Wojsko na przestrzeni wieków
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Niezniszczalne
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Chciał tylko pomóc
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Pilne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 lutego 2022, 10:27
ja bym to nazwał ewolucja wojska
Odpisz
29 marca 2017, 08:13
Odpisz
31 maja 2017, 15:10
@KsionszeFenszuf: Ghost Recon: Future Soldier maskowanie
Odpisz
31 maja 2017, 16:20
@Edward713: dokładnie
Odpisz
26 sierpnia 2019, 19:23
@KsionszeFenszuf: Crysis
Odpisz
1 września 2019, 20:56
Srajzis nie widziałeś co napisałem ?!
Odpisz
13 czerwca 2017, 16:05
Czyli za kilka lat na wojnie będą walczyć żołnierze z nanokombinezami z crysisa? WOW :O
Odpisz
22 lipca 2013, 19:20
Smutne..
Odpisz
1 lutego 2014, 19:48
@helierna8: czemu
Odpisz
9 grudnia 2020, 23:48
@helierna8: czemu
Odpisz
25 czerwca 2013, 13:47
Ten na końcu jest niewidzialny. Weeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!
Odpisz
23 czerwca 2013, 10:26
Ten ostatni to predator
Odpisz
23 czerwca 2013, 10:55
@oskare117: Nie, bo to wojsko! On ma nanokombinezon z Crysis'a! :P
Odpisz
23 czerwca 2013, 11:00
@amekninja555: on ma kanadyjski wynalazek jakieś quantum stealtch czy jakoś tak albo polski projekt tytan
Odpisz
23 czerwca 2013, 13:19
@bylejakbylegdzie: Właśnie, jeszcze nie wiecie,że Kanada wymyśliła coś takiego dla wojska? To taka jakby "peleryna niewidka" ale tylko dla wojska, więc i tak nie możemy jej sobie kupić -.-
Odpisz
23 czerwca 2013, 17:32
@riddick49: wiem, tak samo rosomak, też tego nigdzie nie kupisz
Odpisz
23 czerwca 2013, 19:03
@riddick49: Wiem, w obrazkach było. .___.
Odpisz
23 czerwca 2013, 14:01
ostatni to ten z ghost recon.
Odpisz
24 czerwca 2013, 08:27
nie, bo z call od duty : ghost!
Odpisz
23 czerwca 2013, 08:57
Ten ostatni przypomniał mi o nowym "call od duty : ghost" :)
Odpisz
23 czerwca 2013, 11:17
@kazakol2000: Właśnie mi też :P
Odpisz
13 czerwca 2017, 16:05
@kazakol2000: tyle że w cod ghost maskowania i tak nie było bardziej ghost recon future soldier albo crysis
Odpisz
14 czerwca 2017, 17:07
@Filipsss: Złotą łopatę mam wysłać pocztą, czy kurierem? xd
Odpisz
14 czerwca 2017, 17:11
@glukonard70: czy mówiłem do ciebie? XD
Odpisz
14 czerwca 2017, 19:59
@Filipsss: Oprócz tego, że przyszło mi powiadomienie, to był post z 2013. To jak, chcesz tą łopatę? xd
Odpisz
14 czerwca 2017, 21:00
@glukonard70: no był był te powiadomienia do dupy możesz przecież wyłączyć a łopatę? nie dzięki ja już i tak mam chyba nawet platynową czy tam diamentową na ch*j mi złota XD
Odpisz
22 czerwca 2013, 10:25
kto dopiero za 2 razem zauważył 12-tego :D
Odpisz
23 czerwca 2013, 06:43
@miksor: To wojska byś się nie nadał.
Odpisz
23 czerwca 2013, 09:24
@miksor: zobaczyłem go nawet bez okularów :P
Odpisz
23 czerwca 2013, 08:03
Ehh...12 się maskuje hehe xD
Odpisz