Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

30 stycznia 2019, 13:57

Ja jak robię serduszko to wychodzi mi gówno

Avatar
ZiemiaJestPlaska

6 stycznia 2019, 20:23

ciekaw jestem dla kogo te serduszko

Avatar
Konto usunięte

6 stycznia 2019, 20:26

Hitlera

Avatar
Xelve14

6 stycznia 2019, 20:26

to by było gejowe

Avatar
Konto usunięte

6 stycznia 2019, 20:27

no i co

Avatar
ZiemiaJestPlaska

6 stycznia 2019, 20:28

gdzieś mam w książce Hitlera x Stalina

Avatar
Xelve14

Edytowano - 6 stycznia 2019, 20:28

ja miałam, ten ślub-karykatura, nieprawdaż?

Avatar
ZiemiaJestPlaska

6 stycznia 2019, 20:29

nie wiem nie uczę się

Avatar
Xelve14

6 stycznia 2019, 20:31

ja zawsze czytałam podręczniki od deski do deski, niezależnie jaki podręcznik, i do tego z własnej woli!

Avatar Kosa_W_Nosa

6 stycznia 2019, 20:31

Avatar
Xelve14

6 stycznia 2019, 20:33

Avatar etuggo

6 stycznia 2019, 21:31

Avatar
Xelve14

6 stycznia 2019, 21:31

@etuggo: Dziękuję

Avatar
ZiemiaJestPlaska

7 stycznia 2019, 22:22

ZiemiaJestOkragla znikła
hmm

Avatar
Xelve14

7 stycznia 2019, 22:30

na szczęście, pewnie ma bana

Avatar
ZiemiaJestPlaska

7 stycznia 2019, 22:32

obrażanie użytkowników zgaduje

Avatar
Xelve14

7 stycznia 2019, 22:32

to chyba oczywiste skąd ban

Avatar CzeresniakPl

9 stycznia 2019, 22:06

no ja tez. Szczegolnie od historii bo kocham UwU

Avatar
Xelve14

9 stycznia 2019, 22:23

@CzeresniakPl: noooom, najlepiej jak podręcznik miał humorek
najlepiej

Avatar TeNowy

9 stycznia 2019, 15:12

NASZE gwiazdy <3

Avatar staszko

6 stycznia 2019, 20:32

apropo Stalina, wybaczcie że nie na temat

Avatar Polski_Ziemniok

6 stycznia 2019, 20:33

@staszko: Jaka książka?

Avatar staszko

6 stycznia 2019, 20:38

@Polski_Ziemniok: cień wiatru
nie, nie jest o Stalinie, to po prostu wymiana poglądów

Avatar
ZiemiaJestPlaska

6 stycznia 2019, 21:09

@staszko: mogłeś dac pod pogadajmy

Avatar staszko

6 stycznia 2019, 21:23

nie było nigdzie

Avatar kacperski1988

6 stycznia 2019, 20:38

Avatar Polski_Ziemniok

6 stycznia 2019, 20:33

Dobra, pośmialiśmy się, a teraz do gułagu

Avatar Kosa_W_Nosa

6 stycznia 2019, 20:26

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie idź!

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Pozdrawiam świetliki

Nie są aż takie pyszne

Nie zadzieraj z bobrami

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka