Ten plik binarny zakodowany w formie możliwej do rozpoznania jako plik graficzny, najprawdopodobniej skompresowany stratnie w formacie JPG, bądź skompresowany bezstratnie w formacie PNG, ewentualnie w formacie GIF, wymawianym oficjalnie jako [dżif], istnieje już w puli danych rezydujących w bazie danych, najprawdopodobniej typu MySQL autorstwa firmy MySQL AB i rozwijanego przez przedsiębiorstwo Oracle, należącej do administratora witryny internetowej zarejestrowanej w NASK domeną Jeja.pl, precyzując w części puli danych odwołującej się do działu w którym użytkownicy mogą zamieszczać zabawne jak i informacyjne treści w postaci graficznej.
Komentarze
Odśwież8 stycznia 2019, 15:36
Ten plik binarny zakodowany w formie możliwej do rozpoznania jako plik graficzny, najprawdopodobniej skompresowany stratnie w formacie JPG, bądź skompresowany bezstratnie w formacie PNG, ewentualnie w formacie GIF, wymawianym oficjalnie jako [dżif], istnieje już w puli danych rezydujących w bazie danych, najprawdopodobniej typu MySQL autorstwa firmy MySQL AB i rozwijanego przez przedsiębiorstwo Oracle, należącej do administratora witryny internetowej zarejestrowanej w NASK domeną Jeja.pl, precyzując w części puli danych odwołującej się do działu w którym użytkownicy mogą zamieszczać zabawne jak i informacyjne treści w postaci graficznej.
Odpisz
2 listopada 2019, 10:26
@TellingKolega: czyli że było, tak?
Odpisz
2 listopada 2019, 11:09
@Big_Chungus: tak
Odpisz
8 stycznia 2019, 15:26
Pamiętam ten dzień jak dziś - dzień w którym ten mem wlazł na główna
Z tego co pamiętam to kilka dni wcześniej serio byla strzelanina
Odpisz
8 stycznia 2019, 17:19
@CIDIK: Przecież tam co chwila są strzelaniny.
Odpisz
8 stycznia 2019, 14:58
Odpisz
8 stycznia 2019, 10:43
Odpisz
8 stycznia 2019, 14:58
@LunarDreams: #NobodyCares
Odpisz
Edytowano - 8 stycznia 2019, 11:32
przypadek?
Odpisz
8 stycznia 2019, 11:19
6 komentarzy- wszystkie oprócz mojego o tym, że było
Odpisz
5 stycznia 2019, 00:45
Byo ale i tak dobre
Odpisz
4 stycznia 2019, 14:57
Było
Odpisz
4 stycznia 2019, 12:32
było
Odpisz
4 stycznia 2019, 11:37
Było ale dalej jest spoko
Odpisz