Nic dziwnego, że już się z nim nie kolegują
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Phi!
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Ładne rzeczy
Jakby trochę nie fair
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 stycznia 2019, 03:39
j wrucilrm wszyscy :DDD
Odpisz
1 stycznia 2019, 02:52
Jest prawie 3. Jestem oficjalnie po około 24h bez snu ( tak wstałem o 3) i sporej ilości płynnych środków alkoholowych. Ima rip.
Odpisz
26 grudnia 2018, 23:06
o 4 rano to ja dopiero zasypiam po nocnym maratonie anime
Odpisz
26 grudnia 2018, 23:18
@XDczyIKSDE:
Odpisz
27 grudnia 2018, 07:27
Odpisz
27 grudnia 2018, 13:53
@XDczyIKSDE:
Odpisz
27 grudnia 2018, 17:47
@piard: tylko pingwinek jest w stanie mnie powstrzymać
Odpisz
27 grudnia 2018, 23:32
@UkrytyNinja: ah te pingwiny
Odpisz
1 stycznia 2019, 01:49
@XDczyIKSDE:
Odpisz
1 stycznia 2019, 01:49
@XDczyIKSDE:
Odpisz
31 grudnia 2018, 23:08
Pan A może i dał fajny i śmieszny tytuł, ale mylny.
Odpisz
26 grudnia 2018, 23:03
kto dodał?
Odpisz
26 grudnia 2018, 23:08
@Mroczny_Pan: piard
Odpisz
26 grudnia 2018, 23:11
@oceanaus: heh
Odpisz
26 grudnia 2018, 23:12
@Mroczny_Pan: Ciekawe kto z nim o 4 pisał
Odpisz
26 grudnia 2018, 23:14
@oceanaus: ciekawe ciekawe
Odpisz
26 grudnia 2018, 23:39
@Mroczny_Pan: Kto nam daje strzałki w dół?
Odpisz
27 grudnia 2018, 08:38
@oceanaus: chyba wiem kto
Odpisz
27 grudnia 2018, 14:22
@Mroczny_Pan: Czyżby grupa starych jeźdźców spie**olenia?
Odpisz
27 grudnia 2018, 15:20
@Mroczny_Pan: Albo też pa***n
Odpisz
27 grudnia 2018, 15:21
@oceanaus: możliwe
Odpisz
27 grudnia 2018, 15:25
@Mroczny_Pan: albo też a***a, p***d, j****z
Odpisz
27 grudnia 2018, 16:31
@Mroczny_Pan: Dziwne że jeszcze się tu nie wypowiedzieli
Odpisz
27 grudnia 2018, 18:16
@oceanaus: cicho minusują, hmm
Odpisz
28 grudnia 2018, 03:58
@Mroczny_Pan: Na pocieszenie daję wam plusy.
Odpisz
28 grudnia 2018, 11:01
@krzysiulka10: Dziękuję
Odpisz
28 grudnia 2018, 11:20
@krzysiulka10: thanks m8
Odpisz
28 grudnia 2018, 11:32
@oceanaus: Pokaż się ty casualu co mi dajesz strzałki w dół, to pewnie pa***n
Odpisz
29 grudnia 2018, 01:14
@oceanaus: Mogę was prosić o nie mówienie o tym głośno? Robicie scenę tylko.
Odpisz
29 grudnia 2018, 01:49
@piard: Hmmm? Wybacz, ale nikt się o niczym nie dowie, ale mój telefon cenzuruje nazwy pewnych użytkowników takich jak na przykład a***a
Odpisz
29 grudnia 2018, 02:17
@oceanaus: Nie mówię o tym. Mówię właśnie o tym ,że wy mówicie o moich i innych sprawach publicznie. Nie chodzi o cenzurę tylko o to ,że wy chcecie by inni widzieli ,że wy macie problem z nami. Proszę o zaprzestanie tego.
Odpisz
29 grudnia 2018, 02:19
@piard: M8 my się tylko zastanawiamy kto nam daje strzałki w dół i z kim pisałeś
Odpisz
29 grudnia 2018, 09:07
@piard: tylko że my teraz piszemy komentarze dla beki a ty się przywalasz że "ebebebebebe robimy scenę". Nie wiedziałem że ze względu na was muszę się cenzurować i nie pisać jednej lub innej rzeczy
Odpisz
29 grudnia 2018, 10:12
@Mroczny_Pan: +my się zastanawialiśmy z kim pisałeś a dostajemy strzałki w dół
Odpisz
29 grudnia 2018, 12:57
@oceanaus: widocznie nie można bo jakieś smutne typki tak sądzą
Odpisz
29 grudnia 2018, 14:09
@Mroczny_Pan: heh, dalej dają strzałki w dół
Odpisz
29 grudnia 2018, 15:11
@oceanaus: kierują się zasadą że jak z dupy coś zrobili to nie przyjdą i nie powiedzą dlaczego
Odpisz
29 grudnia 2018, 17:35
@Mroczny_Pan: Co za typy
Odpisz
31 grudnia 2018, 20:12
@oceanaus: Aż tak ubolewacie nad zwykłymi strzałkami w dół? Przecież to nic nie znaczy.
Odpisz
31 grudnia 2018, 21:19
@BaDinGa_Boy: Po prostu się zastanawiamy kto nam je daje, bo nie piszemy nic takiego, aby nam je dawać, a prawdopodobnie znamy sprawców.
Odpisz
31 grudnia 2018, 22:10
@oceanaus: Panie, na jeja można za wszystko dostać czerwone
Odpisz
31 grudnia 2018, 22:35
A no tak, to jeja
Odpisz