Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To będzie bolało
Jakby trochę nie fair
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 września 2019, 22:03
Miałem tak ostatnio gdy puściłem opening Dragon Ball Z Kai z Majin Buu saga
Odpisz
13 stycznia 2019, 14:24
Fajnie jest się tak wypłakać o drugiej w nocy
Odpisz
13 stycznia 2019, 07:13
ja sobie czasem puszczam muzyke z gothica 3
Odpisz
13 stycznia 2019, 00:22
the sound of silence
sad romance
enya only time
Odpisz
13 stycznia 2019, 00:12
Tazosy z pokemonami... Numa numa yay... Dexter, Jam Łasica, Chojrak... GTA SA...
To były piękne czasy, kiedy największym zmartwieniem człowieka było to, czy charizard za dwa snorlaxy się opłaca, a nie jak dzisiaj; jakieś wzory skróconego mnożenia i pieprzenie, że to nam się w życiu przyda.
Odpisz
10 stycznia 2019, 22:58
Battlefield Heroes
Army Attack
Brick Force (trochę później powstało)
World of Cars
Gry F2P które grałem jak byłem młodszy,które zostały zamknięte
Odpisz
12 stycznia 2019, 19:37
ODDAJCIE NAM BATTLEFIELD HEROES 2009
TEN ŚWIAT NA NIEGO NIE ZASŁUGIWAŁ
Odpisz
12 stycznia 2019, 23:10
Brick Force jest zamknięty? Pamiętam te czasy.
Odpisz
12 stycznia 2019, 22:45
nostalgia to tęsknota do ojczyzny
Odpisz
12 stycznia 2019, 19:55
smutne piosenki podświadomie wywołują w nas nadzieje aniżeli przygnębienie
Odpisz
10 stycznia 2019, 21:05
Cóż. W końcu dużo smutnego się stało w świecie kreskówek: Stefan Karl umarł, Pora na przygodę się skończyła, Stephen Hillenburg umarł, Stan Lee umarł, wyszedł zwiastun do filmu telewizyjnego "Kim Kolwiek".
Odpisz
10 stycznia 2019, 21:19
@DinoSummer: Poza światem kreskówek istnieje też ten normalny...
Odpisz
10 stycznia 2019, 21:22
@pan_hejter: Świat kreskówek > normalny świat
Odpisz
10 stycznia 2019, 23:14
@BardzoOryginalnaNazwa: Normalny świat = jedyny realny.
Odpisz
11 stycznia 2019, 14:54
@pan_hejter: Świat kreskówek jest lepszy, bo tam bohaterowie mają ciekawe przygody, przyjaciół itp.
A nasze życie jest nudne
Odpisz
Edytowano - 11 stycznia 2019, 14:59
@BardzoOryginalnaNazwa: No jak jesteś NPCem nie człowiekiem to jest.
Odpisz
10 stycznia 2019, 21:46
Puśćcie sobie Glorious Morning i wszystko będzie dobrze.
Odpisz
10 stycznia 2019, 21:28
heh bo niby ja słucham czegokolwiek innego niż smutne pieśni i okazjonalny hymn
Odpisz
10 stycznia 2019, 21:16
Smutne piosenki mnie rozweselają ponieważ dają mi do zrozumienia że nie tylko ja mam w życiu przeje**ne
Odpisz