Strzelanin też pozazdrościć trzeba
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Pilne
Płać pan
Jakby trochę nie fair
Zdeklasowani znowu
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 grudnia 2019, 12:19
U mnie w szkole krew nie jest na podłodze tylko w kiblu, kabiny spalone częściowo podział na płeć męska, płeć żeńska i dzieci oraz dzieci. Pogryziony zamki w drzwiach, latające krany z wodą lub bez, woda zawiera dużo dziwnych składników np. glony, metale itp. Zamiast mydel piana. Wszędzie jakieś kolorowe plamy. Dziury w ścianach.
Odpisz
21 października 2021, 07:38
@kuba12369: o kuwa zrobili remont?
Odpisz
10 lutego 2021, 08:48
"Ty patrz! Łazienka jest!"
Odpisz
2 stycznia 2020, 21:21
O h*j! Srajtaśma!
Odpisz
13 grudnia 2019, 12:23
"Ty, patrz! Drzwi są!"
Odpisz
30 maja 2019, 18:06
Jak byłem w podstawówce to reakcja była identyczna, bo pojemniki były a mydło raz na ruski rok
Odpisz
23 kwietnia 2019, 16:48
U mnie zainstalowali suszarki po myciu rąk. Bogactwo
Odpisz
12 kwietnia 2019, 10:03
Nawet Mają żywą strzelnice z ruszającymi się celami
Odpisz
25 marca 2019, 09:45
No nie wiem, o strzelaninie w polskiej szkole jeszcze nie słyszałem
Odpisz
23 stycznia 2019, 07:55
U nas to ktoś kiedyś obsrał kibel i w ogóle woköł niego nie wiem jak
Odpisz
23 stycznia 2019, 13:40
@Maks221: u mnie ktoś nasrał pod suszarką i kolega jeden to dotknął
Odpisz
24 stycznia 2019, 22:24
@Maks221: Nowicjusze. U nas mamy snajperów. Celują tak, żeby gówno leżało na muszli (w sesje tych kółko z porcelany), żeby spadającą deska rozgniotła je.
Odpisz
28 stycznia 2019, 20:26
@Maks221: u nas do umywalki nasrali
Odpisz
28 stycznia 2019, 22:53
@SevenGaming27PL: jprdl dzisiaj odwiedziłem szkołę bo mają zajęcia feriowe i idę sobie do kibla a jakiś dzieciak sra do pisuaru
Odpisz
4 lutego 2019, 15:43
nowicjusze. U mnie trzy lata temu ktoś malował gównem po ścianach i zostawił kloca na środku podłogi
Prawie się zrzygałem
Odpisz
4 lutego 2019, 19:07
@polak922: u mnie gówno było na wszystkich ścianach w łazience a nawet na suficie
Odpisz
22 stycznia 2019, 19:40
-"Ty, patrz. Mydło jest...."
-Co się dziwisz.... Sanepid przyjeżdża.
Pojutrze wypompują z powrotem....
Odpisz
23 stycznia 2019, 00:12
@Mikrus19: Taa, u mnie w szkole jak sanepid przyjechał to wszystko elegancko, papier w toaletach, mydło w dozownikach, ale na całej długości korytarza leżał rozje**ny kotlet, bo akurat były wtedy na obiad
Odpisz
25 stycznia 2019, 09:29
@Mikrus19: czekaj ku*wa macie taką biedę że wypompowywuja mydło co do ch*ja
Odpisz
26 stycznia 2019, 14:41
@GripexHot: [*] dla kotleta
Odpisz
2 lutego 2019, 11:29
@GripexHot: a u nas właśnie wtedy zamontowali kible po dwóch dmiach znikły
Odpisz
28 stycznia 2019, 10:05
U mnie szafki są
Odpisz
25 stycznia 2019, 09:37
Ciekawe czy serio szkolny patus czy zamyka kujona w szafce zazwyczaj szafki sa na zewnątrz wiec lipa jak jest zima ale ogólnie w usa jest ciepło zazwyczaj oraz czy jest jak w filmach ze uczniowie sie wlamuja do szkoly
Odpisz
24 stycznia 2019, 22:25
Nam przestali kupować mydło kiedy zauważyli, że dzieci wciągają je nosem.
Odpisz
Edytowano - 23 stycznia 2019, 16:11
W mojej szkole są szafki, ale w specjalnym pomieszczeniu,w dodatku ciasnym. Za każdym razem gdy jest więcej osób trwa karuzela spie**olenia.
Odpisz
16 stycznia 2019, 21:53
Ostatnio zaczołem grać w Bulliego i powiem wam że patologia w szkole w U.S.A jest ciekawa
Odpisz
23 stycznia 2019, 07:46
@MarssPL: >zdobywanie jakichkolwiek wiadomości o społeczeństwie z gier rockstara
???
Odpisz
23 stycznia 2019, 08:39
@MarssPL: Ostatnio grałem w GTA V i to co sie tam działo...W usa gościu zanożował 20 ludzi na ulicy
Odpisz
23 stycznia 2019, 09:11
@wetekin: Ostatnio grałem w GTA SA, mówię wam to co robią czarni w USA to masakra. Ostatnio jeden nieśmiertelny czarny pozabijał połowę armii stanów zjednoczonych dildem.
Odpisz
Edytowano - 23 stycznia 2019, 13:31
@MarssPL: jak już to zacząłęm a nie zaczołem. Masakra porównujesz gre z realnym światem.
Odpisz
23 stycznia 2019, 13:42
@gumstg: ostatnio siedziałem na jeja.pl i jakiś typek się na żartach nie zna, miał taki nick jak ty
Odpisz
23 stycznia 2019, 13:49
@setinek2006_2: No i co ma piernik do wiatraka?
Odpisz
23 stycznia 2019, 14:10
@Freakok222: W bullym pokazali w miare normalną patologiczną amerykańską szkołe
To nie jest gta żeby wyjść na ulice z minigunem na ulice
Tam coś się dowiesz o szkole
Odpisz
23 stycznia 2019, 14:18
@gumstg: to że z dupy mu wypada sraka
Odpisz
23 stycznia 2019, 14:18
@MarssPL: "Normalną", to nie jest normalna szkoła. W normalnej szkole w USA nie ma mundurków. Bullworth Academy to szkoła prywatna.
Odpisz
23 stycznia 2019, 14:20
a to szkoła prywatna jest nienormalna?
patologia tylko wśród bogatych uczniów
Odpisz
23 stycznia 2019, 14:21
@setinek2006_2: No gorzej jak by nie wypadala. To mgl by byc problem.
Odpisz