Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar PIESEUUU

21 maja 2020, 12:54

komentarz obrazkowy

Avatar
ZiemiaJestPlaska

23 września 2020, 07:12

@PIESEUUU: 7 lat temu

Avatar kkolui

11 września 2024, 21:28

@PIESEUUU: właśnie dlatego wyginiemy

Avatar drunk_dude

26 czerwca 2022, 21:15

Imagine woierdalać takie coś na stronie z memami. Ironia losu

Avatar Leoneqq

2 lipca 2021, 23:44

komentarz obrazkowy

Avatar arbuzikzlodzi

19 maja 2019, 00:35

Pozdro z 2019

Avatar ultrahools

27 czerwca 2013, 22:35

teraz tylko komputer a na dwór nikt ! kiedyś było inaczej, przecież dla takich co grają tylko to level bo sam się nie wbije ;D

Avatar PIESEUUU

21 maja 2020, 12:53

komentarz obrazkowy

Avatar Gospel

22 czerwca 2013, 18:51

u mnie tak cały czas jak wyciągne telefon na przerwie to wciągu 10 sekund 10 osób sie gapi w co gram

Avatar marucho1999

22 czerwca 2013, 16:28

Jezu... te dzieci mają kilka lat, a już jacyś ludzie myślą o tym, alby robiły inne dzieci. Zrozumcie! To tylko dzieci! Niech cieszą się dzieciństwem!

Avatar Piotr99

22 czerwca 2013, 15:56

Ja tam mogę w każdej chwili pomóc reprodukować gatunek.

Avatar bylejakbylegdzie

Edytowano - 22 czerwca 2013, 14:26

jest technologia klonowania, z organizmu kobiety pobiera się 1 komórkę (choćby z włosa lub naskórka) i wszczepiamy w komórkę jajową tej samej kobiety wtedy komórka jajowa zaczyna się zachowywać jak zapłodniona i jest dziecko które będzie podobne do matki

a co do obrazka to ci to chyba 1-3 klasa podstawówki i są w okresie dzieciństwa a zainteresowanie płcią przeciwną pojawia się w okresie dojrzewania :)

Avatar Assasin00

22 czerwca 2013, 12:28

Aha, że jak niby chłopcy nie będą miali dziewczyn, żon, nie będzie nas więcej....axa ok ok ;P

Avatar Terminus223

22 czerwca 2013, 11:28

nic dziwnego grubas ma telefon a reszta dzieciństwo

Avatar justyna2489

22 czerwca 2013, 11:23

biedna panienka... to chyba 3 klasa

Avatar Wojtinio

22 czerwca 2013, 10:52

Technologia i cywilizacja robi z nas mądrzejszych i lepszych ale tylko jeśli całe życie poświęcimy na naukę aby w podeszłym wieku osiągnąć standard

Avatar
Konto usunięte

22 czerwca 2013, 11:19

@Wojtinio: Niektórzy stają się od tego bardziej inteligentni, ale większość osób używa technologii do zabawy, głównie do grania w gry, co w najlepszym wypadku może trochę poprawić znajomość języków obcych.

Avatar Mnich1

22 czerwca 2013, 10:43

Bo są jeszcze mali.... Poza tym pójdźcie potem do jakiś gimnazjów gdzie dochodzi do różnych ekscesów związanych z czynnościami seksualnymi. Więc lepiej niech już siedzą w tych komórkach (póki młodzi, potem im przejdzie), bo widząc co się dzieje z naszym światem to za objęcie tej dziewczynki dostał był od niej albo od pedagoga w pysk za to że obraża homoseksualizm. Bo przecież gej nie obejmie dziewczynki ponieważ się brzydzi i to jest przecież ZŁE.

Avatar AstonFan

21 czerwca 2013, 11:36

Ktoś tu ma kosmate myśli

Avatar lismenek

22 czerwca 2013, 13:44

@AstonFan: hahahahahaha dobre kosmate

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Beboch
Dodane przez: Beboch

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Młodzi gniewni

To się nie może nie udać

Rel

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka