Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Można, tylko trzeba wstawać rano
Trzeba brać osobną torbę
Dobrze czasem się oderwać
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 stycznia 2019, 15:43
je**ć tv yousles gówno co ci wypierze mózg i wpie**oli ci tyle reklam pomiędzy jednym filmem a drugim ile w internecie byś obejrzał przez cały dzień oglądania serialu
Odpisz
3 stycznia 2019, 08:07
sylwester tylko w Polo TV
Odpisz
3 stycznia 2019, 07:52
Je**ć telewizję
Odpisz
2 stycznia 2019, 20:34
Tylko Janusze spędzają sylwestra przy telewizorze, ja spędziłem go przy komputerze
Odpisz
2 stycznia 2019, 20:52
@ALKATRAZ: a jak przy telefonie to jest jeszcze dla mnie nadzieja?
Odpisz
3 stycznia 2019, 07:20
@ALKATRAZ:
Odpisz
2 stycznia 2019, 19:16
#TeamTVN
Odpisz
2 stycznia 2019, 19:18
@AssseN: je**ć TVN
Odpisz
2 stycznia 2019, 19:26
@Rafik005: Skąd w Tobie tyle agresji?
Odpisz
2 stycznia 2019, 20:29
@AssseN: pewnie jest z tvp
Odpisz
2 stycznia 2019, 20:35
@AssseN: Noey rok nowy on.Może stwierdził że będzie promował agresję?
Odpisz
2 stycznia 2019, 20:43
@DRparadox: Najwyraźniej się nie dowiemy.
Odpisz
2 stycznia 2019, 22:17
@AssseN: no, a ci reporterzy naziści jak się trzymają? :P
Odpisz
3 stycznia 2019, 06:47
@Ameron: hu* wam w dupe prawaki
Odpisz
3 stycznia 2019, 06:47
@AmericanBall: szczescie beda wybory
Odpisz
3 stycznia 2019, 07:16
@AmericanBall: Jprd kolejny się znalazł.
Odpisz
3 stycznia 2019, 07:35
@DRparadox: paradox lewaka
Odpisz
3 stycznia 2019, 16:44
@AmericanBall: O co ci chodzi? XD
Ci reporterzy zachowali się dość dziwnie, jak niby ktoś z wawy mógł po krótkiej znajomości znaleźć się na "urodzinach hitlera" na jakimś zadupiu, w lesie, to śmierdzi jakimś szwindlem :v
Odpisz
3 stycznia 2019, 19:21
@Ameron: Wolałbym, żeby to był jakiś podrobiony szwindel i próba zwiększenia oglądalności. Bo jeżeli w Polsce naprawdę są tacy wariaci to trace wiare w ludzkość...
Odpisz
3 stycznia 2019, 21:48
@AssseN: Blood and honor działa w wielu państwach, trochę takich "wariatów" jest :v
Odpisz
3 stycznia 2019, 06:08
Ale jedno muszę przyznać, najgorszy Sylwester był na Polsacie. Same 'odgrzewane kotlety', albo nudne nie skoczne piosenki.
Odpisz
2 stycznia 2019, 23:00
Jakby nie patrzeć, to oglądalność jest mierzona w pewnym momencie, więc argumentowanie, że przełączało się kanały jest bez sensu
Odpisz
2 stycznia 2019, 21:40
jak wyglądały te lasery w Warszawie? jest jakiś film na YT?
Odpisz
2 stycznia 2019, 21:25
jedyny legitny sylwester jest gdy grasz w tomb raider
Odpisz
2 stycznia 2019, 19:40
Tvp Kultura. Zobaczcie co oni zrobili.
Odpisz
2 stycznia 2019, 19:43
@nuiqes: koncert w filharmonii, tak?
Odpisz
2 stycznia 2019, 19:47
@Dardanelle: Tak, ale puszczali też queen i abbę.
Odpisz
1 stycznia 2019, 16:27
ale pie**olce naku*wiali
Odpisz
1 stycznia 2019, 15:07
Mój ojciec skakał między tymi kanałami, więc może inni też
Odpisz
1 stycznia 2019, 16:04
@ToFFeXPL: dziadek janusz tak samo
Odpisz
1 stycznia 2019, 15:02
Co roku to samo
Odpisz