Najważniejsza jest widoczność
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Dobrze czasem się oderwać
Pozdrawiam świetliki
Fajnie że odpowiedzieli
Nigdy na to nie wpadną
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 maja 2012, 21:36
dlaczego jedzie pani samochodem typu iglo
Odpisz
6 października 2017, 14:13
@Radziosek: XD
Odpisz
8 stycznia 2011, 10:57
sry ale mnie to nie śmieszy...2/5
Odpisz
6 stycznia 2011, 08:36
Przemek44341 a wiesz że w anglii jest ruch lewostronny, a to właśnie ten kraj ?
Odpisz
5 stycznia 2011, 22:22
@pawu95: wiesz on jedzie lewą stroną
Odpisz
5 stycznia 2011, 21:47
no skoro widocznosc taka wazna........
Odpisz
4 stycznia 2011, 21:23
niefajne mam tak samo i nie jest do śmiechu :( mnie oczywiście
Odpisz
4 stycznia 2011, 16:39
chciałem napisać, że na 100% dobrze widzi bo ma dziure przed oczami.... ale ogarnalem ze jedzie prawa strona... no cóż może przybysz. ;D
Odpisz
3 stycznia 2011, 19:41
Szukam drogi rowerowej z tamtego znaku na słupie, ale jej nie ma 4/5
Odpisz
3 stycznia 2011, 17:28
i tak niczego nie przebije w Egipcie 5/5
Odpisz
3 stycznia 2011, 15:44
@margrado: na wyspach nie ma prawdziwych kierowców! Tutaj są tylko posiadacze prawa jazdy, i to wszystko...
Odpisz
3 stycznia 2011, 15:01
tak u mnie jest tak samo :). Daje 4/5
Odpisz
3 stycznia 2011, 13:48
U mnie taki widok to normalka. Kurcze, nie rozumiem jakim sposobem niektórzy ludzie zdobyli prawo jazdy :/
Odpisz
3 stycznia 2011, 11:46
D E B I L ! ! !
Odpisz
3 stycznia 2011, 03:57
Igloo na kołach. Dość częsty widok na Angielskich drogach zimą, a najlepsze jest to, że policja nic z tym nie robi.
Odpisz