Biologia jest niesprawiedliwa
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To się nie może nie udać
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ładne rzeczy
Przerwa na herbatkę
Pilne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 stycznia 2019, 23:57
Cudowny dar od losu
Odpisz
14 stycznia 2019, 08:04
@Hababuk: gówno a nie dar losu. W momencie gdy regularnie uprawiam sport to muszę przyjmować 3200 kcal dziennie, bo inaczej będę jeszcze bardziej chudł. Już i tak jestem patykiem.
Odpisz
14 stycznia 2019, 09:06
@Graids: Dokładnie. Ja nawet sportu nie uprawiam, a i tak muszę wpierdzielać za trzech, aby przytyć.
Odpisz
14 stycznia 2019, 09:24
@Crisium: A ja wpi***alam i nie tyję, i jestem spooky scary skeletonem
Odpisz
14 stycznia 2019, 17:40
@Graids: znam ten ból, codziennie muszę bardzo dużo jeść aby tylko trochę przytyć i jeszcze uprawiam dość często sport co sprawia, że jestem chudy.
Odpisz
14 stycznia 2019, 19:42
@Graids: Ja to nic nie tyję. Jeszcze czasem jakiś sport uprawiam, nawet lubię bieganie i piłkę nożną, czasem biegam na autobus, to jeszcze jestem chudy jak szczapa. Jakbym się zaczął odchudzać to wyglądałbym jak osoba, która była w Auschwitz
Odpisz
14 stycznia 2019, 19:58
@Hababuk: ja zacząłem wypi***alać i chodzić na siłownię, aby kurna przytyć, to takie irytujące, że nawet najchudsza i niższa dziewczyna od ciebie więcej waży
Odpisz
14 stycznia 2019, 21:57
@Axyui: U mnie to wygląda tak, że jestem w tych wyższych, ale ważę mniej od klasowych karłów, z wyjątkiem jednej, dosłownie deski, 140 wzrostu. Każdy chłopak w klasie ma cycki większe od niej
Odpisz
15 stycznia 2019, 08:53
@Axyui: Dało to ci coś
Odpisz
15 września 2021, 00:03
@Graids: ludzie tu narzekają że chudzi są xddddd
Odpisz
15 września 2021, 07:57
@NormalnyCzlowiek: przy wzroście 180cm i wadze 51kg jest ciężko nie narzekać xD
Odpisz
15 września 2021, 08:18
@Axyui: ja bym tak chciał :/. Szczególnie że nieważne ile ważę i tak wyglądam grubo
Odpisz
Edytowano - 15 września 2021, 12:52
@NormalnyCzlowiek: Po prostu nie wiesz, że jak jesteś chudy dużo ludzi się z ciebie śmieje i wytyka. Boisz się pokazywać w krótkich ciuchach ze względu na reakcję ludzi
Odpisz
15 września 2021, 13:30
@MituDestroyer: jak jesteś gruby to tym bardziej, bo ludzie odbierają to jako znak że nie umiesz o siebie zadbać
Odpisz
15 września 2021, 18:34
@NormalnyCzlowiek: Ja jak widzę grubszego człowieka to po prostu mam wyj...ne i większość ludzi których znam też, ale na chudych zawsze się uwagę zwraca
Odpisz
18 czerwca 2022, 18:20
@Hababuk: ja żrem 2 razy więcej niż mój kolega a ważę o 10 kilo mniej niż on (nie uprawiam żadnych sportów)
Odpisz
14 stycznia 2019, 15:01
Zazdro z jednej strony bo szczupłość
A z drugiej strony jak trafię na ulice to moje zapasy tłuszczu starczą mi na dłużej
Odpisz
14 stycznia 2019, 13:36
Ja byłem u lekarza który stwierdził że prawie nie mam metabolizmu i mam insulinoopornosc przez co jestem „ULANY"
Odpisz
14 stycznia 2019, 11:13
Odpisz
14 stycznia 2019, 09:27
To ja. Nie marudzę, pizza sama się nie zje
Odpisz
9 stycznia 2019, 20:22
interpunkcja
jakość
Odpisz
9 stycznia 2019, 20:23
innowacja
jabłko
Odpisz
Edytowano - 9 stycznia 2019, 20:24
@Szortek: rewolucja
banan
Odpisz
9 stycznia 2019, 20:27
herb
Gen
Odpisz
9 stycznia 2019, 23:46
Hotel?
Trivago
Odpisz
9 stycznia 2019, 22:31
wkurza mnie okreslenie "szybki metabolizm"
Odpisz
9 stycznia 2019, 23:37
@Venomoth: Czemu?
Odpisz
9 stycznia 2019, 23:20
Jestem taką osobą. Ukaminujcie mnie
Odpisz
9 stycznia 2019, 22:12
żre a nie tyje
Odpisz
9 stycznia 2019, 20:24
brak pytajnika więc nie dam trójkąta w górę, ale nie dam też w dół bo memik fajny
Odpisz