Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Najbardziej realistyczny spośród modów
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nie znoszę kleszczy
Przyszłość jest piękna
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 stycznia 2019, 00:47
dziady i pan Tadeusz to dopiero początek, zabawa zaczyna się na Lalce
Odpisz
2 stycznia 2019, 00:48
@Cichy22: Lalka to powieść z historią i normalnymi dialogami. Czemu jest taka niedobra?
Odpisz
2 stycznia 2019, 07:08
@przemek1ni: nużąca, długa i jak teraz czytam to może jeden interesujący rozdział był
Odpisz
Edytowano - 2 stycznia 2019, 14:19
@Cichy22: moim zdaniem Lalka była najlepszą lekturą. Była napisana w ciekawy sposób i nauczyła mnie, że loszki to ku*wy, a w szczególności Łęcka. Bardziej od niej nienawidzę Goethego bo cierpiałem bardziej niż Werter czytając ten szajs
Odpisz
2 stycznia 2019, 15:09
@LertonMerton: Amen
Odpisz
2 stycznia 2019, 16:49
@LertonMerton: No popatrz. Ja miałem zupełnie na odwrót, bo Lalka była jedną z najbardziej znienawidzonych lektur, natomiast Werter bardzo mi się podobał.
Odpisz
2 stycznia 2019, 17:15
@Nanook: każdy ma inny gust. Mnie najbardziej odpychało jego zauroczenie w Lottcie i jak to opisywał
Odpisz
2 stycznia 2019, 17:26
@LertonMerton: Dla mnie naprawde ciekawe było "W pustyni i w puszczy".Fajna książka przygodowa inna od tych zje**nyt matrynologi o wielkim narodzie Polskim.
Odpisz
2 stycznia 2019, 23:45
@Cichy22: Mnie czeka w przyszłym roku lalka. Jużna Krzyżakach poległam. Aczkolwiek zauważyłam, że te "łatwe" lektury żałośnie mi idą, a to na czym reszta umiera zazwyczaj mi się podoba.
Odpisz
9 marca 2023, 19:46
@Cichy22: przynajmniej w Lalce można zrozumieć, co autor miałna myśli(mniej więcej) oraz nie ma takiego: "Och, patrzcie na to najlepsze dzieło na całym świecie, jak sądzisz, że to gónwo, to jesteś niedouczonym patusem"
Odpisz
2 stycznia 2019, 23:13
Mi tam Pan Tadeusz smakuje
Odpisz
2 stycznia 2019, 16:32
Krzyżacy i Pan Tadeusz to mały ch*j przy lalce 2 miechy czytania nie polecam.
Odpisz
2 stycznia 2019, 16:39
@STALKUJEMEMY: pod względem długości, ale lalkę można w miarę przyjemnie poczytać, a takiego Pana Tadeusza to nie bardzo (oczywiście kwestia gustu)
Odpisz
2 stycznia 2019, 16:44
@Noxen: według mnie w sytuacji której byłem po 2 tygodniowej wycieczce i odrazu wjazd lalki na salony to był dość duży problem zarywałem nocki żeby jednocześnie uczyć się do popraw NB i przeczytać lalkę
Odpisz
2 stycznia 2019, 18:20
@STALKUJEMEMY: Na maturze do 90% tematów pasuje Lalka.
Odpisz
2 stycznia 2019, 19:28
@STALKUJEMEMY: ile Lalka ma stron?
Odpisz
2 stycznia 2019, 22:13
@Rafik005: zależy jakie wydanie, ale z tego co pamiętam to około 600
Odpisz
2 stycznia 2019, 22:20
@Noxen: Dokładnie
Odpisz
2 stycznia 2019, 16:58
,,Syzyfowe Prace"
Odpisz
2 stycznia 2019, 17:13
@Kangurur28: no... nudne były
Odpisz
2 stycznia 2019, 17:41
@adriano0510: wypraszamy sobie, jak z pistoletu strzelali to było ciekawie
Odpisz
2 stycznia 2019, 19:34
@GKczol: nie.
Odpisz
2 stycznia 2019, 21:44
@GKczol: nie
Odpisz
2 stycznia 2019, 17:19
Mówcie co chcecie ale "Pan Tadeusz" ma u mnie szacunek za to że jest napisany wierszem po całości
Odpisz
2 stycznia 2019, 18:33
@HeinzDundersztyc: Cała wartość Pana Tadeusza w jednym zdaniu.
imo powinno zostać napisane jeszcze raz, ale po ludzku i zrozumiale.
Odpisz
2 stycznia 2019, 19:53
@erykhim44: Tak, bo to ma fabułę tylko ciężko ją zrozumieć czasami
Odpisz
Edytowano - 2 stycznia 2019, 18:33
Halo halo, Krzyżacy są zaj***ści, czytałem ich całych (obowiązkowo była tylko 1 część czyli połowa, ja przeczytałem całą książkę i tylko kilka dni mi to zajęło) a potem dla przyjemności po raz kolejny. Zaiste zaj***sta, ładnie rzecz ujmując.
Odpisz
2 stycznia 2019, 18:55
@Cotosiestanelo: Zgadzam się
Odpisz
2 stycznia 2019, 17:54
Poczekajcie sobie na "Zbrodnię i Karę"
Odpisz
2 stycznia 2019, 17:32
Mnie męczą Dziady
Ale Konrad mi się podoba bo jest bardzo edgy and emo
Odpisz
2 stycznia 2019, 17:11
opis bigosu
Odpisz
2 stycznia 2019, 17:08
Czy tylko ja jestem Liceum i przeczytałem krzyżaków ale jeszcze nie miałem Pana Tadeusza?
Odpisz
2 stycznia 2019, 16:45
Krzyżacy byli zajebisci, potrafiłem przeczytać 100 stron w dzień, co innego Pan Tadeusz, najgorsza z lektur jakie narazie czytałem
Odpisz
2 stycznia 2019, 16:59
@marek20004: lubię Mickiewicza, ale to, co odje**ł pisząc Pana Tadeusza, to przechodzi ludzkie pojęcie
Odpisz
Edytowano - 2 stycznia 2019, 16:52
jeśli chodzi o poziom pier**lenia i trudności języka/rozumienia to moim skromnym zdaniem wygląda to tak:
Odpisz
2 stycznia 2019, 16:43
Pan Tadeusz to chociaż jest w miarę krótki.
Odpisz
2 stycznia 2019, 16:42
Chłopi:
Odpisz
Edytowano - 2 stycznia 2019, 16:31
Może mieli na myśli wódkę ? bo jest taka nazwa
Odpisz