Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Torque

19 stycznia 2019, 18:33

Lepiej wyjaśnij dlaczego w tak perfidny sposób niszczysz sobie zdrowie.

Avatar mikigra8888

19 stycznia 2019, 18:56

@Torque: ja paliłbym nałogowo gdyby nie to, że zatruwam też innych a nie tylko siebie

Avatar
arbuziec

27 stycznia 2019, 20:26

@mikigra8888: pal w piwnicy

Avatar Cotosiestanelo

27 stycznia 2019, 21:19

No ok, a co ze zdobyczami z polowań, które tam przechowuję??

Avatar
Konto usunięte

27 stycznia 2019, 20:57

U mnie niektóre "bad girl" palą w szkolnych kiblach i jak to zacytuję "Dlaczego po naszych starych dzwonią?".

Avatar Rozyv

19 stycznia 2019, 18:56

_palenie_
wady:
-śmierdzi ci z pyska jak z dupy tygryska
-kosztuje pieniądze
-niszczysz sobie płuca
zalety:
-nie wykryto

Avatar stalamed

19 stycznia 2019, 19:04

@Rozyv: dla niektórych to posób na walkę ze stresem i zrelaksowanie się

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 27 stycznia 2019, 20:13

@stalamed: lepsza jest do tego marihunina lub kofeina

Avatar stalamed

27 stycznia 2019, 20:31

każdy ma inne sposoby, równie dobrze możesz sobie medytować ale czy to na ciebie zadziała?

Avatar
Konto usunięte

27 stycznia 2019, 20:34

@stalamed: wolę grać w grę

Avatar Yoda_MLG

27 stycznia 2019, 20:41

@Rozyv: zalety:
patrzenie jak wydychasz dym uspokaja (coś jak papierowa torba)
nikotyna pobudza ośrodek nagrody co powoduje bycie bardziej szczęśliwym
osoby bardzo podatne na uzależnienia szybciej umierają i eliminują słaby gen

Avatar
EverythingBlackk

Edytowano - 19 stycznia 2019, 19:44

Ps. Chodzi o sam fakt, że zrobił coś złego ... Nie koniecznie o palenie

Avatar
ddawdad

19 stycznia 2019, 19:00

Palenie jest żałosne

Avatar
Konto usunięte

19 stycznia 2019, 18:49

było nie palić w szkole

Avatar kacper216

19 stycznia 2019, 18:36

Da ktoś szablon?

Avatar Kriger

19 stycznia 2019, 18:45

Avatar kacper216

19 stycznia 2019, 18:46

@Kriger: Dziękuję dobry człowieku

Avatar crazyboner

19 stycznia 2019, 18:32

palenie jest głupie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Tacy to pożyją

Deal życia

Nigdy na to nie wpadną

Nie znoszę kleszczy

Papierowa szkoła posting

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka