Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Hobby dla faceta
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Dobrze czasem się oderwać
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Przerwa na herbatkę
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 stycznia 2019, 18:55
Czasami działa, tylko trzeba umieć grać...
Odpisz
7 stycznia 2019, 22:14
no właśnie **
Odpisz
8 stycznia 2019, 05:41
@Ramoksiak2010: Czyli jesteś noobem i nie umiesz grać?
Odpisz
8 stycznia 2019, 22:48
ja umiem grać tylko w GTA 😂😂😂
Odpisz
28 grudnia 2018, 01:06
Na rankedach zazwyczaj przeciwnicy czekają na takich "rusherów"
Odpisz
28 grudnia 2018, 02:43
Odpisz
7 stycznia 2019, 19:31
Ja zawsze rushuje nawet snajperem.
Odpisz
7 stycznia 2019, 23:08
@TrueStoryGuy: nie wiem czemu ale myślę że ta historia jest prawdziwa -,-
Odpisz
Edytowano - 8 stycznia 2019, 15:46
@gotigwolf: Niestety, bo jest, ale wraz z ponad 1000 h granych w strzelanki możesz zachować dobre statystyki, a nawet i najlepsze w grze.
Odpisz
7 stycznia 2019, 18:45
O co chodzi?
Odpisz
7 stycznia 2019, 19:17
@Legolas9988: Tytuł
Odpisz
7 stycznia 2019, 19:35
@Jarzebina5: Nadal nie wiem :/
Odpisz
7 stycznia 2019, 19:47
@Legolas9988: W meczu zwykłym możesz lecieć na pałe (np. CS GO) i zabijać wszystkich po kolei, a w meczu rankingowych trzymasz zdrowy rozsądek i nie rushujesz jak po*** tylko grasz taktyczniej
Odpisz
7 stycznia 2019, 20:04
@Jarzebina5: Nice ja gram na pałe zawsze ale w For Honor
Odpisz
7 stycznia 2019, 20:08
@Legolas9988: For Honor to wikingowie, trzeba być wikingiem, więc dobrze robisz
Odpisz
7 stycznia 2019, 20:35
@Jarzebina5: Ale lecę Orochim XD
Odpisz
7 stycznia 2019, 20:50
@Legolas9988: A ja nie wiem kto to ;-;
Odpisz
7 stycznia 2019, 21:14
@Jarzebina5: Ninja z frakcji Samurajów w lekkiej zbroi z kataną. Tyle wystarczy i możesz sobie go znaleźć.
Odpisz
8 stycznia 2019, 06:47
@Jarzebina5: kto gra rozważnie w cs:go?
Odpisz
8 stycznia 2019, 07:26
@Kufniasz: 80% graczy
Odpisz
8 stycznia 2019, 07:53
@Jarzebina5: je**ne tryhardy
Odpisz
8 stycznia 2019, 09:45
@Kufniasz: Z tego co wiem to rankedy są do tryhardowania
Odpisz
8 stycznia 2019, 12:13
@Jarzebina5: Cs:go to gra w której ja gram tylko w 5 osób i po to by się śmiesznie grało
Nie jakiś tam tryhard
Odpisz
7 stycznia 2019, 20:00
Czyli Rainbow Six Siege i CS GO
Odpisz