Jak myślę, że wyglądam na plaży
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Angielskie śmieszki
To się nie może nie udać
To będzie bolało
Rel
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 czerwca 2013, 09:30
Moje pierwsze skojarzenie - Slenderman bez garnituru :>
Odpisz
24 czerwca 2013, 10:35
@Karricjusz: Moje też i bez maski.
Odpisz
8 maja 2017, 20:32
@Marvos: On nie nosi maski.
Odpisz
28 kwietnia 2015, 11:34
Czyli myślisz, że nie masz dziewczyny, a tak naprawdę masz trzy? Trochę to dziwne, ale rozumiem.
Odpisz
19 lipca 2013, 13:15
slender to ty
Odpisz
24 czerwca 2013, 08:32
Wot de fak?!
Odpisz
24 czerwca 2013, 09:13
@kazakol2000: jeśli tak stawiasz sytuację to "łot" a nie "wot" (-;
Odpisz
24 czerwca 2013, 09:45
@xXkuba22Xx: On pisze z rosyjskim akcentem.
Odpisz
24 czerwca 2013, 13:05
@xXkuba22Xx: chodziło o WorldOfTanks
Odpisz
24 czerwca 2013, 14:51
@SockPuppet: Pisze ku*wa z akcentem. Roz***ł*ś mnie po raz kolejny :D
Odpisz
24 czerwca 2013, 15:27
@shark2199: Tak z ciekawości - co oznacza gwiazdka między "ł" a "ś"? Bo z tego, co wiem, końcówki fleksyjne nigdy nie wymagają cenzury.
Odpisz
24 czerwca 2013, 15:33
@SockPuppet: naprawdę długo się zastanawiałem co ci odpisać i nadal nie wiem.
ale mnie rozwaliłeś. "z rosyjskim akcentem" he he
Odpisz
24 czerwca 2013, 15:34
@bumbusiek: hehe może...
Odpisz
24 czerwca 2013, 15:35
@SockPuppet: To była jedyna ocenzurowana litera, z tym że autocenzura jeja się wkrada... niepostrzeżenie... Może jest już w twoim domu?
Odpisz
24 czerwca 2013, 16:17
@shark2199: Autocenzurę to masz w Gazecie Wybiórczej, a internet ma być ostoją Wolności...
Odpisz
24 czerwca 2013, 16:20
@xXkuba22Xx: Rozwaliłam...
Odpisz
24 czerwca 2013, 17:29
@SockPuppet: już druga osoba z którą się pomyliłem tak samo, sorry
Odpisz
24 czerwca 2013, 17:36
@SockPuppet: Szto Wy gawarju?
Odpisz
24 czerwca 2013, 20:34
@kazakol2000: Gawaritie jak już. Odmiana przez osoby ku*wa!
Odpisz
25 czerwca 2013, 19:43
@shark2199: uczę się dopiero
Odpisz
25 czerwca 2013, 19:45
@kazakol2000: Ja też, ledwo od roku. Więc WTF? Przecież to podstawa języka...
Odpisz
25 czerwca 2013, 19:48
@shark2199: ja od 3 miesięcy
Odpisz
25 czerwca 2013, 20:05
@kazakol2000: Ja odmiany nauczyłem się po miesiącu, więc nie wiem w jakiej arabii czy innej saudyjskiej się uczysz...
Odpisz
26 czerwca 2013, 18:21
@shark2199: mam lekcje raz w tygodniu
Odpisz
26 czerwca 2013, 18:23
@kazakol2000: Widzę że jak idiota próbujesz łapać się jakiejś nadziei. Ale wciąż - to jest 12 lekcji, czyli w moim przypadku półtora miesiąca nauki. No matter what - you should study harder.
Odpisz
26 czerwca 2013, 18:30
@shark2199: Dobra ***a, nie ucze się, wziąłem ten tekst z translate google. I co, zadowolony???
Odpisz
26 czerwca 2013, 19:20
@kazakol2000: Tak, zdecydowanie. Mogłeś powiedzieć to od razu i zyskać trochę szacunku w oczach ludzi, jako człowiek szczery. Ale na prawdę nigdy nie jest za późno. Suma sumarum, miło że się przyznałeś.
Odpisz
26 czerwca 2013, 20:09
@shark2199: Bede jak kanapka xD
Odpisz
Edytowano - 24 czerwca 2013, 14:44
żigol :)
Odpisz
24 czerwca 2013, 14:36
no i mamy lepiej mamy dziewczyny a noj jakąś deske
Odpisz