Trzymajcie się, towarzysze
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Za co ta premia
Tymi się chodzi
To by wystarczyło
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 kwietnia 2021, 20:34
prawdą jest to.
Odpisz
7 stycznia 2020, 20:00
Miałem tak w tf2 dwóch super medyków competetive spy i pyro które wie ,że istnieje airblast
Odpisz
18 stycznia 2019, 21:18
Kiedyś w pewnej znanej grze na M tak miałem...
Odpisz
18 stycznia 2019, 21:44
@Grzechoooo: Minecraft?
Odpisz
18 stycznia 2019, 22:58
@mikigra8888: Perhaps
Odpisz
18 stycznia 2019, 23:12
@Grzechoooo: But communism doesn't start with "M"
Odpisz
18 stycznia 2019, 23:14
@mikigra8888: Maybe
Odpisz
Edytowano - 24 stycznia 2019, 22:26
@mikigra8888: Przeczytaj od tylu
Odpisz
24 stycznia 2019, 13:53
W niektórych grach jest coś takiego jak "Ostatni Sojusznicy"
Odpisz
15 stycznia 2019, 21:40
so sad Alexa play Last Train Home
Odpisz
15 stycznia 2019, 21:41
actually plays JoJo intro
Odpisz
15 stycznia 2019, 21:41
Last Train Home to ending z jojo jak coś
Odpisz
15 stycznia 2019, 21:42
a ja gram intrówkę
Odpisz
15 stycznia 2019, 21:43
alright then, PLAY BLOODY STREAM
Odpisz
15 stycznia 2019, 21:45
*Bloody Stream intensives*
Odpisz
18 stycznia 2019, 21:51
A ja lubię Great Days (cichy komentarz którego nikt nie zauważa)
Odpisz
19 stycznia 2019, 07:27
Shining Justice mebaete...
Odpisz
20 stycznia 2019, 16:33
zostałem zauważony :O
Odpisz
19 stycznia 2019, 14:57
Odpisz
16 stycznia 2019, 07:28
wgóregłos bo metal gear
Odpisz
18 stycznia 2019, 21:03
@Revolver_Ocelot5: METAL GEAR!?!
Odpisz
18 stycznia 2019, 21:17
@Axl_MMX: metal gear.
Odpisz
18 stycznia 2019, 23:12
@Revolver_Ocelot5: metal gear solid*
Odpisz
19 stycznia 2019, 09:46
@Revolver_Ocelot5: You're that ninja
Odpisz
19 stycznia 2019, 12:44
@Axl_MMX:
Odpisz
19 stycznia 2019, 13:52
oo tak peace walker :oo
Odpisz
19 stycznia 2019, 13:52
według mnie najlepsza część
Odpisz
19 stycznia 2019, 13:38
Piękne i prawdziwe
Odpisz
19 stycznia 2019, 11:37
Odpisz
18 stycznia 2019, 23:11
Miałem taki team z 2 razy w życiu... To fla mnie zaszczyt że mogliśmy razem zagrać :,)
Odpisz
18 stycznia 2019, 23:10
gdy widzę big bossa na memie to mi się gorąco robi
THIS GETS A LIKE FROM ME!
Odpisz
18 stycznia 2019, 22:59
Nareszcie coś quality.
Odpisz
18 stycznia 2019, 23:09
@Iphonix: I to w ch*j quality :o
Odpisz
18 stycznia 2019, 21:55
F
Odpisz
18 stycznia 2019, 21:26
Pamiętam takie mecze. Najlepsze uczucie na świecie.
Odpisz
18 stycznia 2019, 21:13
ma ktoś namiary na tego pierwszego? (lewy górny)
jak to mówią "za mundurem panny sznurem"
Odpisz