Dorzucę węgla, bo chłodno się robi
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Ikony
Można, tylko trzeba wstawać rano
Phi!
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 stycznia 2019, 16:46
Co to za samochód? Fajny jest
Odpisz
16 stycznia 2019, 18:55
@crazyboner: Wygląda mi na Volvo 850.
Cieszę się, że komuś się podoba....
Odpisz
16 stycznia 2019, 18:57
@Mikrus19: Albo raczej Volvo 950. Nie zwróciłem uwagi na światła.
Odpisz
Edytowano - 21 stycznia 2019, 22:35
@Mikrus19: Ani to, ani to, bo to jest volvo 240 wagon, a tak pozatym to 950 to był kombajn.
Odpisz
21 stycznia 2019, 23:05
@Microfari: Tak wygląda Volvo 950
Kombajn to jest Volvo S950
Odpisz
22 stycznia 2019, 00:26
@Mikrus19: jak może i się komuś cegła nie podobać
Odpisz
22 stycznia 2019, 01:17
@Mikrus19: to jest volvo 240
Odpisz
19 sierpnia 2019, 13:26
@Mikrus19: JA TO CHCE
Odpisz
19 sierpnia 2019, 22:06
@Pikachu_fan_Subaru: moi rodzice mieli 2. Całe dzieciństwo tym jeździłem
Odpisz
20 sierpnia 2019, 13:41
@Misieeek04: Zazdro. Ja w dzieciństwie jeździłem Vectrą B i Corollą E12 kombi
Odpisz
22 stycznia 2019, 16:36
Ładne Volvo ile pali?...
Niecałe 7kg węgla /100, a jak zasypie eko groszkiem to i nawet potrafi do 5kg zejść
Odpisz
22 stycznia 2019, 14:49
Kim co do ku*wy
Odpisz
22 stycznia 2019, 07:42
Myślałem że to kim dzong un
Odpisz
Edytowano - 21 stycznia 2019, 22:53
czadowe ogrzewanie
Odpisz
Edytowano - 21 stycznia 2019, 22:35
Merkel się wku*wi xD
Odpisz
Edytowano - 21 stycznia 2019, 22:31
Gdyby Mad Max powstał w Rosji, to na bank była to jedna z scen ,,Sumasshedshiy Maximillian".
P.S. Kto by chciał zobaczyć coś takiego? W sensie takiego Mad Maxa, tylko z śnieżną scenerią (który na bank klimatem trochę przypominałby Metro).
Odpisz
21 stycznia 2019, 21:57
Prawdziwy samochód spalinowy.
Odpisz
21 stycznia 2019, 21:14
ciekawe jak działa podczas wypadku
Odpisz
16 stycznia 2019, 21:20
Potrzeba matką wynalazków
Odpisz
16 stycznia 2019, 17:33
Fajne auto ma ten Kim Dzong Un
Odpisz
16 stycznia 2019, 16:36
Ciekawe jak wygląda u niego klima
Odpisz
16 stycznia 2019, 16:37
Z dwa wiatraki albo jeździ bez dachu
(Nie pytaj jak może jeździć bez dachu, po prostu może)
Odpisz
16 stycznia 2019, 16:37
Można kopcić samochodem na gaz. Genialne.
Odpisz
16 stycznia 2019, 16:31
Odpisz
16 stycznia 2019, 16:31
Fajne to ogrzewanie
Odpisz