Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Najbardziej realistyczny spośród modów
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Niegrzeczny Oskarek
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 maja 2021, 11:36
Kosmos nie istnieje (coś kompletnie poza skalą)
Odpisz
4 grudnia 2019, 23:28
*bierze bucha* świat (jak każdy powinien wiedzieć) jest dinozaurem. Stoi na Antarktydzie, podtrzymywanej przez bizony. Na głowie jest Afryka, na brzuchu Azja, na plecach Europa, a na łapach Ameryki. Idea ta wyjaśnia wiele rzeczy, m. In. dlaczego afrykanie są czarni. Dzieje się tak dlatego, że wielkie, potężne bóstwo jakim jest WIELKI KEBAB przyjdzie, najperw zobaczy go głowa, a na głowie są afrykanie. I mają przed sobą WIELKĄ miske z kremem z filtrem, trzymają w niej ręce (dlatego są białe), i zapominają się smarować, dlatego cialo jest czarne, tylko patrzą w niebo nicąc pieśń:
🎵Wielki Turek robi kebsa,
Wielki bóstwo idze tu,
Wielki Turek robi kebsa,
Wielkie bóstwo idzie tu.🎵
Wszystkie trzęsienia wybuchy, oznaczają szybkie przyjście KEBSA. A sam WIELKI KEBS zbliża się rydwanem z gwiazd, prowadzonym przez POTĘŻNEGO TURKA. Każda spadając gwiazda, to gwiazda, która nie dała rady w podróży. KEBS, jeden mały kęs, jest w stanie nakarmić człowieka do końca jego dni. A smak, nie do opisania... TUREK zaś 24 grudnia przygotował KEBABA, dlatego obchodzimy Boże Narodzenie. Jeżeli masz pytania, śmiało pytaj.
Odpisz
5 stycznia 2019, 14:33
ziemia to schabowy (europa azja usa dwie ameryki) na widelcu(australia)
Odpisz
3 stycznia 2019, 20:03
ziemia istnieje tylko w naszych umysłach
Odpisz
3 stycznia 2019, 22:20
@Desuv: w zasadzie to prawda
Odpisz
4 stycznia 2019, 00:08
@Dardanelle: niby czemu
Odpisz
4 stycznia 2019, 10:11
@PimpekLord: Bo jak usuniesz komuś mózg to już Ziemia dla niego nie istnieje
Odpisz
4 stycznia 2019, 17:13
@lorax12: pie**olicie
Odpisz
4 stycznia 2019, 21:34
@Desuv: i żyjemy w Matrixie
Odpisz
4 stycznia 2019, 07:23
Jest wiele ziem i wiele wymiarów i w każdym ziemia wygląda inaczej
Odpisz
4 stycznia 2019, 08:33
@Ziomekconiegrawfortnite: Nie wiedziałem czy dać ci szczałkę w górę czy w dół ale zobaczyłem nick więc leci zielona
Odpisz
4 stycznia 2019, 06:34
Nasze życie to symulacja rasy pozaziemskiej, która obserwuje i notuje nasze zachowania.
Odpisz
4 stycznia 2019, 00:46
Ziemia to zespół muzyczny, i mam na to dowody. A wy? HĘĘĘĘ?
Odpisz
3 stycznia 2019, 23:24
Ziemia to banan, który kręci się tak szybko, że wygląda jak kula.
Odpisz
3 stycznia 2019, 22:58
Czytając te wszystke komentarze zmieniło się moje dotychczasowe postrzeganie świata, już nigdy nie będzie takie samo.
Odpisz
3 stycznia 2019, 22:25
właściwie świat jest serio tylko projekcją złożoną z informacji odebranych przez zmysły istniejącą w naszych głowach, np. kolory są tylko metodą naszych oczu na odczytywanie odbić światła
tak słyszałem
Odpisz
3 stycznia 2019, 21:42
Nie myślę więc nie jestem
Odpisz
3 stycznia 2019, 21:37
Jesteśmy wszami na głowie ziemi chan
Odpisz
3 stycznia 2019, 07:38
To akurat prawda
Odpisz
3 stycznia 2019, 13:32
Przecież to oczywiste, że Ziemia jest pączkiem.
Odpisz
3 stycznia 2019, 13:37
co ty opowiadasz , nie istnieje,a cala nasza galaktyka to projekcja wyslana z innej galaktyki aby mogli sobie nas ogladac
Odpisz
3 stycznia 2019, 21:35
Najsłuszniejsza teoria to że ludzie to ziemia,a galagtyka wygląda jak powierzchnia ziemi
Odpisz
3 stycznia 2019, 21:22
ile ludzi tyle ziem
Odpisz
3 stycznia 2019, 21:09
istnienie nie istnieje
Odpisz