Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Żartownisie
Trzeba brać osobną torbę
Fajnie że odpowiedzieli
Były nóżki, nie ma nóżek
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 czerwca 2013, 05:58
Coś mi mówi, że pierwszy od prawej koleś na pierwszym planie (brązowy mundur) jest Polakiem.
Odpisz
22 czerwca 2013, 20:19
@flamefrost20: Może to jakaś zniekształcona opaska ze swastyką? Gdzież by Polak takie coś stworzył?
Odpisz
22 czerwca 2013, 22:46
@flamefrost20: toż to Niemiec, z Biało-czerwono-czarną opaską
Odpisz
17 lipca 2013, 17:15
@flamefrost20: To znaczek swastyki tylko nie złapali go w całości widać tylko tło.
Odpisz
4 września 2013, 17:37
@flamefrost20: Bardzo Polak. Ma na Imię Adolf. Adolf Hitler.
Odpisz
18 lutego 2016, 19:42
@Ostry0014: działo niemieckie tylko niemieckie masz racje
Odpisz
22 czerwca 2013, 21:56
Kłamstwo kłamstwo po trzykroć kłamstwo! To niemieckie działo 802 mm potocznie nazywany Dora. Po pierwsze największym na świecie działem jest Little David ( http://pl.wikipedia.org/wiki/LittleDavid ) które miało 914 mm. To nie jest żaden 1500 monster (powstał tylko plan tego monstra). 1500 Monster odróżnia się od Dory że ma inną lufę, i Monster miał być superciężkim czołgiem( miał być jakieś kilkadziesiąt (jakieś 30 razy) większy od PzKpfw VI Tiger). By rozstawić działo potrzeba było 6 tygodni i 5000 osób ( 500 artylerzystów, ochrona przeciwlotnicza, policyjna i wiele innych osób). 1500 Monster nigdy nie powstał, był tylko na planach. Nawet gdyby powstał nie było by dla niego żadnego zastosowania. Więc zamykam temat, i oczkuje odpowiedzi na komentarz by oświecić wiedzą innych.
Z poważaniem "historyk za dychę"
Odpisz
23 czerwca 2013, 12:06
jeśli chodzi o wielkość tego działa to jest ono większe niż Little David ale ma mniejszy kaliber , może o to chodziło autorowi ?
Odpisz
19 lipca 2013, 11:32
Little David to moździerz, nie działo. Pod względem wielkości jest mniejszy od Dory.
Odpisz
17 lipca 2013, 17:14
Naziści próbowali stworzyć coś w stylu statku lądowego.
Ale im nie wyszło i zrezygnowali.
Odpisz
23 czerwca 2013, 22:03
korea
Odpisz
23 czerwca 2013, 21:26
Dobrze jak inni się napisali to i ja co się będę oszczędzał.Popieram kolegę niżej Ghost_OG9 .Jest to działo i z niego niemcy ostrzeliwali londyn.Pociski były takiej wielkości że w pionie były większe od nie jednego czołgu.Jeśli dobrze czytałem to Monster o ile by był skonstruowany to i tak nie był by kompatybilnym czołgiem ponieważ byłby łatwym celem dla samolotów i okrętów, i nie było by powierzchni ani mostów po których miałby się przemieszczać.Na samo ruszenie się czołgu potrzebowano ogromnej siły.Dlatego odwzorowali na jego planie samo działo które poruszało się po torach :)
Odpisz
23 czerwca 2013, 11:55
7TP i tak lepsze
Odpisz
22 czerwca 2013, 22:02
To "Dora 802mm" największe (niemieckie!) działo. Największym działem na świecie był (a raczej moździerzem) był amerykański Little David o kalibrze 914 mm. A 1500 Monster nigdy nie powstał.
Odpisz
19 czerwca 2013, 13:55
To niemiecki czołg "pancerny szczur"
(panzer ratte)
Odpisz
22 czerwca 2013, 18:33
@mr532admin: To artyleria torowa na której był wzorowany Landkreuzer P. 1500 Monster, Ratte według projektu miał mieć dwa działa.
Odpisz
22 czerwca 2013, 18:43
@shark2199: W dodatku Ratte to nie była artyleria.
Odpisz
Edytowano - 22 czerwca 2013, 19:42
@mr532admin: to nie prawda to niemiecki p 1500 monster a nie było takiego czołgu był p 1000 ratte długość o 64m jak pamiętam to działo strzelało by pociskami atomowymi
Odpisz
Edytowano - 22 czerwca 2013, 20:43
Twój komentarz ma tyle sensu że nie ma go wcale.
Odpisz
22 czerwca 2013, 20:51
@mr532admin: tylko on poruszał się po torach
Odpisz
22 czerwca 2013, 20:51
@rakso132: jak nie ? potrafiła strzelać z kilkudziesięciu kilometrów
Odpisz
22 czerwca 2013, 21:06
@shark2199: Sorry zapomniałem ale dzięki za info, iszkoda że niema czegoś takiego w WOT.
Odpisz
22 czerwca 2013, 21:33
@bumbusiek: Ratte to był normalny czołg z ogromną ilością różnych działek na sobie i dwóm głównym armatą, a Monster to była artyleria.
Odpisz
23 czerwca 2013, 06:38
@mr532admin: Jakby TO dodali do WoT'a, to ja bym o Abramsa prosił, dla wyrównania szans.
Odpisz
23 czerwca 2013, 06:39
@rakso132: Dla ścisłości żadnego z tych pojazdów nie dokończono, zbudowano jedynie jedną wieżę dla Ratte, a Monstera zostawiono w spokoju.
Odpisz
23 czerwca 2013, 10:26
@shark2199: Wiem, w końcu Hitlera powstrzymano przed tymi projektami.
Odpisz
19 czerwca 2013, 09:18
To nie jest czołg tylko działo na torach (największa artyleria jaką kiedykolwiek wyprodukowano) załadowanie jednego pocisku trwało 30 minut
Odpisz
19 czerwca 2013, 12:23
@hartus: Dokladnie zolnierze nazywali je Dora (pamietam bo tak wabila sie moja s.p suczka)
Odpisz
22 czerwca 2013, 20:22
@Nikt_nie_fika_do_Patryka: A drugie działo nazywało się Gruba Berta z tego co pamiętam :D
Odpisz
19 czerwca 2013, 21:27
"O KU*WA"
Odpisz
18 czerwca 2013, 22:39
a to nie jest przypadkiem działo samobieżne?
Odpisz
18 czerwca 2013, 22:30
Jasna cholera! Plany mi wykradli!
Odpisz