Bóg obdarował go cudownym głosem...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
To musiało być męczące
Deal życia
Totalnie
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 czerwca 2013, 13:34
To wypala mi oczy!!!
Odpisz
22 lutego 2017, 19:13
@Rav239: Mi też. Nie widzę daty. Nie wiem, że napisałeś ten komentarz w 2013 roku i ci na niego odpowiadam, bo nie wiem, że jest taki stary.
Odpisz
23 lutego 2017, 15:39
@ewelkapl: ok
Odpisz
24 lutego 2017, 08:03
@Rav239: Elo! :D
Odpisz
24 lutego 2017, 16:53
@Palauball: No czejś
Odpisz
24 lutego 2017, 20:51
@Rav239: Czo u Ciebie Kazahstanie?
Odpisz
25 lutego 2017, 00:18
@Palauball: Nic ciekawego, na stepach wieści wolno się roznoszą, a na Palau?
Odpisz
25 lutego 2017, 06:06
@Rav239: Na Palau roznoszą się niby szybko, ale nie mają do kogo. Mała liczba ludności
Odpisz
23 lipca 2017, 19:23
@Palauball: heju
Odpisz
Edytowano - 23 lipca 2017, 19:25
@creeper_girl: Siema Siema, o tej porze każdy wypić może, jakby nie było jest bardzo miło
Odpisz
23 lipca 2017, 23:11
@Palauball: normalnie walimy to co mamy tak kminimy normalnie na lewo to nie zgrzewo
Odpisz
13 sierpnia 2018, 01:59
@Rav239: cześć
Odpisz
3 marca 2019, 23:00
@Rav239: wassup my nword bois
Odpisz
3 marca 2019, 23:01
@Desuv: its good
Odpisz
8 lutego 2020, 13:23
@Desuv: eluwina
Odpisz
8 lutego 2020, 13:55
@ResiaPL: no cze
Odpisz
8 lutego 2020, 13:57
@ResiaPL: dzięki za throwback do cringe'u z 2013
Odpisz
8 lutego 2020, 14:02
@Rav239: zawsze do uslug
Odpisz
30 kwietnia 2020, 07:06
@Grzechoooo: ej te fanki Justina Biebera to teraźniejsze fanki bts
Odpisz
13 lipca 2020, 15:25
to prawda
Odpisz
19 lipca 2018, 02:28
comimg soon to wattpad
Odpisz
9 sierpnia 2017, 18:50
osoba co to pisała musi rzadko zaglądać do internetu
Odpisz
19 czerwca 2013, 14:36
Od razu jak zobaczyłem imię Justin odechciało mi się czytać :/ Ale przeczytałem i żaluję
Odpisz
22 lutego 2017, 19:10
@siemek22: Ja też to przeczytałam, ale jakoś tak dziwnie. Tak co kilka literek i niektóre zdania musiałam czytać po kilka razy, bo czytałam ale nie rozumiałam sensu zdania. Tak jakby do mojego mózgu w ogóle nie docierało to co przeczytałam.
Odpisz
11 kwietnia 2015, 11:52
Pie**olę tego 1 marca ;_; I wgl.. anioł na ziemi? *Bierze wiatrówkę* JA WAM DAM!
Odpisz
3 lutego 2015, 17:49
padlem
Odpisz
19 czerwca 2013, 16:19
*mega kaktusface*
Odpisz
22 października 2013, 19:19
@Mathew18: <lodówkaface>
Odpisz
27 maja 2014, 16:35
*Kamienioface*
Odpisz
5 stycznia 2014, 13:35
Piękny głos? Anioł na ziemi? HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA <krztusi się ze śmiechu i po chwili znów się śmieje> HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
Odpisz
20 czerwca 2013, 19:24
Głupota ludzka jest bez granic
Odpisz
22 października 2013, 19:18
@Wojtinio: ~ Albert Einstein
Odpisz
19 czerwca 2013, 14:25
Jeśli tak wyglądają anioły, to ja do nieba nie pójdę, nawet jakby mi dopłacali! Wolę piekło, tam przynajmniej będę w kotle z Ozzym :D
Odpisz
19 czerwca 2013, 14:34
@zatoka: W piekle są niegrzeczne dziewczynki,a w niebie zakonnice ;)
Odpisz
19 czerwca 2013, 14:59
@siemek22: Ozzy i Bonn nie zapominaj o nich
Odpisz
19 czerwca 2013, 15:43
@siemek22: Tyle, że w piekle teraz wyglądają jak grube gluty, a w niebie jak lasencje :)
Odpisz
19 czerwca 2013, 15:53
@Dorogon: Nieprawdziwe stwierdzenie
Odpisz
19 czerwca 2013, 15:57
@Dorogon: Byłeś już tam że o tym wiesz? Powiedział ci ktoś kto tam był?
Odpisz
19 czerwca 2013, 16:01
@siemek22: A wiesz to bo... ? Idąc na logikę, której wam na tej stronie brakuje, to piekło ma być karą, więc oczywistym jest, że nie będzie tam ładnych/przystojnych ludzi, skoro to ma być kara.
Odpisz
19 czerwca 2013, 16:01
@diablo_piekla: Nie, ale wystarczy użyć mózgu.
Odpisz
19 czerwca 2013, 18:28
@Dorogon: to ma być kara wg Bibli a skąd wiesz że Biblia nie kłamie?
Odpisz
19 czerwca 2013, 20:24
@korko005: Ale gadamy o niebie i piekle, więc co za różnica czy kłamie czy nie ?
Odpisz
20 czerwca 2013, 14:44
@Dorogon: bo nie każdy uważa że piekło to kara -_-
Odpisz
20 czerwca 2013, 15:18
@korko005: A kto uważa, że piekło to nie kara ?
Odpisz
21 czerwca 2013, 20:54
@Dorogon: ateiści,sataniści itp
Odpisz
21 czerwca 2013, 22:57
@korko005: Człowieku weź się ogarnij. Najpierw wyskakujesz z tym, że Biblia może kłamać, a teraz, że ateiści i sataniści twierdzą, że to nie jest kara. Nie chce mi się tracić czasu na zbędne dyskusje, w których ktoś gada coś tylko po to by gadać.
Odpisz
22 czerwca 2013, 09:52
@Dorogon: wyskakujesz z takim czymś bo nie wiesz co mi odpisać?
Odpisz
22 czerwca 2013, 14:11
@korko005: Nie, bo pie*rzysz głupoty. Co mają do tego ateiści ? Wiara satanistów wywodzi się z Biblii. A i nie wiem czemu sataniści mieli by nie uważać piekła za karę. Piekło nie zostało stworzone przez Szatana, tylko przez Boga.
Po za tym rozmowa jest o piekle i niebie chrześcijańskim, więc o takim piekle rozmawiamy. Podrośnij trochę i potem dyskutuj, bo twoje argumenty są tak głupie, że z nimi nie idzie dyskutować.
Odpisz
22 czerwca 2013, 16:23
@Dorogon: nikt nie powiedział że o chrześcijańskim a w piekle urzęduje Szatan więc sataniści mogę się u niego schować
Odpisz
8 września 2013, 21:45
@korko005: tylko szatan ma gdzieś czy ktoś za życia go wyznawał czy nie on po prostu kocha zadawać cierpienie więc satanista czy nie w piekle im dobrze nie będzie
Odpisz
10 września 2013, 14:55
zazwyczaj nie odpowieadam na odpowiedzi z przed tygodnia ale dzisiaj mam dobry humor.a teraz do rzeczy:ty mowisz o szatanie jakiego znamy z Bibli a jest mozliwosc ze w rzeczywistosci jest inny...
Odpisz
Edytowano - 10 września 2013, 15:37
@korko005: tak możliwe że jest ale satniści czczą właśnie tego z bibli bo nigdzie nie ma żadnych informacji o innym oni czą tego z bibli który jest uosobieniem zła więc tu się powtórzę w piekle im dobrze nie będzie
Odpisz
10 września 2013, 18:02
ok o tym nie pomyslalem...
Odpisz
24 czerwca 2013, 16:14
przeczytałem "Szatan" zamiast "szatyn". w sumie pasuje lepiej...
Odpisz
23 czerwca 2013, 19:17
Cóż za żal
Odpisz
19 czerwca 2013, 12:02
Jak widzę teksty z bogiem to od razu mnie odrzuca... Powiedz ludziom że nie piłeś wczoraj a nie uwierzą, a powiedz że bóg istnieje i to jest spoko...
Odpisz
19 czerwca 2013, 14:07
@MaxiorPL: A więc jesteś ateistą,czy to taka anegdotka? :)
Odpisz
19 czerwca 2013, 16:41
Taa :D
Odpisz
19 czerwca 2013, 18:23
@MaxiorPL: To zabrzmiało jak:
-ryba, czy słoń?
-tak
Odpisz
20 czerwca 2013, 17:28
@Mika444: Haha.. ateis(taa)
Odpisz
20 czerwca 2013, 17:14
Chyba bóg się pomylił i chciał napisać jesteś złem a twój głos roz***a uszy wielu ludziom ...
Odpisz
20 czerwca 2013, 15:51
o masakra
Odpisz