Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar jbartosik

5 września 2025, 21:35

*2023 i się zgodzę

Avatar OtokoNoKaze

28 lipca 2025, 17:32

Ludzie z 2019, wy jeszcze nie wiecie co się dopiero odj....

Avatar Elmario1234

Edytowano - 21 listopada 2023, 08:01

Według mnie 2019 był git

Avatar AlPoziomka

4 marca 2021, 19:48

2020*

Avatar komizi1734

3 stycznia 2019, 23:52

Czasem sobie wyobrażam jak za 15 lat wracam po pracy do domu siadam i przeglądam jeja. Piękne. Niech Bożydar ma nas w swej opiece

Avatar moth12334

8 kwietnia 2020, 15:21

@komizi1734: Eh, tęsknię za 2019.

Avatar komizi1734

8 kwietnia 2020, 18:31

@moth12334: Nie tylko ty

Avatar Amaday

3 stycznia 2019, 16:24

Pocisk nie doleci do słońca, jest dla ciebie jakaś nadzieja.

Avatar
ZiemiaJestPlaska

1 stycznia 2019, 01:23

dlaczego jak myślę co będzie dalej myślę że wszyscy fajni użytkownicy odejdą, wejdą jakieś normiki?

Avatar Wielki_Cezarz_Kapust

1 stycznia 2019, 01:26

Mnie tak prędko się nie pozbędzą

Avatar
ZiemiaJestPlaska

1 stycznia 2019, 01:28

@Wielki_Cezarz_Kapust: jeja w 2027
nie wiem dlaczego płacze
będę mieć 20 lat
niektórzy będą po 40

Avatar Wielki_Cezarz_Kapust

1 stycznia 2019, 01:29

Tak czy siak tam będę, ktoś musi opowiedzieć o spamach takich jak był... Eee wczoraj?

Avatar
ZiemiaJestPlaska

1 stycznia 2019, 01:30

@Wielki_Cezarz_Kapust: dzis qaz napisał że zrobi spam anime
200 zdjęć
hmm

Avatar Wielki_Cezarz_Kapust

1 stycznia 2019, 01:30

O nie

Avatar
ZiemiaJestPlaska

1 stycznia 2019, 01:32

@Wielki_Cezarz_Kapust: a nie, to było wczoraj 31 grudnia
to było rok temu

Avatar UchihaSasuke_

1 stycznia 2019, 01:41

Chcesz czy nie jeja to strona dla normików i nie jest to nic złego

Avatar erykhim44

3 stycznia 2019, 13:14

No na pewno nie są teraz normiki.
Weź spróbuj powiedzieć coś, a odezwie się zero/jedna/dwie osoby, a te osoby są zawsze te same.

Avatar ALKATRAZ

3 stycznia 2019, 11:38

Będzie się działo

Avatar Mega_Groudon

3 stycznia 2019, 11:37

Co roku ten sam dylemat... Nie stać mnie na sznur

Avatar Vocato

1 stycznia 2019, 07:23

No już ku*wa dajcie spokój, co roku wam tak ku*wa źle
Jak macie takie ch*jowe życia to się zajebcie i fest

Avatar WelcomeBack_

1 stycznia 2019, 14:29

@Vocato: uspokój się, to tylko mem

Avatar Kolofgen21

3 stycznia 2019, 10:45

@Vocato: to mem, spokojnie

Avatar
Miche

1 stycznia 2019, 01:21

To dopiero początek

Avatar szalonememe

1 stycznia 2019, 01:12

bardziej

Avatar JaToTen

1 stycznia 2019, 01:11

To nieźle: jakaś liczba pokonała Ciebie w godzinę

Avatar Polski_Ziemniok

1 stycznia 2019, 01:05

Nigdy nic nie wiadomo

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Trzeba brać osobną torbę

Nie są aż takie pyszne

To będzie bolało

To by wystarczyło

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka