Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Tacy to pożyją
Deal życia
Nigdy na to nie wpadną
Nie znoszę kleszczy
Papierowa szkoła posting
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 stycznia 2019, 18:33
Lepiej wyjaśnij dlaczego w tak perfidny sposób niszczysz sobie zdrowie.
Odpisz
19 stycznia 2019, 18:56
@Torque: ja paliłbym nałogowo gdyby nie to, że zatruwam też innych a nie tylko siebie
Odpisz
27 stycznia 2019, 20:26
@mikigra8888: pal w piwnicy
Odpisz
27 stycznia 2019, 21:19
No ok, a co ze zdobyczami z polowań, które tam przechowuję??
Odpisz
27 stycznia 2019, 20:57
U mnie niektóre "bad girl" palą w szkolnych kiblach i jak to zacytuję "Dlaczego po naszych starych dzwonią?".
Odpisz
19 stycznia 2019, 18:56
_palenie_
wady:
-śmierdzi ci z pyska jak z dupy tygryska
-kosztuje pieniądze
-niszczysz sobie płuca
zalety:
-nie wykryto
Odpisz
19 stycznia 2019, 19:04
@Rozyv: dla niektórych to posób na walkę ze stresem i zrelaksowanie się
Odpisz
Edytowano - 27 stycznia 2019, 20:13
@stalamed: lepsza jest do tego marihunina lub kofeina
Odpisz
27 stycznia 2019, 20:31
każdy ma inne sposoby, równie dobrze możesz sobie medytować ale czy to na ciebie zadziała?
Odpisz
27 stycznia 2019, 20:34
@stalamed: wolę grać w grę
Odpisz
27 stycznia 2019, 20:41
@Rozyv: zalety:
patrzenie jak wydychasz dym uspokaja (coś jak papierowa torba)
nikotyna pobudza ośrodek nagrody co powoduje bycie bardziej szczęśliwym
osoby bardzo podatne na uzależnienia szybciej umierają i eliminują słaby gen
Odpisz
Edytowano - 19 stycznia 2019, 19:44
Ps. Chodzi o sam fakt, że zrobił coś złego ... Nie koniecznie o palenie
Odpisz
19 stycznia 2019, 19:00
Palenie jest żałosne
Odpisz
19 stycznia 2019, 18:49
było nie palić w szkole
Odpisz
19 stycznia 2019, 18:36
Da ktoś szablon?
Odpisz
19 stycznia 2019, 18:45
@kacper216:
Odpisz
19 stycznia 2019, 18:46
@Kriger: Dziękuję dobry człowieku
Odpisz
19 stycznia 2019, 18:32
palenie jest głupie
Odpisz