Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Północne Węgry
Tymi się chodzi
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Ostry ten sędzia
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 stycznia 2019, 22:47
@arceus1: no widze że zrozumiałeś, blok
Odpisz
Edytowano - 29 stycznia 2019, 22:51
@Mr_Quicky: zrozumiałem, ale myślę że lepiej by było jakbyś był nieco bardziej kulturalny ;P
Odpisz
29 stycznia 2019, 23:01
@arceus1: Też bym chciał, ale zepuli mnie ludzie, którzy potrafią przyje**ć się o byle co
Odpisz
29 stycznia 2019, 23:13
@Mr_Quicky: jako weteran mówię ci że na JeJA nie ma co dyskutować
Odpisz
28 stycznia 2019, 15:19
Słabiutko.
Odpisz
28 stycznia 2019, 14:29
HAHA 🅱ENIZ
Odpisz
28 stycznia 2019, 12:57
small chungus
Odpisz
28 stycznia 2019, 11:26
Mój 24
Odpisz
28 stycznia 2019, 11:26
@PacioWsky: [mm]
Odpisz
28 stycznia 2019, 11:42
@PacioWsky: Polecam udać się do lelarza
Odpisz
28 stycznia 2019, 12:51
@Mr_Quicky: może jest Azjatą
Odpisz
28 stycznia 2019, 14:00
@venomman: A te czaerwone to za co? Za słuszną poradę dotyczącą zdrowia?
Odpisz
28 stycznia 2019, 11:44
2 decymetry...
Nawet mi was nie żal
Odpisz
28 stycznia 2019, 11:46
@Mr_Quicky: to ty chyba linijki z chińczyka użyłeś
Odpisz
28 stycznia 2019, 12:13
@Plastikowy_Krokodyl: To ty chyba nigdy 2dm nie widziałeś
Odpisz
28 stycznia 2019, 12:23
@Mr_Quicky: widziałem, jest to średnica dziury w twoim mózgu
Odpisz
28 stycznia 2019, 14:01
@Plastikowy_Krokodyl: Uuuaaa, pocisk godny dziecka z podstawówki, oh yeah yeah, dawaj więcej
Odpisz
28 stycznia 2019, 14:03
@Plastikowy_Krokodyl: W ogóle 9 debili już się nabrało, łapu łap pelikany
Odpisz
28 stycznia 2019, 14:13
@Mr_Quicky: serio jesteś takim debilem
Odpisz
28 stycznia 2019, 16:14
@nirqm: No dla ciebie pewnie tak bo twój ograniczony rozum nie ogarnie że został zbait'owany. Łapu łap pelikany
Odpisz
28 stycznia 2019, 16:49
@Mr_Quicky: W którym miejscu ty baitowałeś? Jestem pewien, że sam nie wiesz.
Odpisz
28 stycznia 2019, 16:55
@Keraton: No główny komentarz, nawet ten tekst "nawet mi was nie żał" daje do zrozumienia żd to bait lol
Odpisz
28 stycznia 2019, 16:59
@Mr_Quicky: Aha, ty po prostu nie wiesz co to bait.
Odpisz
28 stycznia 2019, 17:54
@Keraton: Ja wiem i to dobrze, ale jak widać 15 osób niezbyt, nie wiedziałem że tak łatwo jest zbait'ować tyle osób i jeszcze zrobić z tego gownoburze... A no tak, to jeja, nieliczni są tutaj ogarnięci i mają dystans do siebie, pozdrawiam ;)
Odpisz
28 stycznia 2019, 18:52
@Mr_Quicky: cudny ten bait
Odpisz
29 stycznia 2019, 22:34
@Mr_Quicky: kiedy coś ci nie wyszło więc udajesz że bait XD
Odpisz
28 stycznia 2019, 11:03
Moja jest na 14
Odpisz
18 stycznia 2019, 21:01
moja była by na 9
Odpisz
18 stycznia 2019, 21:10
@GKczol: Gratuluję, pochwal się innymi ciekawymi wydarzeniami w twoim życiu
Odpisz
18 stycznia 2019, 22:46
@GKczol: lol 20
Odpisz
19 stycznia 2019, 11:05
@GKczol: lol 3,5
Odpisz
19 stycznia 2019, 12:05
@Asasyn07: perfekcyjne profilowe
Odpisz
18 stycznia 2019, 22:44
moja jest zaznaczona na 15
nie, nie chodzi o ku*asa tylko o pewien odcinek ktory musiałem przenieść co do milimetra
Odpisz
18 stycznia 2019, 22:16
Bo mam takie włosy
Odpisz
18 stycznia 2019, 21:31
O ch*j, to wy to w centymetrach liczycie?!
Odpisz
18 stycznia 2019, 21:38
Można też w milimetrach
Odpisz
18 stycznia 2019, 21:39
@mkus29: No nie wiem, ja to zawsze w nanometrach liczyłem
Odpisz
18 stycznia 2019, 21:13
pasta o linijkarzu
Odpisz
18 stycznia 2019, 20:54
Dłuuuga historia
Odpisz
18 stycznia 2019, 21:10
@Wielki_Cezarz_Kapust: No nie taka długa, jakby się mogło zdawać
Odpisz
18 stycznia 2019, 21:05
'Bo wycinałem paski z papieru, żeby z nich zrobić dekoracje'
Odpisz