Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Radziosek

25 maja 2012, 21:36

dlaczego jedzie pani samochodem typu iglo

Avatar
Konto usunięte

6 października 2017, 14:13

Avatar merman99

8 stycznia 2011, 10:57

sry ale mnie to nie śmieszy...2/5

Avatar
Konto usunięte

6 stycznia 2011, 08:36

Przemek44341 a wiesz że w anglii jest ruch lewostronny, a to właśnie ten kraj ?

Avatar Przemek44341

5 stycznia 2011, 22:22

@pawu95: wiesz on jedzie lewą stroną

Avatar ueriko1

5 stycznia 2011, 21:47

no skoro widocznosc taka wazna........

Avatar ZiomalQ

4 stycznia 2011, 21:23

niefajne mam tak samo i nie jest do śmiechu :( mnie oczywiście

Avatar pawu95

4 stycznia 2011, 16:39

chciałem napisać, że na 100% dobrze widzi bo ma dziure przed oczami.... ale ogarnalem ze jedzie prawa strona... no cóż może przybysz. ;D

Avatar Ziomexik

3 stycznia 2011, 19:41

Szukam drogi rowerowej z tamtego znaku na słupie, ale jej nie ma 4/5

Avatar kamilonot

3 stycznia 2011, 17:28

i tak niczego nie przebije w Egipcie 5/5

Avatar Tactaro

3 stycznia 2011, 15:44

@margrado: na wyspach nie ma prawdziwych kierowców! Tutaj są tylko posiadacze prawa jazdy, i to wszystko...

Avatar Kamcia1999

3 stycznia 2011, 15:01

tak u mnie jest tak samo :). Daje 4/5

Avatar
Konto usunięte

3 stycznia 2011, 13:48

U mnie taki widok to normalka. Kurcze, nie rozumiem jakim sposobem niektórzy ludzie zdobyli prawo jazdy :/

Avatar PanPawcioDuch

3 stycznia 2011, 11:46

D E B I L ! ! !

Avatar margrado

3 stycznia 2011, 03:57

Igloo na kołach. Dość częsty widok na Angielskich drogach zimą, a najlepsze jest to, że policja nic z tym nie robi.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nieuczciwa ocena

Dobrze czasem się oderwać

Pozdrawiam świetliki

Fajnie że odpowiedzieli

Nigdy na to nie wpadną

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka