Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Północne Węgry
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Lekko nie będzie
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 stycznia 2019, 16:32
Dopiero co zauważyłam na tym szablonie ,,pls marry my daughter"
Odpisz
13 stycznia 2019, 21:41
hahahahahahaha bardzo śmieszne (¬_¬)ノ
Odpisz
29 grudnia 2018, 12:38
żarty o kupie są zajebiste
Odpisz
29 grudnia 2018, 12:38
@ptasznik5: dlaczego kupa śmierdzi
Odpisz
29 grudnia 2018, 12:39
@ptasznik5: kupę sobie strzelę z rana
później jeszcze na spacerze
no i pod koniec dnia
kupę sobie strzelę ja
Odpisz
Edytowano - 29 grudnia 2018, 12:44
@Tymek590: Wszyscy żyjemy w jednym wielkim przedszkolu
Chodźmy na leżakowanie
Odpisz
29 grudnia 2018, 12:51
@cotthlette: najpierw to mi oddaj klocki albo powiem pani
Odpisz
Edytowano - 29 grudnia 2018, 12:52
@ptasznik5: Fcale nie!
Zaraz dźgnę cie plastikowym kubeckiem i wtedy zobaczys co to buuuul!
Odpisz
29 grudnia 2018, 12:53
@cotthlette: Ite powiedzić fani sze siem kłócicie!
Odpisz
29 grudnia 2018, 12:55
@cotthlette: oszesz ty nawet nje wiesz że oglondałem czarodziejke z ksienrzyca jusz nje żyjesz
Odpisz
29 grudnia 2018, 12:59
@ptasznik5: czarodziejke z księżyca to ty szsnój bobie
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:00
@ptasznik5: Jak w piątek przyniose magicną rusckę do psedskola bo fcesniej nie można to zacaruje cie i nie bedziesz mógł mówić hahaha
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:01
@cotthlette: uwaga wsyscy!!!
susiak! haha
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:02
@cotthlette: miałem się włączyć do zabawy ale nie jestem makaroniarzem :(
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:02
@Tymek590: XDDDDD
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:02
@Tymek590: Siki z niego leco hahahah
beksa lala w portki szczała hahah XDDDDDDD
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:03
@cotthlette: Dzieci uspokójcie się!
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:05
@qaz123: Pseplasam pani
Jus ide spać, ale kolega ptasznik puścił bąka i śmierdzi!
Łeeee
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:05
@cotthlette: Dobrze, ty idź spać, a ja już sobie z ptasznikiem porozmawiam.
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:06
@qaz123: Dobze pse pani :3
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:07
@qaz123: on kuamie D: nie doźć że mi zabrau klocki to jeszce na mnie kuamie
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:07
@ptasznik5: Dziecko drogie, czemu puszczasz bąki przy kolegach/koleżankach?
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:08
@qaz123: nic nie pusciłem
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:09
@ptasznik5: A ja słyszałem coś innego,
koledzy się na ciebie skarżą
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:09
@qaz123: Pani qaz, pani qaz!
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:10
@qaz123: niby kto
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:11
@Jasnowidz: Słucham Jasnowidzku
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:11
@qaz123: Muse siusiu
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:11
@ptasznik5: Kotlecik mówił że póściłeś i brzydko pachnie
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:12
@qaz123: .
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:13
@Jasnowidz: No to chodź, pójdziemy do ubikacji i się wysiusiasz, Tak?
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:13
@qaz123: Ale mi se chcie tu i teraź
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:14
@qaz123: kotlete sje nie liczy okraudł mnie smiau sje z tymka i jesce mówi na mnje aby odwrucic uwake
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:18
@Jasnowidz: No już idziemy, chodź
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:19
@ptasznik5: To jak Kotlecik się obudzi to z nim porozmawiamy na spokojnie, dobrze?
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:19
@qaz123: Siusiam na ciebie!
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:20
@Jasnowidz: JASNOWIDZKU NIE, TAK NIE WOLNO
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:20
@qaz123: pse pani, pse pani!
u mnie niedobzy panowie puscają disko polo
niech pani im coś pofje
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:21
@qaz123: Jak to mamusia mówi do tatusia w nocy. Mam to w dupci
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:22
@Jasnowidz: :OOOO
tak nie wolno!
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:22
@Tymek590: Już dzwonię na policję mój drogi. Puszczać Disco polo przy dziecku? Kto to widział!
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:23
@Jasnowidz: muj tatuś mówi że mamusia sie puszcza ale nie fjem o co hoci skoro mamusia sie niceko nie tszymała
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:23
@Jasnowidz: Jasnowidzku, chce abyś jutro przyszedł z rodzicami.
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:23
@qaz123: Nje mogie psze pani
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:24
@Jasnowidz: Chyba się obudziłem
Pora na amciu amciu
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:24
@ptasznik5: To znaczy że ma dużo kolegów ptaszniczku, zapomnij o tym.
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:25
@qaz123: ciekuje pani
pani jes najlepsom paniom na sfiece
jak torosne hce paniom poślupić
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:25
@Jasnowidz: Dlaczego nie?
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:25
@ptasznik5: Taktyczna kaczka z nożem do obserwacji wątku:
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:25
@qaz123: Bo siusiam na panią!
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:26
@Jasnowidz: Jasnowidzku co do ku*wy
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:26
@Tymek590: To nie możliwe Tymeczku
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:26
@sa_ludzie_i_taborety: Ja daję strzałki i obserwuję.
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:26
@qaz123: :o
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:27
@qaz123: pse pani
co pani mufi?
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:27
@qaz123: Co to kulwa?
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:28
@qaz123: tsemu niemoszlife?
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:28
@Tymek590: Bo będę już wtedy starą wiedźmą, a poza tym mam już żonę
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:29
@Jasnowidz: To znaczy bardzo duże zdziwienie, ale nie jest to słówko dla dzieci, więc nigdy go nie mów!
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:30
@qaz123: tatuś mu mówił o takih jest pani pedauem?
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:30
@cotthlette: hej kotlet
wjesz ze na dole u hłopcuf jest lizak?
tata zawsze mówił do mamy jak była w nocy głotna aby mu lizała
i ona to robiła
to mosze tak my zrobimy?
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:30
@qaz123: I tak na panią siusiam
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:32
@qaz123: pse pani
jak pani mosze mieć szone
jak pani jes ciewcynom?
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:34
@Tymek590: Chce splawdzić jak tfuj smakuje!
Daj mi go
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:34
@Tymek590: Wiesz Tymeczku, życie może się różnie potoczyć, nigdy nie wiesz co może cię spotkać
Odpisz
Edytowano - 29 grudnia 2018, 13:35
@qaz123: dlaczego pani mnie nie szanuje
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:35
@cotthlette: Dzieci, odsuńcie się od siebie w tym momencie
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:35
@cotthlette: okej
tylko lisz bo tak mama robiła
*daje*
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:36
Nie dręcz moich podopiecznych bo zadzwonię na policję
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:38
@Tymek590: Fajny kranik z mlekiem
Mogę przynieść płatki?
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:38
@qaz123: eee co to takiego
noszyk
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:38
@qaz123: pse pani
a cemu ta ciewcyna jest taka nie miła?
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:39
@cotthlette: jasne tomek
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:40
Nie każ mi używać tajemnej techniki
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:40
@cotthlette: co fy robicie?
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:40
@qaz123: Pse pani klecik wychodzi z nolki
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:40
@Tymek590: Bo mi zazdrości, że opiekuje się takim wspaniałymi dziećmi, nie zwracaj na nią uwagi, mój drogi
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:41
@Tymek590: i kto nigy jest niemily bobje
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:41
@qaz123: okej pse pani
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:42
@Jasnowidz: Idź w róg i nie zwracaj na siebie uwagi
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:43
@qaz123: *idzie w róg*
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:44
@qaz123: Dzieci, rzucam tą robotę.
Jeżeli przyjdzie tu Xelve to mnie zastąpi
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:44
@Jasnowidz: *idzie w inny róg*
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:44
@Jasnowidz:
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:45
@qaz123: Idę przejąć władzę jako psedskolny fuhrer
heil kotlet
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:46
@cotthlette: hej tomek
kjety psyniesies te płatki?
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:47
@qaz123: *podchodzi* Pse pani
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:47
@Jasnowidz: taaaak?
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:48
@cotthlette: a co to furhuruhrer?
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:48
@qaz123: *daje jej kupą w twarz* NIESPOCIANKA
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:49
@Jasnowidz: jasnowic fuuuuj
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:49
@Tymek590: *rzuca w niego kupą* Tla ciepie teź mam
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:50
@Jasnowidz: Elo Idę z tej planety barbarzyńcuf
Odpisz
Edytowano - 29 grudnia 2018, 13:50
@Jasnowidz: *krzyczy z daleka* wy fsyscy jesteście horzy!
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:50
@Jasnowidz: *rzuca w niego "mlekiem"*
haha
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:51
@Tymek590: Wojna na zucanie zecami! *rzuca bułką*
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:52
@ptasznik5: nawet nie słysały głupie gupbki
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:53
@Jasnowidz: *rzuca w niego czymś sam nwm*
łeeeee
Odpisz
Edytowano - 29 grudnia 2018, 13:54
@Tymek590: *wyjmuje pistolety z plecaka* NIECH NIKT SIĘ NIE RUSZA. MŁODSZY ASPIRANT NOWAK. DONIESIONO MI ŻE W TYM PRZEDSZKOLU JEST PATALOGIA
Odpisz
2 stycznia 2019, 15:22
@Jasnowidz: *rozbiera się, jednak jest trapem*
elo ku*wa *bierze pistolet, pokazuje że umie strzelać*
celuje w gejowego dzieciaka, co chciał lizać lizaka
ja nie miła?
ja!?
Odpisz
2 stycznia 2019, 15:59
@Tymek590:
Odpisz
29 grudnia 2018, 12:59
Kiedy widzisz że większość osób komentujących ten obrazek to makaroniarze
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:00
@Polski_Ziemniok: zamierzasz do nich dołączyć w brutalny sposób?
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:00
@Polski_Ziemniok:
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:01
Ja mam avatara którego przerobienie na makaron graniczy z cudem, także nie mam raczej większych szans na zostanie makaroniarzem
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:02
Możesz walnąć zwykły makaron
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:06
@Polski_Ziemniok: dołącz do nas, wejdź w swój profil
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:11
@Agario: Nie
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:12
@Polski_Ziemniok: czmu
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:14
Nie lubię takich zabaw przez doświadczenia z przeszłości
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:16
@Polski_Ziemniok: oświeć zaciemnionego kolegę
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:17
Ave Jeja Premium
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:17
bili go makaronem
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:19
@Polski_Ziemniok: rozumiem
Odpisz
2 stycznia 2019, 12:26
@Agario: przypomnij mi proszę nazwe tej strony
Odpisz
2 stycznia 2019, 14:14
ostagram
Odpisz
2 stycznia 2019, 14:47
@Megquaza: Albo Deep Dream Generator
Odpisz
29 grudnia 2018, 16:53
Segzik śmieszniejszy :DDDD
Odpisz
29 grudnia 2018, 12:40
co? jaka to gra? fortnut czy minecraft jak nie mozesz znalezc porządnego gameplayu
Odpisz
29 grudnia 2018, 12:41
*ekkhem* JayJayJoker
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:08
Właściwie to nie szukałem dokładnie i pewnie za to, że użyję znaku zapytania dostanę masę czerwonych, ale dobra: znacie jakiś pełny, dobry i nierakowy gameplay (najlepiej z komentarzem) ze Spidermana z PS4?
Odpisz
29 grudnia 2018, 13:15
Tivolt, sargeThePlayer, Rock Play
Odpisz
Edytowano - 29 grudnia 2018, 12:54
"Nie śmiejcie się z kupy, kupa to sama natura"
~gazetka o Minecrafcie mojego kuzyna
Odpisz
29 grudnia 2018, 12:47
A skoro jesteśmy przy YouTubie to subskrybujcie PewDiePie
Odpisz
29 grudnia 2018, 12:54
@qaz123: sub 2 pewds
Odpisz
29 grudnia 2018, 12:49
haha kupsko
Odpisz
29 grudnia 2018, 12:48
Kupa xD
Odpisz
29 grudnia 2018, 12:44
kupa śmiechu xddddd
achjo
Odpisz
Edytowano - 29 grudnia 2018, 12:43
Nigdy mi się coś takiego nie zdarzyło, zawsze znajdzie się jakiś wartościowy twórca który nagrywa to co cię interesuje
Odpisz
29 grudnia 2018, 12:41
Kiedy tłumaczysz w memie dlaczego włączyłeś tego YouTubera, żeby nie było hejtu
Odpisz