Gdzieś tam znajduje się planeta
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Papierowa szkoła posting
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zdeklasowani znowu
Nieuczciwa ocena
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 czerwca 2013, 19:16
I nie ma ludzi
Człowieki :) nie zapominajcie że na naszej planecie życie przystosowało do mieszanki powietrza z tlenem jednak gdzieś w kosmosie mogło się wykształcić życie przystosowane do całkiem innego gazu a nawet to życia bez gazów
Odpisz
22 czerwca 2013, 07:28
ja bez gazów nie mógł bym żyć... :(
Odpisz
23 lipca 2015, 19:27
@ozzie89: bez skojarzeń
Odpisz
12 kwietnia 2017, 11:24
zgadzam się z tobą i jest to mój pierwszorzędny argument w tej sprawie
Odpisz
21 czerwca 2013, 21:19
internetu też tam nie ma
Odpisz
21 czerwca 2013, 21:17
Jeśli wszechświat jest nieskończony, gdzieś w BARDZO, BARDZO,BARDZO dalekim zakątku - jest wiele albo nawet nieskończoność układów słonecznych, marsów, uranów, ziem i innych planet. (Na 100%) I IDEALNIE taka sama osoba, np. osoba taka fajna jak ja (bardzo fajna) istnieje. I robi właśnie to co np. ja. Ale na wielu innych nieodkrytych planetach jest życie, i to może nawet też ludzie, którzy poszukują planet, na których jest życie.
Odpisz
21 czerwca 2013, 20:34
ani wody
Odpisz
21 czerwca 2013, 19:05
To ludzie tam nie potrzebują tlenu do życia?
Odpisz
21 czerwca 2013, 19:12
@rakso132: chodzi o to że tam nie ma ludzi :)
Odpisz
21 czerwca 2013, 19:13
@Terminus223: Wiem to, nie zrozumiałeś? ;P
Odpisz
21 czerwca 2013, 19:04
w dupie bo tam nie ma jak oddychać chyba że ktoś wytrzymuje zapach gówna xd
Odpisz
21 czerwca 2013, 19:02
było
Odpisz