Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar InfiniteTheJackal

29 stycznia 2019, 09:45

W szkołach piękne jest to że zazwyczaj komputera potrafi używać 5 osób (dyrektor, wicedyrektor, ktoś w sekretariacie, baba od informatyki i matematyki). Jeszcze lepsze jest to że ich znajomość tych urządzeń jest tak niska że często odpalenie jakiejś aplikacji wykracza poza ich umiejętności. W ogóle to na lekcjach informatyki i tak jedyne co się robi to ku*wa kartki z życzeniami w Wordzie i paincie na windowsie xp.

Avatar tomzizek2

29 stycznia 2019, 13:01

@InfiniteTheJackal: Nie zapominaj o najbardziej zaawansowanej rzeczy - Excel.

Avatar Szymon2410

29 stycznia 2019, 13:43

@InfiniteTheJackal: może zdaj w końcu klasę? W 5 klasie jest już wysoki poziom

Avatar InfiniteTheJackal

29 stycznia 2019, 13:51

@Szymon2410: No nie bardzo, 7 klasa i dalej paint, world i raz na parę miesięcy jakieś gówno w scratchu.

Avatar Szymon2410

29 stycznia 2019, 13:51

@InfiniteTheJackal: 8 klasa i "programujemy" w baltie 3, C++

Avatar InfiniteTheJackal

29 stycznia 2019, 13:53

@Szymon2410: To super że u ciebie szkoła utrzymuje jakiś poziom ale jednak w większości polskich szkół poziom tych lekcji poprostu leży.

Avatar Szymon2410

29 stycznia 2019, 13:54

@InfiniteTheJackal: mam po prostu najlepszego nauczyciela od informatyki, chyba tyle.

Avatar Kufniasz

29 stycznia 2019, 15:48

@tomzizek2: kurde
Zdaj maturę z informatyki xD
Jak ja nie ogarniam wszystkiego w tym
Jak ja mam zdać Maturę
Tam tylko programowanie i Excel niby...

Avatar
TheHackerGames

29 stycznia 2019, 18:57

@Kufniasz: To jeszcze nic. W 1 klasie technikum najbardziej zaawansowaną rzeczą jaką zrobiliśmy to zapisanie regulaminu xD

Avatar natada

29 stycznia 2019, 18:22

Skasować Windows'a? To jeszcze nic!
Ja raz wykasowałam MSPaint z WindowsXP

Avatar BezNicku

19 stycznia 2019, 23:07

Stary , dobry kapitan bomba

Avatar Legolas9988

29 stycznia 2019, 14:36

@BezNicku: I to jego ,,Wsadze ci granata w dupe"

Avatar
Konto usunięte

20 stycznia 2019, 08:25

*komputer nauczycielki nie chce włączyć*
Ja: *dla beki kopie komputer*
Komputer: *zaczyna działać*
Wszyscy: : O

Avatar YoungSmalec

29 stycznia 2019, 09:35

Miałem taką sytuację wczoraj w domu :v

Avatar DOMINIXX5

29 stycznia 2019, 14:19

Taki wstrząs często może poruszyć pinami (tymi wtykami od zasilenia) więc w sumie duża szansa, że naprawi, ale i mała, że długo będzie działać

Avatar DOMINIXX5

29 stycznia 2019, 14:17

Moi nauczyciele (nie licząc tych od zawodowej informatyki): O jak dobrze że mam lekcję z klasą informatyczną
Klasa TI: Dominik idź, bo ty się znasz
Nie mam niby czego wymagać w klasie 1 technikum, no ale w sumie to nikt w klasie nie ciśnie tyle informatyki poza szkołą co ja

Avatar Szymon2410

29 stycznia 2019, 13:42

U mnie w klasie jest każdy zbyt leniwy

Avatar spokoloko1234

29 stycznia 2019, 12:24

Własnie co wpisać w youtube by to znaleść ,bo chciałem mema zrobić ale nie mogę tego znaleść

Avatar
Konto usunięte

29 stycznia 2019, 13:11

@spokoloko1234: To jest kapitan bomba.

Avatar Plastikowy_Krokodyl

29 stycznia 2019, 13:12

@spokoloko1234: odcinek to Kantyna Laser

Avatar malos1234

29 stycznia 2019, 09:38

"-Nadamy sygnał HWj alfabetem dałna... kur*a skasowałem Windowsa"

Avatar YoungSmalec

29 stycznia 2019, 09:34

W mojej klasie to pytanie nie miało by sensu. Pozdrawiam z technikum informatycznego :D

Avatar G_gaster

16 listopada 2020, 17:28

@YoungSmalec: żałujesz już pójścia na technika informatyka?

Avatar
Konto usunięte

19 stycznia 2019, 23:12

W mojej szkole jest zakaz "grzebania w plikach i ustawieniach systemowych" t.j. otwierania panelu sterowania, folderu ten komputer/mój komputer, i aplikacji budzika, bo jeden z uczniów kiedyś wbił się na niezabezpieczony serwer szkolny i usunął kilka prac a inny podobno coś "poustawiał" i szkolny informatyk nie umiał tego naprawić

Avatar Plastikowy_Krokodyl

19 stycznia 2019, 23:15

U mnie czegoś takiego nie było, to zawsze bawiłem się w cybernetycznego maga i przestawiałem priorytety z menedżera by babce się szybciej pliki pobierały, albo by filmu nie zacinało

Avatar NightShadePL

Edytowano - 19 stycznia 2019, 23:07

System 32 i opierdziel od informatyczki gwarantowany

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Dzieci koleżanek twojej mamy

Rel

Dobra oferta

Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową

Tak się składa, że znam kogoś takiego

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka