Mniej wymówek, więcej ćwiczeń!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dwa oblicza
Niegrzeczny Oskarek
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Ikony
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 października 2021, 20:10
Czyli jednak nie jestem aż tak gruby
Bo wszędzie z tych miejsc mi wygodnie
Odpisz
20 stycznia 2019, 13:42
Z tego, co wiem, to w kinie są kanapy z tyłu zazwyczaj.
Niech kupi dwa bilety i miejsca ma jak na 1.5 siebie!
Odpisz
20 stycznia 2019, 12:49
ja jestem duża, ale mieszczę się w tych wszystkich siedzeniach ;-;
Odpisz
6 stycznia 2019, 12:07
choć do tych wszystkich miejsc a potem narzekaj że nie ma się kasy na zdrową żywność a fastfood jest stosunkowo tanie
Odpisz
6 stycznia 2019, 13:39
Weź choć słownik poczytaj....
Odpisz
6 stycznia 2019, 15:23
@Mikrus19: bo mi się chcę pisać poprawnie
Odpisz
20 stycznia 2019, 10:06
Jesteś w internecie. Nie masz wyboru.
Odpisz
20 stycznia 2019, 10:39
Racja, to w końcu taki wysiłek.
Odpisz
20 stycznia 2019, 11:17
Tak jakby nie istniały promocje czy możliwość kupienia zwykłej doniczki i nasion. Dodatkowo fast food świeży starcza na jeden dzień i to dla jednej osoby, a potem traci smak odgrzewany (jak dla mnie) kiedy prosta pomidorowa wystarcza na 2-3 dni dla rodziny… Wystarczy jedynie patzeć kiedy promocja i robić czasem małe zapasy ALBO samemu posadzić warzywka.
Odpisz
20 stycznia 2019, 14:10
@Mikrus19: Powiedz mi, czemu im się nie chce pisać poprawnie?
Ponieważ sprawia im to ból.
Dziękuję bardzo za uwagę i wnoszę o zrozumiałość.
Odpisz
6 stycznia 2019, 10:18
Biedna
Nie ma chłopaka więc zostały jej siedzenia do je**nia
Odpisz
6 stycznia 2019, 10:30
@lorax12: Lorax jesteś geniuszem
Odpisz
6 stycznia 2019, 10:31
@mlkla: czasami zdarzy się taki idealny pocisk
Odpisz
6 stycznia 2019, 12:27
@mlkla: A dziękuję
Odpisz
6 stycznia 2019, 10:25
dla wszystkich wysokich*
Odpisz
6 stycznia 2019, 10:52
@baarts: w samolocie nawet ja miałem problem a mam 177 cm
Odpisz
6 stycznia 2019, 11:13
@smierd: To pomyśl, co musi czuć osoba 190 na ten moment.
Odpisz
7 stycznia 2019, 15:59
@baarts: Pewnie ból wszystkiego albo lżejszy portfel ale w kinach i teatrach jest chyba więcej miejsca na nogi
Odpisz
7 stycznia 2019, 16:46
@smierd: Ni ch*jaaa, wszystko jest robione dla małych, bo tak się opłaca
Odpisz
20 stycznia 2019, 15:39
@baarts: jak chińczyk robi to na niego jest w sam raz.
Odpisz
6 stycznia 2019, 10:41
Prziecież takie osoby powinny kupować po 2 bilety
Odpisz