Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Lekko nie będzie
Jeszcze jak
Phi!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 kwietnia 2021, 19:30
ja jako młodszy nie wychodzę zbytnio na dwór bo starsze rodzeństwo ma wy*ebane i nie mam co robić
Odpisz
12 lutego 2020, 21:13
Hej, pomoże ktoś mi zrobić 1 mema?
Odpisz
1 czerwca 2019, 20:42
Dzieci!
Odpisz
26 grudnia 2018, 15:55
no słuchaj, nie ich wina że jeszcze widzą w czymkolwiek sens w przeciwieństwie do ciebie
Odpisz
13 stycznia 2019, 01:41
czemu o tym samym pomyślałem xd
Odpisz
13 stycznia 2019, 00:38
Ja lubię rozbijać lód po drodze ze/do szkoły
Odpisz
12 stycznia 2019, 21:39
...i potem narzekać, że ręce odmarzają
Odpisz
12 stycznia 2019, 18:07
ja też tak robię :|
Odpisz
26 grudnia 2018, 16:01
To źle że dzieci potrafią cieszyć się z życia?
Odpisz
26 grudnia 2018, 16:22
@Polski_Ziemniok:
Odpisz
26 grudnia 2018, 16:02
nic dziwnego
Odpisz
26 grudnia 2018, 15:58
nie każdy musi mieć hipotermię ty dzbanie gazowy
Odpisz
26 grudnia 2018, 15:57
Ja kiedy padał taki ładny gruby śnieg śnieg to zamiast iść szybko do domu to stałam i patrzyłam się jak spadają płatki. To było naprawdę mile uczucie. Potem byłam przeziębiona, ale było miło
Odpisz
26 grudnia 2018, 15:55
Też tak robię
Odpisz
26 grudnia 2018, 15:53
Jeszcze im życie miłe i potrafią odnaleźć radość w małych rzeczach
Odpisz