Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Haha1234567

10 lipca 2019, 21:46

Panie demon

Avatar
Konto usunięte

20 stycznia 2019, 16:17

ja juz kilka razy miałem tak ze wracając wieczorem z zajęć dodatkowych przechodząc obok jednej z lamp, ona gasła i zawsze czułem się niechciany

nbc

Avatar Internetowymedrzec

21 stycznia 2019, 15:26

I care

komentarz obrazkowy

Avatar
Konto usunięte

21 stycznia 2019, 16:31

Avatar
Konto usunięte

20 stycznia 2019, 18:23

Ku*wa Dumbledore, nie strasz

Avatar shturmowiec

20 stycznia 2019, 22:23

wunt sum avada kedavra

Avatar GripexHot

20 stycznia 2019, 15:20

Jak przechodzę pod nieświecącymi lampami, to one się na chwilę zapalają, a potem znowu gasną. Możemy to podpiąć do tego mema?

Avatar Jumper112

20 stycznia 2019, 14:36

U mnie to się notorycznie zdarza, jestem ciekaw dlaczego?

Avatar BUBER

20 stycznia 2019, 14:50

@Jumper112: To chyba znak żebyś w końcu zadzwonił po służby, które zajmują się zepsutymi lampami

Avatar
Somsiad

20 stycznia 2019, 14:15

Pfff ja raz jak wracałem w nocy od kolegi, to w całym mieście prąd wyje**ło. Resztę drogi musiałem przejść z latarką w telefonie.

Avatar
Konto usunięte

13 stycznia 2019, 17:54

Gorzej jeśli miga a potem wybucha z hukiem, a jak zaczyna grać przerażająca muzyka w tle to radziłbym spi***alać

Avatar maxiu1244

13 stycznia 2019, 18:35

Albo jak pod taką mrugającą z oddali lampą stoi jakieś dziecko

Avatar venomman

13 stycznia 2019, 22:20

@maxiu1244: i co jakiś czas znika i się pojawia

Avatar Venecka

Edytowano - 13 stycznia 2019, 20:56

A potem słyszysz jak ktoś za tobą idzie

Avatar Vanqa

13 stycznia 2019, 19:24

Mi zgasły dwie tej samej nocy i potem się wyje**łam, bo było ciemno a mieszkam na wsi gdzie takie lampy są oddalone od siebie xd

Avatar Kriger

13 stycznia 2019, 17:42

Wczoraj miałem taką sytuację podczas powrotu do domu ze sklepu.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar GrazZ
Dodane przez: GrazZ

Lekko nie będzie

Nieuczciwa ocena

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Szybki jak błyskawica

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka