Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar darcus

16 stycznia 2019, 14:08

Skyrim nie bardzo, ale miałem coś takiego grając w Dishonored, tam to dopiero trzeba się pilnować xD

Avatar Mid_Or_Feed

16 stycznia 2019, 14:25

@darcus: A ja lubię przechodzić sobie lvle na Dishonored bez zapisywania, dodatkowy dreszczyk emocji xD

Avatar darcus

16 stycznia 2019, 14:40

@Mid_Or_Feed: No chyba nie jak potem musisz powtarzać xD

Avatar Mid_Or_Feed

16 stycznia 2019, 14:54

@darcus: jestem fanatykiem dishonored, kiedy przechodzisz poziom kilkadziesiąt razy to potem ciężko jest już coś zepsuć :v

Avatar
Konto usunięte

16 stycznia 2019, 14:56

@Mid_Or_Feed: znając grę na pamięć tak jest

Avatar RpLay

16 stycznia 2019, 16:41

@Mid_Or_Feed: W 2 jest możliwość grania natychmiastowej śmierci

Avatar darcus

16 stycznia 2019, 17:16

@Mid_Or_Feed: No chyba, że tak xD

Avatar Mid_Or_Feed

17 stycznia 2019, 12:17

@RpLay: 2 niestety mi nie pójdzie więc na razie muszę się zadowolić przechodzeniem 1 po raz kolejny cicho płacząc nad stanem swojego kompa :'c

Avatar volf360

16 stycznia 2019, 18:55

sama gra bez modów już ma tendencje do wysypywania się w losowych momentach więc niezapisywanie jest ryzykowne (tak raz się wysypało w trakcie zapisywania i musiałem wczytywać poprzedni save <,<)

Avatar Mr_Quicky

16 stycznia 2019, 17:31

Grałem ostatnio w Spore i przechodząc z fazy cywilizacji do fazy kosmosu crash'uje gre, ostatni zapis miałem na starcie fazy cywilizacji.... 2,5h poszło się je**ć...

Avatar player203a8

16 stycznia 2019, 16:52

Kliknij alt i f4

Avatar BishopPL123

Edytowano - 11 stycznia 2019, 18:24

Nienawidzę szybkich zapisów... zawszę wole poświęcić chwilkę na "ręczny zapis"

Bo potem jest taki burdel w zapisach że głowa mała ;-;

Avatar
Konto usunięte

16 stycznia 2019, 14:25

@BishopPL123: tylko że szybkie zapisy w skyrimie (nie wiem czy w innych grach też) usuwają się gdy kolejny raz się szybko zapisze

Avatar Julian_

11 stycznia 2019, 20:27

O cochodzi?

Avatar Lacoste

16 stycznia 2019, 14:07

@Julian_: Grając w skyrim czy w jakiekolwiek innego rpa bardzo często gracze (szczególnie Ci co grają długo) mają nawyk zapisywania gry co kilka sekund. Z obawy, że następny tekst, który powiesz w rozmowie z npc wku*wi całe miasto albo coś. I tak po każdej walce, wizycie w sklepie czy czymkolwiek innym gracze robią savea.

Avatar Julian_

17 stycznia 2019, 10:52

@Lacoste: Aha. Bez sensu. Ja kiedyś całe soulsy bez savevowania przeszedłem. Łatwa gra, nawet za łatwa.

Avatar Lacoste

17 stycznia 2019, 11:39

@Julian_: Każdy robi co chce. Nikt inny na to wpływu nie ma

Avatar awazan

11 stycznia 2019, 22:04

Lepiej Alt+F4

Avatar qaz123

11 stycznia 2019, 18:25

Ja mam taki zwyczaj że jak gram w Skyrima to zapominam o zapisywaniu i przez jakieś 2 godziny gram bez przerwy i zawsze albo gra się zawiesi albo wystąpi jakiś błąd przez który będę musiał wczytać ostatni zapis.

Świetna gra 10/10

Avatar Mejzurian

11 stycznia 2019, 18:34

@qaz123: Ja utknąłem na pierwszej misji

Avatar AdamPLz

11 stycznia 2019, 18:36

@Mejzurian: Ja utknąłem na tej misji z katakumbami z jakoś początku

Avatar qaz123

11 stycznia 2019, 18:42

@Mejzurian: A co dokładnie wam się stało?

Avatar AdamPLz

11 stycznia 2019, 19:03

@qaz123: Nie wiem gdzie iść i co robić.

Avatar qaz123

Edytowano - 11 stycznia 2019, 19:06

@AdamPLz: A wyszedłeś z Helgen czy jeszcze nie? Czy może chodzi ci o tą misję gdzie trzeba znaleźć kamień?

Avatar AdamPLz

11 stycznia 2019, 20:59

@qaz123: Nie pamiętam, ale już nie ważne

Avatar zyl15

11 stycznia 2019, 18:24

No tak, po takim czasie szansa na wysypanie się gry wynosi jakieś 99%

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Mało znany szczegół

Pozdrawiam świetliki

To będzie bolało

Co za przypadek

To by wystarczyło

Fajnie że odpowiedzieli

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka