Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar KOTECZEK123

30 grudnia 2010, 18:41

co to jest to różowe???

Avatar
Konto usunięte

5 lipca 2013, 21:50

@KOTECZEK123: jeśli nie wiesz co to prezerwatywa to wy***aj mi już z tąd

Avatar Nokia_701

1 września 2019, 11:53

@KOTECZEK123: serio...

Avatar Nokia_701

1 stycznia 2020, 15:37

@KOTECZEK123: hahahaha Ale z cb dbil

Avatar Tarolf

3 czerwca 2011, 14:46

to jest prezerwatywa ^^

Avatar Ilovefutbol

15 października 2018, 20:00

@Tarolf: co ty nie powiesz

Avatar Nokia_701

25 czerwca 2019, 09:40

@Tarolf: wow odkryłeś amerykę

Avatar Nokia_701

16 sierpnia 2019, 00:39

@Tarolf: te wszystkie komentarze z 2011 są je**ięte

Avatar darunia1024

22 kwietnia 2011, 16:28

dobre a kto nie wie co to jest to różowe to zal !!!

Avatar
Konto usunięte

3 stycznia 2011, 14:47

Nie czepiajcie się KOTECZEK123, to wcale nie musi byc dziecko, po prostu to jest tak narysowane, że na początku myślałam, że to cukierek w papierku :/ A nawet jak jest dzieckiem poniżej 10 lat, to może zaglądac na tę stronę, nie zabronicie jej.

Avatar free_frag

31 grudnia 2010, 19:18

BUAHAHAHAHAHA co to jest to różowe BUAHAAHAHAHAHA dobry koteczek jestes!!! kto mnie? popiera niech da plusa.

Avatar Nokia_701

1 stycznia 2020, 15:38

Avatar
Konto usunięte

31 grudnia 2010, 18:30

Widać że KOTECZEK123 i ghoster to jakieś dzieci które mają po 7 lat. Mogę się założyć że inni też tylko to ukrywają i piszą takie komentarze jak na przykład: "To już było" 4/5

Avatar ghoster

30 grudnia 2010, 13:06

A gdzie czekolada??

Avatar Kamcia1999

27 grudnia 2010, 17:13

przydaje się :). Daje 3/5

Avatar bartek29

26 grudnia 2010, 12:13

3/5 bo już było

Avatar DeaDe

25 grudnia 2010, 21:38

4/5

Avatar mikulek04

25 grudnia 2010, 17:20

stare, ale jare :)

Avatar PoGo007

25 grudnia 2010, 14:08

5

Avatar kamil451411

25 grudnia 2010, 12:54

no no xp 5/5

Avatar zycietotylkogra

25 grudnia 2010, 12:52

no to fakt niezla KINDERniespodzianka!

Avatar sabaton964

25 grudnia 2010, 09:05

No 5 :D

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Niezniszczalne

Można, tylko trzeba wstawać rano

Były nóżki, nie ma nóżek

Nie idź!

Powodzenia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka