@Jasnowidz: I ogólnie najlepszego
Odpisz
23 grudnia 2018, 20:51
@allduckslikewater: i czego tam sobie życzysz
Odpisz
23 grudnia 2018, 20:01
Nienawidzę dzielenia się opłatkiem
Odpisz
23 grudnia 2018, 20:02
@Szortek: Ja też, zawsze ktoś się rozgada z życzeniami a ja nie wiem co odpowiedzieć albo nie chce się poprostu z kimś dzielić
Odpisz
23 grudnia 2018, 20:04
@iTzSt4lk3R: Mi chodzi tylko o to, że muszę życzyć wszystkiego najlepszego takiemu np: wujkowi, który drze na mnie pi**e, że jestem życiową porażką bez przyszłości gdy nie wiem jak coś zrobić przy samochodzie / motorze, mimo, że wolałbym patrzeć jak trawa rośnie niż interesować się motoryzacją.
Odpisz
23 grudnia 2018, 20:12
@Szortek: No to powiedz mu szczerze, że jest ch*j, a nie wuja i ogólnie to najlepszego
Odpisz
Edytowano - 23 grudnia 2018, 20:17
@ToFFeXPL: Mówiłem mu to wcześniej i chyba ma wywalone a nie chcę teraz na Święta psuć atmosfery.
Odpisz