Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

17 stycznia 2019, 23:13

pozdrawiam autobus nr. 40 i 15 w lbn o 8

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar
Konto usunięte

19 stycznia 2019, 18:59

z pewnością

Avatar Vivimorte1

20 stycznia 2019, 13:18

Avatar Krzyniu

19 stycznia 2019, 17:10

Słaby przykład, to akurat jest autobus zastępczy i nikt nim nie jeździ, dodatkowo jest co 5 minut.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Krzyniu

19 stycznia 2019, 21:51

@TheVixo: Nawet pół godziny xD
Jak mi się spóźniają o godzinę praktycznie codziennie to mnie zastanawia czym ty jeździsz na co dzień żeby na jakieś pół godziny darmową linią zrzędzić

Avatar TheVixo

20 stycznia 2019, 08:14

@Krzyniu: Mieszkam na Starym Mieście, więc nie zdarza mi się często korzystać z komunikacji miejskiej, dlatego pół godziny to dla mnie dużo xD

Avatar R0gu3

19 stycznia 2019, 21:50

Polecam B z centrum na Majowe. Super tłoczna przejażdżka!

Avatar Liechtensteinball

19 stycznia 2019, 18:15

Autobus którym zazwyczaj jeżdżę ma 77 miejsc ogółem. A jednak mam liczne dowody na to, że ponad 100 osób może do niego wejść.

Avatar
Konto usunięte

19 stycznia 2019, 18:10

Jeżdzę autobusem w którym kiedyś kanar się załamał, ponieważ po drzwi było ludzi.

Avatar Kideu

Edytowano - 19 stycznia 2019, 17:09

Polecam komunikację miejską w krakowie, po Wiankach.

Podstawione ileśtam autobusów i w kazdym przeludnienie.

Avatar reimuzbiedronki

19 stycznia 2019, 17:01

Pozdrawiam autobusy 12 i 34 w Częstochowie

Avatar piekasz

19 stycznia 2019, 16:29

Krakowska Komunikacja Miejska najlepsza

Avatar Jakup34

19 stycznia 2019, 16:56

@piekasz: Popierasz opinie wyrażoną w komentarzu.

Avatar
RacereQ

Edytowano - 19 stycznia 2019, 16:51

W 704 i 713 jest najbardziej przerypane bo jest remont i tam gdzie normalnie jeździło 4-5 linii tramwajowych jest teraz wyrwa na 2m w głąb. obecnie jedyną opcją żeby dostać się do stamtąd do centrum miasta to są właśnie te 2 linie autobusowe i musi się wydarzyć cud żeby w takim autobusie usiąść, mimo że czasem podjeżdzają jedna po drugiej.

Avatar PapcioStrefa

19 stycznia 2019, 16:25

Pozdrawiam szczeciński 102 o 7:32

Avatar wampirra107

Edytowano - 19 stycznia 2019, 16:17

Najgorzej jak w dwie klasy po 20 osób jedziecie już przed wejściem pełnym autobusem

Avatar CiemnoStrasznieUMnieWDomu

17 stycznia 2019, 17:56

Widzę Kraków, ja tym autobusem co tydzień jeżdżę...

Avatar zilwa1234

17 stycznia 2019, 14:19

Pozdrawiam tramwaj nr 6 w Poznaniu

Avatar assassin11

Edytowano - 17 stycznia 2019, 11:33

no chyba , że Menelaos żul wejdzie , to wtedy nagle zmienia się w najmniej wydajny ilościowo transport na świecie.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To się nie może nie udać

Przypałowo

Nigdy na to nie wpadną

Młodzi gniewni

Totalnie

Północne Węgry

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka