Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Północne Węgry
Nie są aż takie pyszne
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Phi!
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 stycznia 2019, 16:33
spedalona krew
Odpisz
8 stycznia 2019, 16:23
Napnij mięśnie nóg, polecam, bardzo pomaga
Odpisz
8 stycznia 2019, 16:48
@dysgdvdhhd: nie każdy bohater nosi peleryne
Odpisz
9 stycznia 2019, 07:06
@dysgdvdhhd: można jeszcze przyłożył coś zimnego. A jak to nie zadziała to trzeba się wyszczać, bo często wzwód jest tym spodowany
Odpisz
9 stycznia 2019, 15:11
@SiergiejMaksymowicz: Stojąc przy tablicy?
Odpisz
9 stycznia 2019, 17:31
można schować do kieszeni będzie zimno w okolicach krocza
Odpisz
8 stycznia 2019, 16:03
najgorzej jak przyjdą goście
Odpisz
8 stycznia 2019, 16:31
@ALKATRAZ: +Dyrektor
Odpisz
8 stycznia 2019, 12:56
Tost z masłem
Odpisz
8 stycznia 2019, 15:53
@ed1999: masło z tostem
Odpisz
8 stycznia 2019, 12:34
ja tam chłopak jestem więc nie mam tego problemu ಠ‿↼
Odpisz
8 stycznia 2019, 13:25
@PLTronik: Co ku*wa.
Odpisz
8 stycznia 2019, 14:14
@PLTronik: excuse me wtf
Odpisz
8 stycznia 2019, 15:05
@PLTronik: Kwestia czasu...
Odpisz
8 stycznia 2019, 15:48
@PLTronik:
Odpisz
8 stycznia 2019, 15:48
Odpisz
8 stycznia 2019, 15:52
@Jakrubo:
Odpisz
14 lipca 2020, 14:33
@PLTronik: Jak?
Odpisz
14 lipca 2020, 14:35
@ul66t55: Przepraszam bardzo, wtedy nie wiedziałem co pisze a byłem takim dzieciakiem.
Wybaczcie.
Odpisz
14 lipca 2020, 14:35
@PLTronik: Wybaczam
Odpisz
Edytowano - 14 lipca 2020, 14:41
@ul66t55: Wiesz, to był 2019, jeszcze do tego jak mówię, byłem takim typowym dzieciakiem co pisało co mu ślina na język przyniesie. Co prawda zarejestrowałem się w 2016 (jeja, 1 konto) ale zacząłem "działać" w 2017 (2, to konto) i WTEDY były takie perełki.
Aż teraz jak patrzę na tamte moje stare komentarze to łapie tzn. cringe.
Teraz mam 14 lat i analogicznie, myślę nad tym co pisze oraz publikuje w internecie.
Tak wiem, nikt mnie nie pytał o wiek oraz datę zarejestrowania się itd. ale chcę po prostu to wam wyjaśnić.
Odpisz
8 stycznia 2019, 12:03
Aha... takie problem to chyba tylko w podstawówce... każdy starszy raczej potrafi nad tym zapanować
Odpisz
8 stycznia 2019, 12:21
@srarwars: No chyba w podstawówce właśnie nie
Odpisz
8 stycznia 2019, 12:24
@srarwars: Niekoniecznie
Odpisz
8 stycznia 2019, 13:16
@srarwars: a co może nei stanął ci nigdy w najmniej odpowiednim momencie?
Odpisz
8 stycznia 2019, 13:37
@srarwars: a co jeśli on jest naprawdę stary?
Odpisz
8 stycznia 2019, 14:53
@srarwars: W podstawówce jak dostaniesz erekcję to będzie ciężko ją zauważyć.
Odpisz
8 stycznia 2019, 15:07
Czm w podstawówce nie? Moze stać w każdym wieku nawet u niemowlaka... a tak btw to wystarczy ze pomyslisz żeby leżał i tak robi... psychika jest najważniejsza...
Odpisz
8 stycznia 2019, 16:03
@srarwars: Jestem kobietą, nie znam się xd
Odpisz
8 stycznia 2019, 16:57
@srarwars:
Odpisz
8 stycznia 2019, 18:27
@srarwars: Potrafisz kontrolować ciśnienie krwi w konkretnych miejscach ciała i prostatę, jednocześnie skupiając się na przekazywaniu wiedzy prezentacją?
Odpisz
8 stycznia 2019, 23:51
@baarts: Myślę, że nie chodzi o samo kontrolowanie, moim zdaniem cała magia polega na tym by zapomnieć, że stoi i nie być podnieconym a sam opadnie
Odpisz
9 stycznia 2019, 15:03
@Saurfang: Właśnie tak 👏
Odpisz
6 stycznia 2019, 20:31
Zawsze na biologii
Odpisz
6 stycznia 2019, 15:09
Nie mam takich problemów
Odpisz
6 stycznia 2019, 15:20
@Vanqa: twoja krew też chce iść do kutsa, ale nie znajduje go, więc dostajesz z tego powodu okres
Odpisz
6 stycznia 2019, 15:24
@szalonememe: w sumie
Przynajmniej wtedy nie musiałam ćwiczyć na wf, mogłam z czystym sumieniem wypychac w siebie słodycze itd
Odpisz
6 stycznia 2019, 15:30
@Vanqa: Ale wiesz że wtedy i tak tyjesz?
Odpisz
6 stycznia 2019, 15:32
@Wormy: ale wiesz, że mi chodzi o czepianie się innych osób a nie tycie? XD
Odpisz
6 stycznia 2019, 15:43
@Vanqa: Czyli jesteś wolna od opini innych i gruba. Zdarza się.
Odpisz
6 stycznia 2019, 15:43
@Wormy: ¯\_(ツ)_/¯
Odpisz
8 stycznia 2019, 12:39
@Wormy: psst
Nie każdy kto je słodycze jest gruby
Odpisz
8 stycznia 2019, 15:55
@Muffinka17: ale vanqa nie zaprzeczyła xd
Odpisz
8 stycznia 2019, 16:57
@xXkuba22Xx: bo jestem gruba
Odpisz