Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Trzeba brać osobną torbę
Nie są aż takie pyszne
To będzie bolało
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 września 2025, 21:35
*2023 i się zgodzę
Odpisz
28 lipca 2025, 17:32
Ludzie z 2019, wy jeszcze nie wiecie co się dopiero odj....
Odpisz
Edytowano - 21 listopada 2023, 08:01
Według mnie 2019 był git
Odpisz
4 marca 2021, 19:48
2020*
Odpisz
3 stycznia 2019, 23:52
Czasem sobie wyobrażam jak za 15 lat wracam po pracy do domu siadam i przeglądam jeja. Piękne. Niech Bożydar ma nas w swej opiece
Odpisz
8 kwietnia 2020, 15:21
@komizi1734: Eh, tęsknię za 2019.
Odpisz
8 kwietnia 2020, 18:31
@moth12334: Nie tylko ty
Odpisz
3 stycznia 2019, 16:24
Pocisk nie doleci do słońca, jest dla ciebie jakaś nadzieja.
Odpisz
1 stycznia 2019, 01:23
dlaczego jak myślę co będzie dalej myślę że wszyscy fajni użytkownicy odejdą, wejdą jakieś normiki?
Odpisz
1 stycznia 2019, 01:26
Mnie tak prędko się nie pozbędzą
Odpisz
1 stycznia 2019, 01:28
@Wielki_Cezarz_Kapust: jeja w 2027
nie wiem dlaczego płacze
będę mieć 20 lat
niektórzy będą po 40
Odpisz
1 stycznia 2019, 01:29
Tak czy siak tam będę, ktoś musi opowiedzieć o spamach takich jak był... Eee wczoraj?
Odpisz
1 stycznia 2019, 01:30
@Wielki_Cezarz_Kapust: dzis qaz napisał że zrobi spam anime
200 zdjęć
hmm
Odpisz
1 stycznia 2019, 01:30
O nie
Odpisz
1 stycznia 2019, 01:32
@Wielki_Cezarz_Kapust: a nie, to było wczoraj 31 grudnia
to było rok temu
Odpisz
1 stycznia 2019, 01:41
Chcesz czy nie jeja to strona dla normików i nie jest to nic złego
Odpisz
3 stycznia 2019, 13:14
No na pewno nie są teraz normiki.
Weź spróbuj powiedzieć coś, a odezwie się zero/jedna/dwie osoby, a te osoby są zawsze te same.
Odpisz
3 stycznia 2019, 11:38
Będzie się działo
Odpisz
3 stycznia 2019, 11:37
Co roku ten sam dylemat... Nie stać mnie na sznur
Odpisz
1 stycznia 2019, 07:23
No już ku*wa dajcie spokój, co roku wam tak ku*wa źle
Jak macie takie ch*jowe życia to się zajebcie i fest
Odpisz
1 stycznia 2019, 14:29
@Vocato: uspokój się, to tylko mem
Odpisz
3 stycznia 2019, 10:45
@Vocato: to mem, spokojnie
Odpisz
1 stycznia 2019, 01:21
To dopiero początek
Odpisz
1 stycznia 2019, 01:12
bardziej
Odpisz
1 stycznia 2019, 01:11
To nieźle: jakaś liczba pokonała Ciebie w godzinę
Odpisz
1 stycznia 2019, 01:05
Nigdy nic nie wiadomo
Odpisz