I cały kwadrans poszedł się...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Z klasą się trzeba urodzić
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Fajnie że odpowiedzieli
Dobrze czasem się oderwać
Dwa oblicza
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 stycznia 2019, 13:41
Najgorzej xd
Odpisz
5 stycznia 2019, 23:01
Największe kłamstwo moich rodziców to to że mówią że coś kosztuje 10 złotych a kosztuje 9,99
Odpisz
5 stycznia 2019, 20:00
Ja zawsze mam budzik na 5:30, więc tak do 6:30 leżę, a później szybka kawa, sprzątam, ogarniam siebie i o 7:15 wychodzę na autobus i po energetyka, bo oczywiście ze mnie jest czysty geniusz więc uczę się w ostatnim momencie #nbc
Odpisz
5 stycznia 2019, 20:53
@CiemnoStrasznieUMnieWDomu: To zapewniam Cię, że jak będziesz za często pił energetyki, Twoja pikawa tego nie zniesie i będziesz sobie spał ile wlezie. :)
Odpisz
5 stycznia 2019, 20:54
No to ja nie widzę żadnych minusów ;D
Odpisz
5 stycznia 2019, 21:20
@CiemnoStrasznieUMnieWDomu: Ja też, więc na zdrowie! :)
Odpisz
5 stycznia 2019, 20:59
Moja jak widzi 6:30 to zaokrągla do pełnej
Odpisz
5 stycznia 2019, 19:21
Jak dla mnie spoko bo +15 min na kawę i ogarnięcie się do szkoły
Odpisz
4 stycznia 2019, 07:44
mam budzik nastawiony na 6:00 tylko dla zasady.
Odpisz
4 stycznia 2019, 07:27
Lepiej tak bo można sobie poleżeć jeszcze (co w sumie może prowadzić do zaśnięcia)
Odpisz
4 stycznia 2019, 07:16
Lepiej wstać wcześniej niż za późno
Odpisz
4 stycznia 2019, 07:24
@cotthlette: zawsze to powtarzam idąc o 6:30 do szkoły
Odpisz