Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ostry ten sędzia
Niezniszczalne
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Trzeba brać osobną torbę
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jeszcze jak
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 stycznia 2014, 18:05
@KontoUsunięte: szczerze nawet chuck noriss by wymiękł
Odpisz
14 lutego 2020, 22:15
@erziest: no raczej
Odpisz
15 lipca 2015, 14:45
Nieee!Błagam,wszystko tylko nie to!!!Ja nie będe spać po nocach!!!😢😢😢
Odpisz
5 marca 2015, 21:47
Pewnie takie składniki : FNAF 3 - jumpscary,Amnesia - Klimat,Slender - Takim slenderem to Bieber
Odpisz
15 listopada 2014, 16:18
jak wyjdzie gra o tym to będę na pewno komandosem i będe musiał rozje**ć to gówno
Odpisz
9 listopada 2014, 09:02
Nie obejrze, a jak wyjdzie gra to zamkne oczy za każdym razem kiedy ten piep**ony potwór mi wyskoczy. Brrrr... aż sie boję myśleć o tej grze!
Odpisz
18 czerwca 2014, 14:51
Dajcie mi młot rozwale to gówno!!!
Odpisz
Edytowano - 21 czerwca 2013, 13:13
Ja już na opakowanie nie mogę patrzeć ...
Nie na moje nerwy, sekundy bym nie wytrzymał...
Odpisz
28 marca 2014, 14:29
@czesio199029: ja też . jak paczę to chce mi się żygać
Odpisz
30 listopada 2013, 19:39
Ej. BO SIE OBRAŻE I KOMUŚ ŻEBRO POŁAME!
Odpisz
28 marca 2014, 14:27
@Melody03: lubisz justina bibera??????????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpisz
29 marca 2014, 18:50
@ola05: A co? Nie wolno? Może go lubię? Ale co cię to obchodzi?Ma fajne piosenki, które mi się podobają. Może nie każdy go lubi, ale ja tak...
Odpisz
9 grudnia 2014, 15:56
@Melody03: jestes pedalem bez domu ktory zebrze pod biedronka?
Odpisz
12 grudnia 2014, 20:12
@master885: Nie.... nie bawię się w ciebie. A tak przy okazji: pokazałeś że jesteś zwykłym rozwydrzonym gnojem :)
Pozdrawiam
Melody
Odpisz
2 lipca 2013, 15:32
najgłupszy obrazek na jeja -.- dla mnie justin Bieber jest spoko!
Odpisz
Edytowano - 23 lipca 2013, 09:24
Na stos z nim!
Odpisz
3 stycznia 2014, 18:07
na stos ? urwać łep przyszyć z powrotem ożywić potem obdzierać ze skóry na żywca następnie polać lemoniadą i wrzucić do solanki a na końcu do wulkanu dopiero potem na stos :)
Odpisz
4 stycznia 2014, 09:10
@erziest: Zamiast tego można oddać go mrocznym eldarom. Zrobią robotę za nas.
Odpisz
4 stycznia 2014, 14:50
może i tak ale nie będziemy mieli zabawy
Odpisz
4 stycznia 2014, 15:01
@erziest: Ty nie, ale wystarczy że opętam mrocznego eldara i ja będę cieszył.
Odpisz
4 stycznia 2014, 15:02
:)
Odpisz
18 czerwca 2014, 14:52
@erziest: Dlaczego mamy się znęcać na nim. Znęcajmy się na jego mentorze. Panie Biberu.....
Odpisz
19 czerwca 2014, 11:08
@lorax12: muahahahahaha mam pomysł :) wysłać do jądra ziemi :)
Odpisz
19 czerwca 2014, 11:09
@lorax12: skąd tyś tego avka wytrzasnął ? fajny :)
Odpisz
2 kwietnia 2018, 14:20
@erziest: sorry
Odpisz
21 czerwca 2013, 17:52
Tylko Chuck Noriss by przeżył ale potem by zaatakowął kilka ludzi xD
Odpisz
21 czerwca 2013, 17:19
ten horror jest gorszy od the ring+wszystkie horrory które są straszne dla tuska (poza tym)
Odpisz
21 czerwca 2013, 13:04
takie horrory powinni zabronić! To wszystko wina Tuska!!!!!!!!
Odpisz
21 czerwca 2013, 11:21
to jest gorsze niż The Ring. W The Ring umrzesz po siedmiu dniach, w tym po sekundzie. :(
Odpisz
21 czerwca 2013, 10:39
Takie rzeczy to nie na moje nerwy.
Odpisz
21 czerwca 2013, 06:05
Żałosne. 1/5.
Odpisz
3 stycznia 2014, 18:08
@Julsowa: biberka do zakładu psychiatrycznego
Odpisz
27 marca 2014, 15:51
@erziest: Nie biberka (naucz się pisać), nie lubię tego chłopczyka, ale to obrażanie jest po prostu modne i żałosne. :P
Odpisz
27 marca 2014, 16:07
@Julsowa: ty jesteś żałosna :P
Odpisz
28 marca 2014, 17:18
@erziest: Oh, nie ma to jak pocisk gimbuska :3
Odpisz
29 marca 2014, 08:16
@erziest: Żałosny jesteś Ty, kiedy nie masz argumentów.
Odpisz