Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Ch-chesz wyparować...?
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 kwietnia 2016, 21:13
hohoho
Odpisz
27 kwietnia 2017, 22:10
@MineDan: Ty wiesz z którego to roku? :D
Odpisz
28 kwietnia 2017, 08:48
@FeelingBro: no z tamtego
Odpisz
20 stycznia 2020, 06:56
@FeelingBro:
Z którego?
Odpisz
20 stycznia 2020, 10:07
@Pozytywny_wariat: z moich obserwacji wynika, że z 2008.
Odpisz
9 listopada 2020, 19:57
@MineDan: nice, 2020 pozdrawia.
Odpisz
23 stycznia 2021, 21:54
@Drake_Vimes: xd
Odpisz
13 kwietnia 2024, 22:23
@MineDan: pozdro z 2024
Odpisz
17 stycznia 2024, 18:23
Smoleńsk, koloryzowane
Odpisz
13 kwietnia 2024, 19:28
@pletwa_sprawiedliwosci: Minuty przed tragedią
Odpisz
15 września 2023, 19:13
Nie ma prezwntów
Odpisz
1 stycznia 2022, 19:41
Świąt nie będzie
Odpisz
27 lipca 2010, 14:37
I co powiemy dzieciom, że się mikuś o samolot rozpierdzielił i o, świąt nie będzie? No, ładnie.
Odpisz
9 czerwca 2021, 12:04
@bartd94: może wkręcimy ich, że on nie istnieje i to od nas były prezenty
Odpisz
15 lutego 2021, 13:53
To nie samolot, tylko skimślot, bo jest dużo ludzi.
Odpisz
18 listopada 2012, 21:07
To dlatego w tym roku nie dostałem prezentów
Odpisz
21 lipca 2011, 22:28
holera nie bedzie za rok prezentow
Odpisz
18 lipca 2011, 10:49
Nie będzie świąt nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.
Odpisz
13 kwietnia 2011, 12:33
O niee ... Świąt nie będzie. ;(
xD
Odpisz
28 stycznia 2011, 20:17
@ironson333: mało śmieszny? cieszę się, że jak rodzice załatwili mi neostradę, to już byłem za stary na takie dewastowanie internetu.
Odpisz
24 stycznia 2011, 22:39
Wiem , że mało smieszny tekst , ale zawsze coś
Odpisz
23 stycznia 2011, 00:14
ZESTRZELIĆ TEN SAMOLOT !!!
TAM SĄ PEDOBARY ( JAKO PASAZEROWIE )
Odpisz
2 kwietnia 2010, 13:14
o nieeeeeeee nie będzie w tym roku prezentów bo latają w kosmosie nieeeee 1/5
Odpisz
16 kwietnia 2009, 16:42
to dla tego mikołaj nie istnieje
Odpisz