Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

31 lipca 2021, 09:11

do ziomków? "k....y"?

Avatar Szortek

Edytowano - 29 grudnia 2018, 20:21

KU*WA MAĆ TEN OBRAZEK MI PRZYPOMNIAŁ ŻE NA 3 STYCZNIA PAN TADEUSZ NA POLSKI

Avatar
Brodacz

29 grudnia 2018, 20:25

@Szortek: ,,Pan Tadeusz" jest ch*jowy, bo jest wierszem, ale w sumie fabuła w sumie niezła jeśli chodzi o to, że niepodległość, bunt itd. Romanse wku*wiają, ale da się przeżyć, jednak sam pan Tadzio przy ,,Zbrodni i karze" to jeszcze nic takiego

Avatar
pusta_kloda

29 grudnia 2018, 20:25

@Szortek: 3 już do szkoły? Ja do 6 mam wolne

Avatar
Konto usunięte

29 grudnia 2018, 20:27

@Szortek: xD

Avatar
Brodacz

29 grudnia 2018, 20:28

Ja mam do 2 wolne, wszyscy tego dnia do budy, a ja znowu do W.O.R.Du

Avatar
Konto usunięte

29 grudnia 2018, 21:36

ja 2 idę

Avatar Orangeria

29 grudnia 2018, 22:09

Boi, Zbrodnia i Kara to jedna z najlepszych lektur zaraz po Lalce

Avatar
Brodacz

29 grudnia 2018, 22:24

@Orangeria: ,,Lalkę" lubię, a ta ruska książka podobno jest dobra, ale tak nigdy mi się nie chciało jej czytać, a poza tym nie chodzi mi o to, tylko o można powiedzieć jej trudność

Avatar
Konto usunięte

30 grudnia 2018, 09:01

Zbrodnia i Kara jest fajna. Przeczytałam ją z nudów.

Avatar
Brodacz

30 grudnia 2018, 10:11

Ku*wa, czy wy nie rozumiecie, że chodzi mi o trudność, a nie o fajność?

Avatar
Konto usunięte

30 grudnia 2018, 10:19

to w takim razie mówi że nie jest trudna.lol

Avatar
Brodacz

30 grudnia 2018, 10:20

Oj jest

Avatar
Konto usunięte

30 grudnia 2018, 10:28

mi tam gorzej szło z Quo Vadis

Avatar
Brodacz

30 grudnia 2018, 10:32

Ja ,,Quo Vadis" czytałem w gimnazjum i mi się trochę zapomniało

Avatar
Konto usunięte

30 grudnia 2018, 10:38

ja nie przeczytałam, bo niezdążyłam, a po za tym bardzo słabo mi szło

Avatar Keraton

Edytowano - 17 stycznia 2019, 12:15

Od "Zbrodni i kary się odpie**ol, po "Cierpieniach młodego Wertera", jest to najlepsza lektura z drugiej klasy liceum. I mówię tu o trudności, żeby nie było. Poczytaj "Nie-Boską komedię", to jest najgorsze gówno.

Avatar
Brodacz

17 stycznia 2019, 16:44

@Keraton: Jaka agresja ,się odpie**ol..." wyraziłem tylko swoje zdanie, a ,,Cierpienia Młodego Wertera" to jest najgorsza lektura w szkole średniej

Avatar Keraton

17 stycznia 2019, 18:55

No, obiektywnie mówiąc, masz ch*jowy gust, albo nie wiesz o czym mówisz.

Avatar
Brodacz

17 stycznia 2019, 19:00

@Keraton: Nie mam ch*jowego gustu, a poza tym nie nazwałem książki Dostojewskiego złą tylko ciężką, jednak Goethe pisał takie smuty o dzieciaku, który się zaje**ł

Avatar polskichinczykzrosji

17 stycznia 2019, 13:49

co

Avatar ChickenEatsRainbows

17 stycznia 2019, 16:10

@polskichinczykzrosji: tytuł wszystko wyjaśnia

Avatar Azaya203

17 stycznia 2019, 16:22

@polskichinczykzrosji: ku*asy to jakaś (wisząca) część ozdobna chyba

Avatar Michalo6969

17 stycznia 2019, 13:21

Ma ktoś mema z dziewczyną czytając Biblię, która poczuła w sobie ducha świętego?

Avatar darcus

17 stycznia 2019, 12:18

Klucznikiem siebie tytułował,
Iż ten urząd na zamku przed laty piastował.
I dotąd nosił wielki pęk kluczów za pasem,
Uwiązany na taśmie ze srebrnym ku*asem.

Avatar VINGAG

17 stycznia 2019, 12:00

haha kutaz i twoj stary

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

No to skrzynia biegów do wymiany

Dwa oblicza

Nieuczciwa ocena

Ładne rzeczy

Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat

Drewniany kominek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka

Kiedy powiesz "kutasy" do ziomków i usłyszy to polonistka.
Ale tłumaczysz jej, że cytowałeś pierwszą księgę "Pana Tadeusza", a ta ci uwierzy