Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Tacy sami, a ściana między nami
Trzykrotny T
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 grudnia 2018, 12:41
skąd będą wiedzieli że to oni
Odpisz
31 grudnia 2018, 12:50
@etuggo: Opowiedz mu o Rosjanach i Parówkach. Wtedy będzie wiedział.
Odpisz
31 grudnia 2018, 12:53
@etuggo: Przeczucie
Odpisz
31 grudnia 2018, 13:06
@samex: ja mam jejaka w klasie nawet znam jego profil ale on nie wie o mnie to ja mu raz kiedy wyszedł ustawiłem ten artykuł na pulpicie na informatycznej
Odpisz
1 stycznia 2019, 20:02
@ptasznik5: mów dalej
Odpisz
1 stycznia 2019, 21:46
to nie ma za wiele do mówienia nie jest znany na stronie ani trochę bo praktycznie nie pisze komentarzy (ma ledwo ponad 20 poparć a poziom ponad 10) za to przegląda memy jak napalony bo leci po wszystkich stronach na głównej jakie są i sam czasem jakiś wstawi głównie z tf'a
Odpisz
1 stycznia 2019, 21:51
@ptasznik5: ja kiedyś na informatyce miałam tapetę fortnite
szybko w paincie zrobiłam wiadomość, prośbę o nie wstawianie tapet z rakowych gier jak fortnajt
podpisałam się ZiemiaJestPlaska z jeja.pl
żadnej tapety nie było
Odpisz
1 stycznia 2019, 21:53
i bardzo dobrze
Odpisz
1 stycznia 2019, 23:29
@etuggo: Trzeba wymyślić jakiś znak rozpoznawczy, taki nieoczywisty ale jak ktoś wie to zrozumie.
Coś jak pomarańczowy okrąg z mniejszym, granatowym w środku. Np. w formie przypinki.
Odpisz
Edytowano - 4 stycznia 2019, 23:07
@NightFox: jeja powinno sprzedawać koszulki ze swoim logo
Odpisz
13 listopada 2020, 12:41
@benben7: kupowałbym
Odpisz
2 stycznia 2019, 02:11
ALE JAJCA jest 1:00 włączýłem sobie dwa odcinki Bojacka i stwierdziłem że pooglądam jeszcze memy przed snem wchodzę na główną a tu coś takiego
AMAZING !!!!
Odpisz
31 grudnia 2018, 12:37
przecież jejaki z domu nie wychodzą
Odpisz
31 grudnia 2018, 13:15
@PANSZTANGA123: ja wychodzę
ale tylko do sklepu i potem wracam do domu
Odpisz
1 stycznia 2019, 21:08
@PANSZTANGA123: Tylko po monsterki
Odpisz
1 stycznia 2019, 21:13
@PANSZTANGA123: od czasu do czasu trzeba odnowić zapasy
Odpisz
1 stycznia 2019, 21:25
@PANSZTANGA123: większość chodzi jeszcze do szkoły
Odpisz
1 stycznia 2019, 21:20
O Bojack Horseman, oglądam już 4 sezon, polecam wszystkim
Odpisz