Kupiłem Assetto Corse na przecenie świątecznej.
Normalnie podstawka kosztuje 75zł, a jest dosyć uboga w content jeśli chodzi o auta. (nie wliczam ogromu modów, które dodają mapy i auta)
Na świątecznej przecenie była wersja ultimate z - 75% ceny, z 300zł się zrobiło 73zł.
Kiedy to zobaczyłem, to po prostu nie wytrzymałem, bo polowałem na tą grę od dawna, bo znudziło mi się granie na piracie.
Komentarze
Odśwież8 stycznia 2019, 21:18
Hand of Fate i Hollow Knight są chyba na przecenie z tego co wiem
Hollow Knight idzie od 35 do 28 zł
Odpisz
9 września 2019, 22:45
@lorax12: wiem, że data kupiłem hollow knighta przedwczoraj na promocji na ps4 i świetna gra - naprawdę
Odpisz
12 stycznia 2019, 15:32
czy opłaca mi się zagrać w fallout 3 i 4?
Odpisz
12 stycznia 2019, 19:56
@kacp80: jeśli nie masz bulu dupy że za obsydianu było lepiej to tak
Odpisz
12 stycznia 2019, 20:15
@kacp80: lepsze jest Fallout New Vegas
Odpisz
12 stycznia 2019, 21:08
@patryko1234: ktoś się pytał jaka część jest najlepsza?
Odpisz
12 stycznia 2019, 22:56
@Rumun111: nie grałem w gry o Obsydianu więc sam nie wiem
Odpisz
13 stycznia 2019, 00:31
@kacp80: fallout 4 jest dobrym RPG, 3 jest dla mnie za liniowa
Odpisz
13 stycznia 2019, 08:22
@Rumun111: ok
Odpisz
12 stycznia 2019, 16:00
Kupiłem Assetto Corse na przecenie świątecznej.
Normalnie podstawka kosztuje 75zł, a jest dosyć uboga w content jeśli chodzi o auta. (nie wliczam ogromu modów, które dodają mapy i auta)
Na świątecznej przecenie była wersja ultimate z - 75% ceny, z 300zł się zrobiło 73zł.
Kiedy to zobaczyłem, to po prostu nie wytrzymałem, bo polowałem na tą grę od dawna, bo znudziło mi się granie na piracie.
Ktoś też ma i chciałby zagrać?
Odpisz
12 stycznia 2019, 14:56
No, głupie uczucie
Odpisz
8 stycznia 2019, 23:30
Najgorzej jest jak kupisz grę a po roku jest ona za darmo. Tak bardzo Starcraft 2. Tak bardzo.
Odpisz
8 stycznia 2019, 21:45
właśnie, czy ktoś ma jakiś podgląd albo na kiedy przewiduje najbliższą przecene? planuje kupić Sally Face i czekam na ten najlepszy moment
Odpisz