Jak na wf-ie zraniłam się w palec to babka powiedziała, że nic mi nie jest ale jak się upieram to mi psiknie schładzaczem dla sportowców. Był fioletowy jak śliwka i spuchnięty jak kiełbasa krakowska i nie mogłam nim ruszać. I tak przez 2 tygodnie.
to jakiś poje**nych macie tych wuefistów bo moja wuefistka jak ktoś kopnie piłkę gdy gramy w siatkówkę to się uśmiecha a czasami nawet przymyka na to oko
Mój nauczyciel WFu prawie cały czas pilnuje, żeby nikt nie kopnął piłki do siatki nogą, ale jak prawie złamałam palce u stopy, to jego jakoś nie było wtedy na boisku
Komentarze
Odśwież9 grudnia 2021, 15:05
U nas pan nie drze się na nas jak ktoś kopnie piłkę od siatki bo mówi, że w siatkówce można kopać piłkę
Odpisz
26 stycznia 2019, 12:12
Jak na wf-ie zraniłam się w palec to babka powiedziała, że nic mi nie jest ale jak się upieram to mi psiknie schładzaczem dla sportowców. Był fioletowy jak śliwka i spuchnięty jak kiełbasa krakowska i nie mogłam nim ruszać. I tak przez 2 tygodnie.
Odpisz
26 stycznia 2019, 12:47
@albatrosia: Jakim cudem nie została wywalona z pracy?
Odpisz
26 stycznia 2019, 13:21
"Polska szkoła"
Odpisz
26 stycznia 2019, 13:39
@GKczol: I się pis dziwi że ludzie z kraju wyjeżdżają
Odpisz
26 stycznia 2019, 13:35
Dlatego też nie chodzę na wf i polecam to wszystkim
Odpisz
26 stycznia 2019, 12:22
to jakiś poje**nych macie tych wuefistów bo moja wuefistka jak ktoś kopnie piłkę gdy gramy w siatkówkę to się uśmiecha a czasami nawet przymyka na to oko
Odpisz
26 stycznia 2019, 12:03
Ja tak miałem ale z ręką
Wywaliłem się całym ciężarem ciała na piłkę a pan porostu kazał mi iść ją opłukać zimną wodą
Odpisz
20 stycznia 2019, 19:01
Bedzie jajko
Odpisz
20 stycznia 2019, 15:29
Mój nauczyciel WFu prawie cały czas pilnuje, żeby nikt nie kopnął piłki do siatki nogą, ale jak prawie złamałam palce u stopy, to jego jakoś nie było wtedy na boisku
Odpisz
20 stycznia 2019, 13:21
Nasz trener pozwala...
Odpisz