Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Można, tylko trzeba wstawać rano
Szybki jak błyskawica
Nie idź!
To będzie bolało
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 grudnia 2025, 20:32
A ja miałem wulgaryzm w podręczniku
Co prawda w 8 klasie, ale mieliśmy bekę życia
Odpisz
6 stycznia 2019, 10:37
Ja znałem 5-latka który klnął cały czas
Zadzwonił raz na policję i powiedział Ku*wa
Odpisz
6 stycznia 2019, 11:44
@stefus: Dosłownie całe życie na przypale
Odpisz
6 stycznia 2019, 13:11
niektórzy mówili ze dostał karę na pół roku
Tak, 1/10 życia uziemienia
Odpisz
14 czerwca 2019, 18:03
@stefus: Jest z jakiejś patologicznej rodziny czy młody wpadł w złe towarzystwo?
Odpisz
14 czerwca 2019, 18:38
jedno i to samo
Odpisz
6 stycznia 2019, 12:49
Mój kolega dostał uwage za słowo "Cholera".
Dostał uwage za wypowiadanie nazwy choroby. NOSZ JA****DOLE
Odpisz
6 stycznia 2019, 13:49
łoł, na pewno miał na myśli chorobę
Odpisz
Edytowano - 6 stycznia 2019, 13:54
u nas kilka osób na lekcjach przeklina
nawet pani od polaka czasem
u nas to już norma
Odpisz
6 stycznia 2019, 14:05
@daglasio: U nas nauczyciele przeklinają tylko.
Odpisz
9 stycznia 2019, 21:15
Ja prawie dostałem za słowo "cham" po rozmowie z panią o tym że to nie przekleństwo wydrukowałem na drugi dzień stronę ze słownika w którym nie ma nic napisane że to słowo jest wulgarne. Plus powiedziałem że jedna z nauczycielek nie raz użyła tego słowa na lekcji przez co nie dostałem uwagi.
Odpisz
9 stycznia 2019, 21:15
U mnie czasem wychowawca powie „spieprzyć”, ale to kiedy wku*wiają go patusy
Odpisz
9 stycznia 2019, 21:29
Ja w opowiadaniu użyłem słowa o kur... Z tymi trzema kropkami i dostałem z niego 5
Odpisz
9 stycznia 2019, 22:14
@NorthKoreaBall: Ja raz napisałam chyba "ale z ciebie debilka" w opowiadaniu (w dialogu) zaznaczyłam to gwiazdką i wyjaśniłam, że to mowa potoczna. Nic się o nic nie przyczepił.
Odpisz
Edytowano - 10 stycznia 2019, 07:14
Nasza wychowawczyni raz była wyraźnie wku*wiona i się drze "Dobrochna, zaraz ci tę książkę przez okno wypieprzę!", a tak to pan od informatyki zwykle mówi cholerka czy coś.
EDIT: I raz na konkursie z angielskiego była pusta sala jeszcze i nauczycielka od wyżej wymienionego języka gadała przez telefon co chwilę mówiąc "ku*wa".
Odpisz
10 stycznia 2019, 09:02
@CiemnoStrasznieUMnieWDomu: u nas bez jakichś formalności do nas wychowawca często mówi
JAK MOGLIŚCIE TO TAK SPIERDOIIC
Odpisz
10 stycznia 2019, 12:11
@Lekki69: Początek roku szkolnego. Nowa szkoła i pierwsza Lekcja-siedzimy, nauczyciel coś tłumaczy i jeden znajomy przysypia a nauczuciel nagle spokojnym głosem do gościa obok tego co prawie usnął "Hej ty, weź go pie**olnij i powiedz by słuchał"
Odpisz
10 stycznia 2019, 19:41
U mnie była dzisiaj odwrotna sytuacja: przeklnęłam w rozmowie z nauczycielką, a ta nie wpisała mi uwagi, ani nic
Odpisz
10 stycznia 2019, 20:22
@GripexHot: Ja w sumie podobnie, lekcja włoskiego, wszyscy pousadzani w grupach i wielka rywalizacja, "odmieniamy czasowniki" zajebiście no to śmierć, trafił mi się nieregularny jeszcze w 2 os l mn, no to rzucam ciche "osz ku*wa", akurat się cicho w klasie zrobiło nauczycielka się na mnie bez słowa patrzy, grupa się śmieje, no cudownie po prostu
Odpisz
10 stycznia 2019, 21:02
@CiemnoStrasznieUMnieWDomu: Raz na wuefie za plecami nauczycielki przeklnąłem i skarciła mnie za to. Dobrze, że na tym się skończyło i od tamtego czasu panuję nad językiem
Odpisz
10 stycznia 2019, 21:04
U mnie w gimnazjum jak się przeklneło robiło się 10 pompek
Odpisz
10 stycznia 2019, 21:07
@NorthKoreaBall: U innej nauczycielki miałbym robić 20 i nie grałbym w nic.
Odpisz
9 stycznia 2019, 21:36
U mnie pani od Religii czasem mówi "g*wno"
Odpisz
9 stycznia 2019, 21:52
@TeNowy: OOOOOO
Odpisz
9 stycznia 2019, 23:06
@TeNowy: BUSTED
Odpisz
10 stycznia 2019, 07:03
@TeNowy: na niemieckim pani powiedziała "je**na (chyba) książka"
Odpisz
9 stycznia 2019, 23:42
penis
Odpisz
6 stycznia 2019, 12:23
siusiak
Odpisz
6 stycznia 2019, 13:37
@CiemnoStrasznieUMnieWDomu: Jakiś ty wulgalrny.
Odpisz
9 stycznia 2019, 22:16
pee pee man
Odpisz
Edytowano - 9 stycznia 2019, 22:04
dzieci za dużo przeklinają i są bardzo niewychowane, pamiętam jak kiedyś dzieci mnie opluły
Odpisz
9 stycznia 2019, 22:14
@ALKATRAZ: w sumie ta, nic nie zrobiłeś?
Odpisz
Edytowano - 6 stycznia 2019, 11:20
Dalej nie umiem przeklinać i ostatnio dziecko z drugiej klasy mnie za to wyśmiało
Odpisz
6 stycznia 2019, 11:42
???
Odpisz
6 stycznia 2019, 11:49
jakoś tak nie umiem powiedzieć nic mocniejszego niż kuźwa
Odpisz
6 stycznia 2019, 11:59
najs
Odpisz
9 stycznia 2019, 21:53
to Powiedz mu "Zamknij pi**e gnomie je**ny"
Odpisz
9 stycznia 2019, 21:22
Odpisz
6 stycznia 2019, 11:59
A samolot to bycie patusem
Odpisz
Edytowano - 6 stycznia 2019, 10:59
aj ja pamiętam w 5 klasie
była zima
dużo śniegu
po szkole idę z koleżanką do sklepu
nie pamiętam już jak, ale weszłyśmy w kłótnie z 1, 3 i 4 klasą każda po jednym przedstawicielu
rozmowa była bardzo wulgarna
zaczął klnąc ten z pierwszej klasy
-no to cho na bitwę spryciarzu - powiedziała moja koleżanka
nie chciałam stchórzyć, więc też poszłam
na razie wygrywamy, 2 na 3
ten z pierwszej klasy co tam klnął, celuje
idzie jego tata
-a co ty tu robisz młody w domu se pogadajmy a teraz w tej chwili
-tate przepraszam
a zostało 2 na 2
tamte gnoje uciekają
my ich gonimy
wygrałyśmy,
później była krótka wymiana przekleństwami
Odpisz
6 stycznia 2019, 11:43
"Chodź na bitwę, spryciarzu" kek
Odpisz
Edytowano - 6 stycznia 2019, 10:22
To jest taka reguła?
*oh*
Ja jej nie pamiętam ;-;
Odpisz
6 stycznia 2019, 10:27
@cotthlette: Kiedyś słyszałem rozmowę np. 3 i 4 albo 4 i 5 i zawsze ten w klasie wyżej mówił, że przeklinać można w tej klasie co on jest
Odpisz