memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
15 lutego 2019, 18:11
Przedszkole mi się przypomniało ;-;
Odpisz
14 stycznia 2019, 20:17
albo jak zużyłeś chusteczki,ale dalej masz zatkany nos więc smarkasz w opakowanie
9 stycznia 2019, 19:56
Prawdziwy męszczyzna to ręką wyciera, a nie rolką jak jakaś pipa
10 stycznia 2019, 10:10
@SzyMOON_: Ty chyba nawet nie wiesz jakie męskie jest podcieranie się rolną toaletową padawanie
13 stycznia 2019, 16:23
@SzyMOON_: Prawdziwy mężczyzna się nie podciera tylko wietrzy dupe.
13 stycznia 2019, 18:27
Prawdziwy Hominid z penisem nic nie robi
13 stycznia 2019, 16:21
Ale to nie wystarczy więc podcierasz się ręką.
13 stycznia 2019, 14:16
Nieprzyjemne, ale działa.
13 stycznia 2019, 14:05
Problemy pierwszego świata
9 stycznia 2019, 17:16
Jak miałem 3 lata, to kiedyś tak zrobiłem i dostałem opieprz
9 stycznia 2019, 17:19
@rozwalgo: Ale jak to?
9 stycznia 2019, 17:25
@rozwalgo: Czemu?
9 stycznia 2019, 17:26
@BardzoOryginalnaNazwa: Pewnie dlatego, że to jest nieco grubsze i mogłoby się coś zapchać.
9 stycznia 2019, 17:30
@BardzoOryginalnaNazwa: Głownie dlatego, że zapchałem nią kibel
9 stycznia 2019, 17:31
@rozwalgo: to wszystko tłumaczy
9 stycznia 2019, 17:20
albo scinasz na pół
9 stycznia 2019, 17:17
A potem to wyrzucasz do kosza i masz dodatkowe zapaszki przy otwarciu
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież15 lutego 2019, 18:11
Przedszkole mi się przypomniało ;-;
Odpisz
14 stycznia 2019, 20:17
albo jak zużyłeś chusteczki,ale dalej masz zatkany nos więc smarkasz w opakowanie
Odpisz
9 stycznia 2019, 19:56
Prawdziwy męszczyzna to ręką wyciera, a nie rolką jak jakaś pipa
Odpisz
10 stycznia 2019, 10:10
@SzyMOON_: Ty chyba nawet nie wiesz jakie męskie jest podcieranie się rolną toaletową padawanie
Odpisz
13 stycznia 2019, 16:23
@SzyMOON_: Prawdziwy mężczyzna się nie podciera tylko wietrzy dupe.
Odpisz
13 stycznia 2019, 18:27
Prawdziwy Hominid z penisem nic nie robi
Odpisz
13 stycznia 2019, 16:21
Ale to nie wystarczy więc podcierasz się ręką.
Odpisz
13 stycznia 2019, 14:16
Nieprzyjemne, ale działa.
Odpisz
13 stycznia 2019, 14:05
Problemy pierwszego świata
Odpisz
9 stycznia 2019, 17:16
Jak miałem 3 lata, to kiedyś tak zrobiłem i dostałem opieprz
Odpisz
9 stycznia 2019, 17:19
@rozwalgo: Ale jak to?
Odpisz
9 stycznia 2019, 17:25
@rozwalgo: Czemu?
Odpisz
9 stycznia 2019, 17:26
@BardzoOryginalnaNazwa: Pewnie dlatego, że to jest nieco grubsze i mogłoby się coś zapchać.
Odpisz
9 stycznia 2019, 17:30
@BardzoOryginalnaNazwa: Głownie dlatego, że zapchałem nią kibel
Odpisz
9 stycznia 2019, 17:31
@rozwalgo: to wszystko tłumaczy
Odpisz
9 stycznia 2019, 17:20
albo scinasz na pół
Odpisz
9 stycznia 2019, 17:17
A potem to wyrzucasz do kosza i masz dodatkowe zapaszki przy otwarciu
Odpisz