@Xcichyx: Tak się składa, że jestem weteranem Ubisoftu i nigdy mi nie przeszkadzały ich serwery, w przeciwieństwie do serwerów Rockstara gdzie odkąd wyszło RDR2 sesje w GTA chodzą jak krew z dupy i się rozłączają co chwilę
@Chemical: Serwery gta v są peer2peer, czyli połączenie jednego użytkownika zależy od połączenia wszystkich. Nie jestem pewien, ale chyba rdr2 też tak działa.
Komentarze
Odśwież22 stycznia 2019, 17:11
i jeszcze mój internet dał Ziemniak 😁
Odpisz
4 października 2019, 20:12
@grzekolodz: no emoji
Odpisz
28 stycznia 2019, 22:13
Dziwisz się? Serwery ubi polegają na tym, że koleś z IT wpisuje "free server hosting" w Google.
Odpisz
22 stycznia 2019, 18:03
Ciekawostka:
Serwery EA są zasilane gównem
Odpisz
22 stycznia 2019, 15:52
Zapomniałeś o jego muzycznych umiejętnościach
Odpisz
22 stycznia 2019, 14:54
ryż > ziemniaki
Odpisz
22 stycznia 2019, 15:25
@mikimiki100:
dobre POLSKIE ziemniaki > jakies chinskie gówno
Odpisz
22 stycznia 2019, 15:36
@Karyniarz69_PL: Ale ryż jest zdrowy i jest częścią wielu dzisiejszych diet... ^^;
Odpisz
Edytowano - 22 stycznia 2019, 17:05
@Marie_: ale jedząc ryz osilasz cing ciang ciongów
Odpisz
22 stycznia 2019, 18:50
@Karyniarz69_PL: Chiny chyba mają tylko dla siebie ryż, nie pamiętam jak to działa
Odpisz
22 stycznia 2019, 14:30
Chyba Rockstara
Odpisz
22 stycznia 2019, 19:51
@Chemical: To chyba w gry Ubisoftu nie grałeś.
Odpisz
23 stycznia 2019, 00:43
@Xcichyx: Tak się składa, że jestem weteranem Ubisoftu i nigdy mi nie przeszkadzały ich serwery, w przeciwieństwie do serwerów Rockstara gdzie odkąd wyszło RDR2 sesje w GTA chodzą jak krew z dupy i się rozłączają co chwilę
Odpisz
23 stycznia 2019, 07:55
@Chemical: Serwery gta v są peer2peer, czyli połączenie jednego użytkownika zależy od połączenia wszystkich. Nie jestem pewien, ale chyba rdr2 też tak działa.
Odpisz
23 stycznia 2019, 13:58
@Freakok222: Okej, dziękuję za informację. Na pewno się przyda
Odpisz
14 stycznia 2019, 13:23
Świetny watermark
Odpisz
Edytowano - 14 stycznia 2019, 13:44
@stalamed: twoje profilowe pasuje idealnie
Odpisz
22 stycznia 2019, 14:06
@stalamed: Gdzie on się znajduje?
Odpisz
22 stycznia 2019, 14:08
@KayonPL: ehh admin oczywiście poprawił... W prawym dolnym rogu był napis "jeja.pl" wykonany pędzlem w paincie (prawdopodobnie)
Odpisz
22 stycznia 2019, 14:18
@stalamed: potwierdzam. Chciałem zamazać watermark innej strony i dla jak napisałem jeja.pl pędzlem w paincie
Odpisz
14 stycznia 2019, 15:13
Ta ser i cytryna jaka kolejna roślnina do mema
Odpisz
14 stycznia 2019, 15:44
>ser
>roślina
Co
Odpisz
14 stycznia 2019, 15:55
co
Odpisz
14 stycznia 2019, 16:50
Odpisz
14 stycznia 2019, 19:38
miałem na myśli jedzenie
Odpisz
14 stycznia 2019, 15:10
Ah, ten watermark X'D
Odpisz
14 stycznia 2019, 13:28
Odpisz