Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Młodzi gniewni
Zdeklasowani znowu
Angielskie śmieszki
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 grudnia 2018, 11:47
Araki Hirohiko y u do dis? Vento Aureo jest genialne mimo wszystko, ale y u do dis? :/
Odpisz
17 maja 2019, 08:41
@zurek1: Araki lubi zabijać najciekawsze postacie, niestety :/
Odpisz
31 grudnia 2018, 10:13
Kilka postaci z Harrego Pottera (Belletarix, Fred, Snape, Lavender, Syriusz...) itp. ;c
Odpisz
31 grudnia 2018, 10:40
@BardzoOryginalnaNazwa: Jak można kochać Belletarix?
Odpisz
31 grudnia 2018, 11:27
@gobo333: Była po prostu genialnym czarnym charakterem i przypadła mi do gustu bardziej niż Voldemort (lubię go, ale przez nabijanie się z jego braku nosa to nie umiem traktować go poważnie + jakoś od zawsze wolałam Harrego, nie wiem czemu).
A ty mi powiedz, jak można jej nie lubić?
Odpisz
31 grudnia 2018, 11:46
@BardzoOryginalnaNazwa: Nie była dobrym czarnym charakterem pod względem napisania postaci. Była dobrze zagranym czarnym charakterem przez aktora. W książkach jak i w filmach była po prostu zbyt sukowata i irytująca :/ I zabiła Syriusza. To powinno wystarczyć by jej nie lubić :v
Odpisz
Edytowano - 31 grudnia 2018, 11:55
@zurek1: Może i tak.
Ale po prostu lubię sukowate postacie. A złoczyńcy mogą być chodź trochę sukowaci.
Z resztą i tak bardziej mi szkoda Syriusza niż jej ;c
Odpisz
31 grudnia 2018, 18:26
@BardzoOryginalnaNazwa: Kolega już za mnie wyjaśnił. Poza tym nie rozumiem jak można stawiać ją obok Snape'a i Syriusza
Odpisz
24 grudnia 2018, 19:56
Odpisz
31 grudnia 2018, 11:52
@Wormy: napisał nową książkę
Odpisz
31 grudnia 2018, 12:19
@jestermaxim: Bardzo fajną książkę. Chociaż mógłby pisać głowną część sagi.
Odpisz
31 grudnia 2018, 14:13
@Jejak1: Teraz ma podobno skupić się na wichrach więc myślę, że za 5 lat powinno wyjść.
Odpisz
31 grudnia 2018, 18:06
@Jejak1: zdecydowanie masz racje
Odpisz
31 grudnia 2018, 16:54
Attack on Titan.
Odpisz
31 grudnia 2018, 11:42
Masaż kisiogóra dlaczego Nejego?
Odpisz
31 grudnia 2018, 12:32
@InsaneFOX13: jakim prawem neji umarł przed saku*wom
Odpisz
31 grudnia 2018, 16:25
@Dosek: saku*wa sekse jest ale nie zal by mi było ino
Odpisz
31 grudnia 2018, 16:17
Odpisz
31 grudnia 2018, 14:46
Tolkien sku*wysyn zabił Boromira
Odpisz
31 grudnia 2018, 13:34
Danganronpa (Gundham *kaszlu kaszl*)
Odpisz
31 grudnia 2018, 13:29
GlitchTale w skrócie
umarł
Sans, Asriel, i kto kurrrła wie
Odpisz
25 grudnia 2018, 00:57
Loki w dosłownie każdym filmie xD
Odpisz
25 grudnia 2018, 13:41
@um_ok: ale Loki wraca... Prawda?
Odpisz
25 grudnia 2018, 16:11
Mam nadzieję.
Odpisz
31 grudnia 2018, 13:06
teraz podobno nie
Odpisz
31 grudnia 2018, 11:43
Newt [*]
Odpisz
31 grudnia 2018, 11:49
@Mary_King_Flo: maze runner ?
Odpisz
31 grudnia 2018, 11:51
@jestermaxim: tak
Odpisz
31 grudnia 2018, 10:17
Martin jak ja cię kocham i nienawidzę
Odpisz
31 grudnia 2018, 11:51
@Hefajstosin: Tommen 😭😭😭
Odpisz
31 grudnia 2018, 10:26
Zabijanie postaci jest potrzebne bo inaczej mogą skończyć się na nią pomysły i będzie niczym kartonowy rysunek niesiony przez wszystkich.
Odpisz
31 grudnia 2018, 10:37
jak się kończą pomysły to trzeba skończyć książkę/serial
Odpisz
Edytowano - 31 grudnia 2018, 11:00
@stefus: Dużo wygodniejsze jest zabicie jej i kontynuacja historii.
Odpisz
31 grudnia 2018, 11:22
aż do momentu kiedy wszyscy umrą, co nie
Odpisz
31 grudnia 2018, 11:27
@stefus: tak
Odpisz
31 grudnia 2018, 11:37
@klyj_: "nie musisz ratować świata jeśli nie ma na nim nikogo"
Odpisz
Edytowano - 31 grudnia 2018, 11:32
Sarah Lynn ;c
Odpisz
31 grudnia 2018, 11:07
Każda lubiana przez fanów postać w "Code Geass".
Odpisz