Witam wszystkich zewnętrzanianów
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Deal życia
Fajnie że odpowiedzieli
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Szybki jak błyskawica
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 stycznia 2019, 15:16
Ja i tak sądze że życie wyszło z kamienia na płaskiej ziemi i rozwijało się bez autyzmu (bo nie było szczepione)
Odpisz
9 stycznia 2019, 14:56
Zewnętrznianin? To jakiś odłam płazkosiemców?
Odpisz
9 stycznia 2019, 15:03
@Jasnowidz: Tak. Twierdzą, że Ziemia jest płaska na zewnątrz, a okrągła w środku
Odpisz
Edytowano - 9 stycznia 2019, 15:05
@PanMisiek: no nieźle
to mi się podoba
Odpisz
9 stycznia 2019, 15:39
@Jasnowidz: Albo, że nie żyjemy na ziemi, tylko poza nią
Odpisz
9 stycznia 2019, 16:07
@PanMisiek: To jest idealny kompromis!
Odpisz