Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Rudymaciek05

17 stycznia 2019, 20:34

Jesli ktos cie wku*wia

Avatar Rudymaciek05

29 stycznia 2019, 10:32

@Rudymaciek05: no to rozjeb mu łeb

Avatar Deadpool141

19 stycznia 2019, 11:26

PRZYJACIELKA xD

Avatar darcus

18 stycznia 2019, 01:13

To nie tak, że nie doceniam jej jako przyjaciółki i naszej przyjaźni. Wręcz przeciwnie. Kocham ją, jako przyjaciółkę - z wzajemnością - no i w sumie chciałbym na tym poprzestać. To niesamowite móc być jej przyjacielem i wciąż nie mogę się nadziwić, co taka wspaniała osoba jak ona widziała w takim szaraku jak ja, że postanowiła się ze mną zaprzyjaźnić i jeszcze do tego stwierdzić, że dzięki mnie jest szczęśliwsza.
Ale...
Ale kocham ją też na ten drugi sposób. Mimowolnie. Nie wiem nawet, czy chciałbym z nią być - nigdy nie byłem w związku, a w dodatku jako autyk i odludek mam wątłe wyobrażenie tego czym on w zasadzie jest, więc nie mam żadnego pojęcia o tym, czy coś takiego byłoby dla moich uczuć satysfakcjonujące. Ponadto, nawet gdybym wiedział, to na ten sposób kocham ją bez wzajemności. Ona nie chce czegoś takiego - nie potrzebuje tego.
A ja?
Jedyne co zyskuje przez to uczucie to ból. Samemu nie zdając sobie sprawy co mogłoby uśmierzyć, czego właściwie chcą ode mnie moje uczucia, nie potrafię cieszyć się w pełni momentami, które z nią dzielę, bo myślę tylko o tym, jak bardzo cierpię.
Powody się zmieniły, ale podtrzymuję (przynajmniej częściowo) stanowisko sprzed paru lat. Gdybym w ogóle nie odczuwał tego uczucia, moje życie byłoby znacznie lepsze. A przede wszystkim - łatwiejsze.

Avatar darcus

18 stycznia 2019, 01:14

@darcus: ejj weś znowu bonć mondry

Avatar sano110

18 stycznia 2019, 01:39

@darcus: Na początku myślałam, że to nieudana przeróbka "jak to jest być skrybą?". Lol

Avatar darcus

18 stycznia 2019, 03:28

@sano110: Naprawdę? No popatrz. Następnym razem pomyślę, że przecież na Jeja się nie mówi o swoich uczuciach.

Avatar sano110

Edytowano - 18 stycznia 2019, 07:23

@darcus: Racja. A wiesz dlaczego?

Bo to strona z memami.

Avatar darcus

18 stycznia 2019, 21:26

@sano110: To ba ch*j takie jak powyżej? :)

Avatar Dehit

19 stycznia 2019, 09:26

@darcus: powiem ci poprostu tyle
jesteś wart dużo więcej niż typowy człowiek z twojego otoczenia.

Avatar darcus

Edytowano - 19 stycznia 2019, 09:58

@Dehit: Co?... To znaczy... Dziękuję, że mnie cenisz, ale... Dlaczego?

Avatar NatesFear

18 stycznia 2019, 11:40

Na kubku powinno być napisane "Twoja psychika"

Avatar sano110

18 stycznia 2019, 01:38

Jako perfekcjonistkę strasznie mnie irytuje brak ogonka przy "cie".

Avatar
Konto usunięte

17 stycznia 2019, 20:15

Kocham ale jako cię przyjaciela

Avatar frefux

17 stycznia 2019, 19:59

kiedys bylo lepiej maczuga w leb i do jaskinii bez problemow

Avatar ALKATRAZ

17 stycznia 2019, 19:56

Miłość jest okrutna

Avatar awazan

15 stycznia 2019, 23:00

Avatar Polski_Ziemniok

15 stycznia 2019, 19:56

Lepszy rydz niż nic

Avatar Rudymaciek05

15 stycznia 2019, 20:11

@Polski_Ziemniok: rudy rydz

Avatar BishopPL123

15 stycznia 2019, 19:29

To jest takie:

Kocham cię

*chwila ciszy*

Jako przyjaciela :3

:'(

Avatar
Konto usunięte

15 stycznia 2019, 19:29

a to suka jedna

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie idź!

Rel

Młodzi gniewni

Najwspanialszy spośród przedmiotów

To będzie bolało

Były nóżki, nie ma nóżek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka