Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 20 czerwca 2013, 20:00

role zostały odwrócone,teraz owce atakują,a wilki uciekają....hehe,nieźle

Avatar Atrix

Edytowano - 20 czerwca 2013, 15:48

biedny wilk, miał nadzieje na żarcie

Avatar PlLukiPL

20 czerwca 2013, 16:02

@Atrix: Nadzieje , ale każdemu może się pomylić i napisać inaczej .

Avatar Atrix

20 czerwca 2013, 16:12

@PlLukiPL: dziękuje za wskazanie błędu :)

Avatar PlLukiPL

20 czerwca 2013, 16:23

@Atrix: Nie ma za co . A z resztą mało kto na Jeja wgl. napisze ł albo ą lub ę , ś , ć i wgl.

Avatar PlLukiPL

Edytowano - 20 czerwca 2013, 14:01

He he . Nie dziwię się tu ani trochę, bo ty było do przewidzenia , po pierwsze widać że z tego wilka to jeszcze szczeniak . Taki z 6 miesięczny . Bo już większy ale ciut mniejszy od owcy . A po drugie też bym jak bym był takim małym szczeniakiem uciekał przed większą ode mnie owcą która ma młode bo taka to nieźle jest wkurzona , a przecież jak jest mały to wiadomo że by go zabiła , hehe ale pewnie owca długo w takim lesie nie pożyła , bo jak jest młode to jest i matka , i matka wilczka pewnie dobrze się zaopiekowała owcą ;P . Ale nawet weźcie takiego Psa , jak jesteście obcy a pies jest duży spróbujcie podejść do szczeniaka , będziecie nieźle uciekać :D .

Avatar PlLukiPL

20 czerwca 2013, 14:04

@PlLukiPL: A jak ktoś mi nie wierzy to zobaczcie dokładnie na ogon wilka . Taki mały z 10 cm może ciut więcej . A jak wiadomo , wilka który ma już 1 rok np: ogon osiąga już 25-30 cm , a ten ogon to taka kita jak u dorosłego kota XD

Avatar Niedozdobycia000

20 czerwca 2013, 15:19

@PlLukiPL: racja...

Avatar
Konto usunięte

20 czerwca 2013, 00:58

Prawie tak prawdziwa jak ta z Gothica...
He he, niezłe owce ;D

Avatar bumbusiek

20 czerwca 2013, 12:49

chodzi Ci o stary obóz ?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar magdaaaa
Dodane przez: magdaaaa

Młodzi gniewni

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Przypałowo

Fajnie że odpowiedzieli

Fergus

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka