Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Hababuk

9 stycznia 2019, 23:57

Cudowny dar od losu

Avatar Graids

14 stycznia 2019, 08:04

@Hababuk: gówno a nie dar losu. W momencie gdy regularnie uprawiam sport to muszę przyjmować 3200 kcal dziennie, bo inaczej będę jeszcze bardziej chudł. Już i tak jestem patykiem.

Avatar Crisium

14 stycznia 2019, 09:06

@Graids: Dokładnie. Ja nawet sportu nie uprawiam, a i tak muszę wpierdzielać za trzech, aby przytyć.

Avatar MituDestroyer

14 stycznia 2019, 09:24

@Crisium: A ja wpi***alam i nie tyję, i jestem spooky scary skeletonem

Avatar KKuubbaaa1

14 stycznia 2019, 17:40

@Graids: znam ten ból, codziennie muszę bardzo dużo jeść aby tylko trochę przytyć i jeszcze uprawiam dość często sport co sprawia, że jestem chudy.

Avatar
Meme_guy

14 stycznia 2019, 19:42

@Graids: Ja to nic nie tyję. Jeszcze czasem jakiś sport uprawiam, nawet lubię bieganie i piłkę nożną, czasem biegam na autobus, to jeszcze jestem chudy jak szczapa. Jakbym się zaczął odchudzać to wyglądałbym jak osoba, która była w Auschwitz

Avatar Axyui

14 stycznia 2019, 19:58

@Hababuk: ja zacząłem wypi***alać i chodzić na siłownię, aby kurna przytyć, to takie irytujące, że nawet najchudsza i niższa dziewczyna od ciebie więcej waży

Avatar
Meme_guy

14 stycznia 2019, 21:57

@Axyui: U mnie to wygląda tak, że jestem w tych wyższych, ale ważę mniej od klasowych karłów, z wyjątkiem jednej, dosłownie deski, 140 wzrostu. Każdy chłopak w klasie ma cycki większe od niej

Avatar MituDestroyer

15 stycznia 2019, 08:53

@Axyui: Dało to ci coś

Avatar NormalnyCzlowiek

15 września 2021, 00:03

@Graids: ludzie tu narzekają że chudzi są xddddd

Avatar Axyui

15 września 2021, 07:57

@NormalnyCzlowiek: przy wzroście 180cm i wadze 51kg jest ciężko nie narzekać xD

Avatar NormalnyCzlowiek

15 września 2021, 08:18

@Axyui: ja bym tak chciał :/. Szczególnie że nieważne ile ważę i tak wyglądam grubo

Avatar MituDestroyer

Edytowano - 15 września 2021, 12:52

@NormalnyCzlowiek: Po prostu nie wiesz, że jak jesteś chudy dużo ludzi się z ciebie śmieje i wytyka. Boisz się pokazywać w krótkich ciuchach ze względu na reakcję ludzi

Avatar NormalnyCzlowiek

15 września 2021, 13:30

@MituDestroyer: jak jesteś gruby to tym bardziej, bo ludzie odbierają to jako znak że nie umiesz o siebie zadbać

Avatar MituDestroyer

15 września 2021, 18:34

@NormalnyCzlowiek: Ja jak widzę grubszego człowieka to po prostu mam wyj...ne i większość ludzi których znam też, ale na chudych zawsze się uwagę zwraca

Avatar Gugusbugus

18 czerwca 2022, 18:20

@Hababuk: ja żrem 2 razy więcej niż mój kolega a ważę o 10 kilo mniej niż on (nie uprawiam żadnych sportów)

Avatar awazan

14 stycznia 2019, 15:01

Zazdro z jednej strony bo szczupłość

A z drugiej strony jak trafię na ulice to moje zapasy tłuszczu starczą mi na dłużej

Avatar Fifel123

14 stycznia 2019, 13:36

Ja byłem u lekarza który stwierdził że prawie nie mam metabolizmu i mam insulinoopornosc przez co jestem „ULANY"

Avatar Noteus

14 stycznia 2019, 11:13

komentarz obrazkowy

Avatar Szillse

14 stycznia 2019, 09:27

To ja. Nie marudzę, pizza sama się nie zje

Avatar
Xelve14

9 stycznia 2019, 20:22

interpunkcja
jakość

Avatar Szortek

9 stycznia 2019, 20:23

innowacja
jabłko

Avatar
Xelve14

Edytowano - 9 stycznia 2019, 20:24

@Szortek: rewolucja
banan

Avatar
pusta_kloda

9 stycznia 2019, 20:27

herb
Gen

Avatar
Konto usunięte

9 stycznia 2019, 23:46

Hotel?
Trivago

Avatar Venomoth

9 stycznia 2019, 22:31

wkurza mnie okreslenie "szybki metabolizm"

Avatar Kto_Inny

9 stycznia 2019, 23:37

@Venomoth: Czemu?

Avatar
Meme_guy

9 stycznia 2019, 23:20

Jestem taką osobą. Ukaminujcie mnie

Avatar Jupi_day

9 stycznia 2019, 22:12

żre a nie tyje

Avatar Rozyv

9 stycznia 2019, 20:24

brak pytajnika więc nie dam trójkąta w górę, ale nie dam też w dół bo memik fajny

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Landark
Dodane przez: Landark

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

To się nie może nie udać

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Ładne rzeczy

Przerwa na herbatkę

Pilne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka