Donos to najwyższa forma dojrzałości obywatelskiej
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Hobby dla faceta
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Totalnie
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 kwietnia 2021, 12:07
wzorowy obywatel
Odpisz
23 września 2020, 15:37
Konfident
Odpisz
15 stycznia 2019, 21:00
Bardzo dobrze.
Odpisz
15 stycznia 2019, 19:14
Wymachują ci puszką
Odpisz
15 stycznia 2019, 20:46
hehhheheheh r00hansko
Odpisz
15 stycznia 2019, 20:16
Prawidłowo, dzieciaki się nauczą, że za nieuczciwe czyny ponosi się konsekwencje.
Odpisz
14 stycznia 2019, 07:49
Fejkwolontariuszy je**ć prądem
Odpisz
15 stycznia 2019, 16:47
@Marequel: po co marnować prąd? Get ze Flammenwerfer!
/s
Odpisz
15 stycznia 2019, 16:49
@Grzechoooo: komentarz śmieszny ale wdółgłos na /s bez sensu
Odpisz
15 stycznia 2019, 16:53
@Marequel: w sumie racja, ale wstawiłem /s pod wpływem komentarza niżej o tym, że gość, który zadzwonił po policję był większym bohaterem niż Batman, który pobiłby te dzieci. Więc uznałem, że rzeczywiście takie wyjście jest najlepsze.
Ale owszem, /s użyte bez sensu.
Odpisz
15 stycznia 2019, 16:46
Bądź co bądź sobie na to zasłużyli
Odpisz
15 stycznia 2019, 00:08
Odpisz
15 stycznia 2019, 16:26
@Rumun111:
Odpisz
14 stycznia 2019, 10:10
Jedna z zasad mówi że wolontariusze nie mogą chodzić po domach
Odpisz
14 stycznia 2019, 09:54
Wykopek ratuje Wielką Orkiestrę Sprzedawania Uranu
Odpisz
14 stycznia 2019, 07:29
Ile osob zna lucky lucka
Odpisz
14 stycznia 2019, 07:32
@Mrpoker:
Odpisz
14 stycznia 2019, 07:34
ile osob zna lucky lucka
Odpisz
14 stycznia 2019, 07:36
@Mrpoker:
Odpisz
14 stycznia 2019, 07:37
Odpisz
14 stycznia 2019, 08:54
@Mrpoker: ja znam
Odpisz
15 stycznia 2019, 16:47
@Krzyniu: ja też
Odpisz
15 stycznia 2019, 17:27
@Mrpoker: I ja- na razie 3.
Odpisz
15 stycznia 2019, 17:45
@Mrpoker: ja
Odpisz
15 stycznia 2019, 23:55
@Mrpoker: Ja znam weź ku*wa znajdź jakieś pogadajmy bo nudno.
Odpisz
16 stycznia 2019, 09:00
@BOSS111: a czemu pogadajmy-srajmy sa zle
Odpisz
16 stycznia 2019, 13:39
@Mrpoker: Pytasz czemu "pogadajmy" są złe czy czemu masz je znaleźć?
Odpisz
14 stycznia 2019, 07:33
Odpisz
14 stycznia 2019, 07:22
I to jest bohater a nie jakiś batmun który by je sprał do kości
Odpisz