Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Można, tylko trzeba wstawać rano
Nie idź!
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 czerwca 2013, 23:40
to sprzedawca zarobi :D
Odpisz
21 czerwca 2013, 16:17
a u nas 50 gr. co za zdzierstwo!
Odpisz
21 czerwca 2013, 13:48
1 2 3 4 przekleństwo gratis :D (6 7 8 9 też za darmo :D)
Odpisz
19 czerwca 2013, 23:16
0,20gr, czyli co, 5 razy przeklnę, daję grosika. ;)
Odpisz
21 czerwca 2013, 10:14
@Kuriboh: Trafne spostrzeżenie ;)
Odpisz
19 czerwca 2013, 16:14
O kur*a nie mam tyle D:
Odpisz
18 czerwca 2013, 23:42
Masz tutaj 10 złoty, stawiam wszystkim :)
Odpisz
18 czerwca 2013, 22:38
co chyba cie po***iło. okej już płace :/
Odpisz